"Програмування. Перші кроки."

onstep

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 29.10.2005
Повідом.: 1
"Програмування. Перші кроки."

5-8459-0871-X.jpg

В Україні побачила світ перша україномовна книга з програмування Ставровського Андрія Борисовича та Карнаух Тетяни Олександрівни "Програмування. Перші кроки."
Посилання видалено
Слід відзначити неабиякий хист авторів (співробітників Київського Національного Університету імені Тараса Григоровича Шевченка) у галузі викладання даної тематики. Так на факультеті Кібернетики, ще у тому році Андрія Борисовича признано кращим викладачем, та відзначено наступні якості: розуміння матеріалу та доступність викладання. Інші його книги подібної тематики раніше виходили на російській мові, але і їх знайти зараз тяжко, навіть на Петрівці. Тому слід відзначити українське видавництво Діалектика і подякувати за перші книги з програмування рідною мовою.
Посилання видалено


Також дивіться :!: ПЕРШі книжки українською мовою :!:
Microsoft Word 2003. Стислий курс
Посилання видалено
Microsoft Excel 2003. Стислий курс
Посилання видалено
 
Нда... "Перша україномовна книга з програмування", чи "перша україномовна книга з програмування цих авторiв"? Если первое, то шо ж за книгу я видел лет 12-13 назад, называлась она "Програмування мовою С". Недурственная книжка была, надо сказать... Или то была книжка номер ноль?
 
Bonanza сказав(ла):
Нда... "Перша україномовна книга з програмування", чи "перша україномовна книга з програмування цих авторiв"? Если первое, то шо ж за книгу я видел лет 12-13 назад, называлась она "Програмування мовою С". Недурственная книжка была, надо сказать... Или то была книжка номер ноль?
Скорее всего - просто реклама. Форумный спам такой. ;) Типа увеличения пениса или курс американского английского. :(
 
ИмпериалистЪ сказав(ла):
Скорее всего - просто реклама. Форумный спам такой. ;) Типа увеличения пениса или курс американского английского. :(
Не, я все понимаю... Но лучше б уж про что-то действительно интересное писали... :)
Просто нравится когда "автор" берет какую-нибудь хорошую книгу, переписывает ее своими словами (в данном случае скорее всего имеет место просто перевод с одного языка на другой) и заявляет об уникальности, что это первая книга на украинском языке, при этом не удосужившись даже провести мало мальское исследование в данной области. :)
 
Назад
Зверху Знизу