Закликаю розмовляти українською

Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2008
Повідом.: 1017
Закликаю розмовляти українською

АХТУНГ1 - Кому байдуже, чи якщо ти ватник, чи не при яких обставинах..., далі можна не читати і головне не відповідати в темі!!
Буває, що краще промовчати, так розумнішим можно здатитись для оточюючих.
Дяк.


АХТУНГ2 - Закликаю тільки з свого, вільного бажання, нікому не нав*язую і прошу в темі не нав*язувати та переконувати, сварючись з форумчанами!!
Тільки для тих хто підтримує ідею.


Маю бажання Вас закликати розмовляти українською мовою та обгрунтувати свою пропозицію.

По-перше це мова наших пращурів, Харків до голодомору був україномовний.

по-друге ми її, мову, всі розуміємо, але чомусь соромимось користуватися повсякденно, та і для тих у кого на мові буле все освідомленне навчяння в школі, а таких на ХФ дуууже багато ;) це взагалі не питання, вони володіють нею в досконалісті.

По-третє, для більш дорослих, зайвий привід робити вправи для мізок.

Доречі лайка українською просто мила в зрівнянні з татаро-монгольськими запозиченнями росіян (курва, дідько, дупа, повія) :))

Ще в мене є глибоке переконання, що мої діти повинні розмовляти мовою, а російську тільки розуміти досконало) А для цього батькам потрібно оволодіти.


Для тих кто бажає потрохи переходити приводжу формулу яку для себе вивів:

- С початку декілька тижнів починаємо в мережі спілкуватись/писати виключно мовою, коли пишешь є час обміркувати речення/слова, дуже добре розминає мізки;

- переводимо всі девайси, планшети, смарти/телефону на українську, я навіть перед кожним викликом міняю в контактах на українські ім*я та прізвища абонента, таким чином всі з ким я спілкуюсь і шукаю пошуком, потрохи будуть записані мовою;

- всі нотатки та записи рукою в щоденниках, та чорнетках, офіційне листування по работі пишемо мовою;

- починаємо спілкуватись в побутових ситуаціях мовою (магазин, інет магазини, банк, держ. органи і т.п.)

- при кому не соромитесь (рідні, близкі, друзі), пробуємо спілкуватись постійно, одразу не буде виходити вдало, але не відчаюємось, Ваш співрозмовник, якщо він не ватник, можливо Вас виправить, на це реагуємо адекватно, та запам*ятовуємо:)

- Коли вже стало вдало виходити, з далекоми рідними та співробітниками чи знайомими, щоб їх не шокувати, спочатку вітаємось зранку мовою, чи пару перших речень, потім можемо перейти на російську, потрохи даючи їм зрозуміти зміни в Вас) А потім, при наступному спілкувані, вже можно сміливо повністю переходити, багато хто підтримує, та з такими як Ви дуже зручно практикувати, вдосконалюючі Вашу українську;


Моє коло спілкування мінімізує контакти з ватою, тому отримую тільки позитивні емоції. Ви собі не уявляєте як люди раді чути навколо себе рідненьку)

Моє прагнення навчитись володіню мовою, хоч трохи наблизитись, до С.Волошенко чи С.Притула:) А якщо б дівчата прагнули до рівня О.Фреймут:))
Не беру до уваги їхні проф якості, але мова в них дуже сучасна та приємна.

Також буду вдячний якщо хтось знає офф лайн словник рос/укр, чи перекладач.
Актуально он-лайн, найкоректніший! В браузері постійно відкритий гугл транслейт, коли не можу згадати слово, одразу перекладаю.


П.С. А ще це банально вигідно) Успіхів!
 

Вкладення

  • 3794427.jpg
    3794427.jpg
    52.2 КБ · Перегляди: 2245
Останнє редагування:
Я занадто люблю українську мову, що б неправильно на ньому не розмовляти.
РУН *** Русскоговорящие Украинские Националисты
https://www.facebook.com/groups/run.groups/
 
Гарна пропозиція.
Моя рідна мова українська.
Але живимо ми в російськомовному місті, тому і спількуємося переважно російською.
 
заебись. Мой родной язык русский, живу в Украине, фильмы люблю смотреть американские.

Схуяли мне что то менять?

Давайте удалим с плееров всех Тупаков и Металлику и только Океан Эльзы будем слушать. Это ж пиздец как патриотично
 
Гарна пропозиція.
Моя рідна мова українська.
Але живимо ми в російськомовному місті, тому і спількуємося переважно російською.

То є так, дядьку:D Я зараз практикую розмовляти вдома англійською, бо малий почав вчити цю мову:D
 
ТСЕ. Мне похуй кто на каком языке говорит, лично я буду разговаривать так как мне хочется. Заебали, мало сейчас проблем, что бы еще языком раскачивать ситуацию.

Крим чий? Путін хто? Коли почалася друга світова війна?
 
а що робыть тим, хто з транслитy пыше? Шрифту немае.. я б з задоволенням..
 
заебись. Мой родной язык русский, живу в Украине, фильмы люблю смотреть американские.

Схуяли мне что то менять?

Давайте удалим с плееров всех Тупаков и Металлику и только Океан Эльзы будем слушать. Это ж пиздец как патриотично

Хіба від тебе щось відірветься якщо почнеш писати українською на хф? Я думаю що це гарна нагода практикувати її, бо ірл таких нагод майже немає.

а що робыть тим, хто з транслитy пыше? Шрифту немае.. я б з задоволенням..

Важко додати українську розкладку? Чи не знаєте як?
 
You're right, the English have to say each.
It is important to teach children from childhood.

Are you sure you speak English very well, which is to practice with your child?

Та малому только 4 года, наш уровень владения языком почти одинаков. Ну, может я его немного давлю интеллектом временем Паст...Короче, учим язык вместе:D
 
Маю бажання Вас закликати розмовляти українською мовою та обгрунтувати свою пропозицію.

По-перше це мова наших пращурів, Харків до голодомору був україномовний.

по-друге ми її, мову, всі розуміємо, але чомусь соромимось користуватися повсякденно, та і для тих у кого на мові буле все освідомленне навчяння в школі, а таких на ХФ дуууже багато ;) це взагалі не питання, вони володіють нею в досконалісті.

По-третє, для більш дорослих, зайвий привід робити вправи для мізок.

Ще в мене є глибоке переконання, що мої діти повинні розмовляти мовою, а російську тільки розуміти досконало) А для цього батькам потрібно оволодіти.


Для тих кто бажає потрохи переходити приводжу формулу яку для себе вивів:

- С початку декілька тижнів починаємо в мережі спілкуватись/писати виключно мовою, коли пишешь є час обміркувати речення/слова, дуже добре розминає мізки;

- переводимо всі девайси, планшети, смарти/телефону на українську, я навіть перед кожним викликом міняю в контактах на українські ім*я та прізвища абонента, таким чином всі з ким я спілкуюсь і шукаю пошуком, потрохи будуть записані мовою;

- всі нотатки та записи рукою в щоденниках, та чорнетках пишемо мовою;

- починаємо спілкуватись в побутових ситуаціях мовою (магазин, банк, держ. органи і т.п.)

- при кому не соромитесь (рідні, близкі, друзі), пробуємо спілкуватись постійно, одразу не буде виходити вдало, але не відчаюємось, Ваш співрозмовник, якщо він не ватник, можливо Вас виправить, на це реагуємо адекватно, та запам*ятовуємо:)

- Коли вже стало вдало виходити, з далекоми рідними та співробітниками чи знайомими, щоб їх не шокувати, спочатку вітаємось зранку мовою, чи пару перших речень, потім можемо перейти на російську, потрохи даючи їм зрозуміти зміни в Вас) А потім, при наступному спілкувані, вже можно сміливо повністю переходити, багато хто підтримує, та з такими як Ви дуже зручно практикувати, вдосконалюючі Вашу українську;


Моє коло спілкування мінімізує контакти з ватою, тому отримую тільки позитивні емоції. Ви собі не уявляєте як люди раді чути навколо себе рідненьку)

П.С. А ще це банально вигідно) Успіхів!

маєш рацію. Як я бачу певна частина форумців вже пише українською. гадаю теж, що писали б й більше, але соромляться того, що не володіють нею достатньо.

Я б сказав - пишіть українською як хто може - усім піде на користь
 
Киев на 80% русскоязычный. Чего вы от Харькова хотите тогда?
 
Крым украинский.Путин-Хуйло.Что?!!...
Я считаю что разговаривать каждый может на том языке,на котором ему удобней.Все это хуета.Оттого что многие говорят на русском они не меньшие патриоты Украины,чем украиноязычные.И да,хватит уже строить украинскую Украину,все равно ни хера не выйдет,это путь в никуда.Нужно строить европейскую Украину,сейчас время глобализации.Нет никакого украинского особого пути.Как нет и французского,или немецкого,или турецкого.Есть всего два пути,русский путь и его противоположность-европейский путь.Черное и белое.Нормальные страны выбирают европейский путь.И не нужно искать какой-то своей особенной дороги.Язык госсударственный должен быть один-украинский,и то лишь для того чтобы избежать бюрократической хуеты и неувязок.А разговаривать в быту можно на любом.И я бы добавил еще в школьную программу побольше уроков русского.

Це все круто, але не відміняє необхідності у популяризації мови.
 
Крым украинский.Путин-Хуйло.Что?!!...
Я считаю что разговаривать каждый может на том языке,на котором ему удобней.Все это хуета.Оттого что многие говорят на русском они не меньшие патриоты Украины,чем украиноязычные.И да,хватит уже строить украинскую Украину,все равно ни хера не выйдет,это путь в никуда.Нужно строить европейскую Украину,сейчас время глобализации.Нет никакого украинского особого пути.Как нет и французского,или немецкого,или турецкого.Есть всего два пути,русский путь и его противоположность-европейский путь.Черное и белое.Нормальные страны выбирают европейский путь.И не нужно искать какой-то своей особенной дороги.Язык госсударственный должен быть один-украинский,и то лишь для того чтобы избежать бюрократической хуеты и неувязок.А разговаривать в быту можно на любом.И я бы добавил еще в школьную программу побольше уроков русского.

Вот пример здравомыслящего патриота. В отличии от вышиватников, таких как oxiumoron, sashapro итп
 
Назад
Зверху Знизу