Гости из РФ Вам сюда

А я сьогодні забігла у Сільпо і надибала там гостей з рф:) хлопці та дівчата, чоловік 7-8 стояли коло цукерок і печива.Спитали де цукерки рошен:DОсь вам і кацапи.Під моїм чуйним керівництвом набрали монблану,зоряного сяйва та кураги в шоколаді.:D
 
А я сьогодні забігла у Сільпо і надибала там гостей з рф:) хлопці та дівчата, чоловік 7-8 стояли коло цукерок і печива.Спитали де цукерки рошен:DОсь вам і кацапи.Під моїм чуйним керівництвом набрали монблану,зоряного сяйва та кураги в шоколаді.:D
А миш"як в шоколаді?.... :D
 
А миш"як в шоколаді?.... :D

Ну, мишьяком Сільпо не торгує:)До того ж вони були ввічливі.Це тут по форуму кацапи бикують.А приїхавши до хунти ведуть себе пристойно.Ну я їм і порадила смачні цукерки.До того ж вони зовнішньо явні монголоїди, в одного хлопчини "рускає" ім'я Надир:збентежений:
 
Твоя фамилия не монтян ли?

твоя фамилия не петросян-ли?



ты, помогальщик, не мог бы фапать на кого-нить другого, а? Миша израильский тебе не подойдёт?
И заметь, я не спрашиваю платишь ли ты налоги и сколько людей ты из того света вернул. Не говоря уж сколько бессонных провел в реанимации.
Уверена, что *помогать* - не твоя тема, лучше не отсвечивайся.

А ТО! оно дело на доллар 30 гр получить. иное- 50,
больше, но по 5(с)

:confused: подожди, мне надо с канадского перевести, на наш))
 
dde6cb.jpg


:іржач:
 
та шо там переводить,30\50 вашего= 24\40 нашего

)) я про язык говорила, никак не про бакс
Знаешь, говорю на 5ти, но вот тебя... иногда - с трудом разумев. А все тому, що канадської не знаю))
 
Х*йло передал часть лаптестана дружественному Китаю!:D

 
)) я про язык говорила, никак не про бакс
Знаешь, говорю на 5ти, но вот тебя... иногда - с трудом разумев. А все тому, що канадської не знаю))

"на 5ти" это как? пять слов всего знаешь? путен, скакуны, кастрюли, черешня, грахфиня...усё?
 
«Эльфы» против «ватников». В Литве запустили аналог украинского «Миротворца»

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу