Нужна помощь от УкрТелекомовцев

sawka88

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 18.01.2008
Повідом.: 14
Нужна помощь от УкрТелекомовцев

Всем привет!
Очень нужна помощь:
Есть дата, время и IP адрес принадлежащий Укртелекому.
IP из серии 92.*.*.* и 94.*.*.*
Соединение ADSL.
Необходимо получить информацию о том, кому был выдан данный IP в это время. Желательно узнать номер телефона по которому подключен ADSL либо физ адрес абонента.
Если кто может помочь, очень прошу откликнуться. Ситуацию и цели, при необходимости могу объяснить. Ничего криминального не планируется!
О благодарности понятное дело договоримся...
 
Хе-хе. Такая инфа только у админов СПД. Их как бы немного. Всплывёт - мало не покажется.
 
Бери литру коньяка и езжай к админам Укртелекома в гости. По электронной переписке этот вопрос не решить.
На счет коньяка я согласен.
Вопрос в другом... Куда и к кому ехать . Я ж не приду в укртел со словаме "сдрасте я с коньяком".
Народ, если кто в силах... отпишитесь в ЛС. Очень нужно! В долгу не останусь!
Я знаю, что это делается без особых проблем при официальном запросе из оргонов. Мне желательно обойтись без такого запроса...
 
Ситуацию и цели, при необходимости могу объяснить. Ничего криминального не планируется!
О благодарности понятное дело договоримся...

а что тут разъяснять, обидели в форуме..
 
а что тут разъяснять, обидели в форуме..
Я у тебя комментариев не просил. Если ты из-за такой херни людей ищешь... продолжай в том же духе. Твое развитие на уровне 5-го класса.
si___ и dr_mousefly, уйдите пожалуйста нах их этой темы.
Потратьте свое драгоценное время на что нибудь более нужное.
 
Я у тебя комментариев не просил. Если ты из-за такой херни людей ищешь... продолжай в том же духе. Твое развитие на уровне 5-го класса.
si___ и dr_mousefly, уйдите пожалуйста нах их этой темы.
Потратьте свое драгоценное время на что нибудь более нужное.

Ну так и по каким же вопросам так стоит искать человека ? Он вас кинул ? Должен денег ? Угнал шмотки в L2 или WoW ?
 
Ну так и по каким же вопросам так стоит искать человека ? Он вас кинул ? Должен денег ? Угнал шмотки в L2 или WoW ?
Вы можете чем то конкретно помочь или Вам просто интерестно?
 
Вы можете чем то конкретно помочь или Вам просто интерестно?

давайте я Вам конкретно помогу:
Стаття 34. Захист інформації про споживача

1. Оператори, провайдери телекомунікацій повинні
забезпечувати і нести відповідальність за схоронність відомостей
щодо споживача, отриманих при укладенні договору, наданих
телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх
тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.
Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

1. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, -

карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

Стаття 362. Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї

2. Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації, -

караються позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на той самий строк та з конфіскацією програмних чи технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, які є власністю винної особи.
 
Всем привет!
Очень нужна помощь:
Есть дата, время и IP адрес принадлежащий Укртелекому.
IP из серии 92.*.*.* и 94.*.*.*
Соединение ADSL.
Необходимо получить информацию о том, кому был выдан данный IP в это время. Желательно узнать номер телефона по которому подключен ADSL либо физ адрес абонента.
Если кто может помочь, очень прошу откликнуться. Ситуацию и цели, при необходимости могу объяснить. Ничего криминального не планируется!
О благодарности понятное дело договоримся...

Да за выдачу такой инфы... ни то что админ какой-то, даже начальник центра слететь может.
Думаю тебе мало кто поможет...:(
 
Назад
Зверху Знизу