Як буде відповідати Гончарук за злочини?

Статус: Offline
Реєстрація: 26.04.2019
Повідом.: 16819
Як буде відповідати Гончарук за злочини?

Ось Гончарука відставляють.
У зв'язку з цим питання.
Як буде відповідати перед законом горе прем'єр міністр України Гончарук який виявився не проф пригодним і чіє невміле керівництво призвело до втарти Україною десятків мільярдів гривень.

Яке покарання його чекає ?
 
Яке покарання його чекає ?
разве что, святой Петр пальцем укажет ему на преисподнюю. на справедливый суд в этой жизни не надейся... из его плюсов - уходит быстро и по-тихому... на этом все...
 
весна прийшла треба хоч когось посадити раз з свінарчуками не вийшло
 
Конфисковать самокат и продать на аукционе. Вырученные деньги перечислить в бюджет.
 
Як буде відповідати перед законом горе прем'єр міністр України Гончарук який виявився не проф пригодним і чіє невміле керівництво призвело до втарти Україною десятків мільярдів гривень.
А у чому його звинувачують?
Бездіяльність?
 
А у чому його звинувачують?
Бездіяльність?

Втрата Україною десятків мільярдів гривень.
Це не бездіяльність - це злочинна діяльність направлена на створення умов для економічної кризи країни.
 
Хай погашает дыру в бюджете из своей зар.платы, а дефицит пенс. фонда из пенсии бабушки!
 
Втрата Україною десятків мільярдів гривень.
Це не бездіяльність - це злочинна діяльність направлена на створення умов для економічної кризи країни.
Зрозуміло.

А хто його пропонував на цю посаду?

Хто його затверджував на цій посаді?
 
Ось Гончарука відставляють.
У зв'язку з цим питання.
Як буде відповідати перед законом горе прем'єр міністр України Гончарук який виявився не проф пригодним і чіє невміле керівництво призвело до втарти Україною десятків мільярдів гривень.

Яке покарання його чекає ?
медаль ему дадут за снижение комуналки на 40 % и путевку летом на Карпаты :D
 
Точно! Хай вдвоём погашают!
 
Відповідальність несе держ службовець за свою діяльність.

Хто тебе такую чушь сказал?:незнаю:
У нас нет механизма контроля топ-менеджмента. Отчёты Правительства регулярно слушали депутаты. Всех все устраивало.
Максимум, просто отставка и аудит насчёт ручек в Правительстве. Думаю, ручки на месте.:D
 
Втрата Україною десятків мільярдів гривень.
Це не бездіяльність - це злочинна діяльність направлена на створення умов для економічної кризи країни.
Тобто треба звертатися до суду відповідно до Закону України “Про державну службу”?

А хто буде звертатися до суду?
У вас є докази його злочинної діяльності, направленої на створення умов для економічної кризи в Україні?
 
продаст собаку и рассчитается, все под контролем
 
зебилы петухи
а их президент лох
 
Відповідальність несе держ службовець за свою діяльність.
Ваша пропозиція звернутися до суду , з метою покарання за злочинну діяльність держслужбовця — слушна пропозиція.

Я знаю людину , яка добре розуміється на таких справах.
Я запропоную.

Тим більше, що цей прем’єр, начебто, щось там “гнав” на нашого Президента.
Думаю підтримка Президента у цій справі нам не заважатиме.

Але, у всякому випадку, потрібні докази!
 
Ось Гончарука відставляють.
У зв'язку з цим питання.
Як буде відповідати перед законом горе прем'єр міністр України Гончарук який виявився не проф пригодним і чіє невміле керівництво призвело до втарти Україною десятків мільярдів гривень.

Яке покарання його чекає ?

Сошлют к тебе в Покотиловку, будете на пару коровам хвосты крутить.
 
Назад
Зверху Знизу