Поздравляю :( Нас ждет очередной песец... Проверка ТС на дорогах...

Статус: Offline
Реєстрація: 20.10.2006
Повідом.: 129
Поздравляю :( Нас ждет очередной песец... Проверка ТС на дорогах...

Посилання видалено


28.11.08 вступает в силу "Порядок здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації", утв. Приказом МВС № 534 от 13.10.08.
Как проверяют:
"Перевірка технічного стану КТЗ проводиться працівниками автомобільно-технічної інспекції підрозділів Державтоінспекції (далі - працівники АТІ) не менше одного разу на тиждень за окремо розробленою та затвердженою керівництвом управлінь (відділень) ДАІ ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі дислокацією.
На автомобільних дорогах і вулицях можуть бути перевірені КТЗ незалежно від їх призначення, місця реєстрації та належності, крім автомобілів: швидкої медичної допомоги, оперативних та аварійно-рятувальних служб, військових і дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, а також тих, що рухаються в колонах. "
Что проверяют:
"(a) гальмова система та її складники
(b) система випуску
(c) вміст CH / димність випускних газів дизельного двигуна
(d) вміст CO (паливо: бензин, природний газ або зріджений нафтовий газ)
(e) рульове керування та його складники
(f) зовнішні світлові прилади та сигналізації
(g) колеса/шини
(h) підвіска (видимі дефекти)
(i) шасі (видимі дефекти)
(j) переобладнання
(k) інші недоліки (згідно з підпунктом 31.4.7 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 N 1306 (із змінами))
(l) підтікання палива та/або оливи"
Что будет:
"У разі виявлення технічних несправностей складових частин КТЗ, перелічених у підпунктах a, c, d, e, g, j пункту 14 Акта перевірки, працівник АТІ робить відповідну відмітку в пункті 17 Акта перевірки, а також складає протокол про адміністративне правопорушення."
И в качестве финального аккорда:
"Складений працівником АТІ Акт перевірки не є підставою для оформлення результатів проведення державного технічного огляду"
 
Начинаем все ездить в колонах?
 
Ну хоть радует, что

Час на проведення перевірки одного КТЗ не повинен
перевищувати 20 хв.

6. Технічний стан та обладнання КТЗ під час їх експлуатації
перевіряється візуально та з використанням засобів вимірювальної
техніки відповідно до ДСТУ 3649-97 "Засоби транспортні дорожні.
Експлуатаційні вимоги безпеки до технічного стану та методи
контролю" без втручання в роботу (розбирання) вузлів та агрегатів
КТЗ, які перевіряються.
 
По-моему, в Украине будет новый вид геноцида. Авто-геноцид. Интересно, а через 75 лет откроют мемориал стоимостью в несколько миллионов гривен (или скока там будет по курсу) посвящённый данному событию?
 
ТС - я название немного подправил - чтобы больше народа ознакомились....

А вообще это действительно ПИСЕЦ... Нужно поднимать ДСТУ, а также выяснять - кто такие эти АТИ.
Добавлено через 2 минуты
Штрафы курят в сторонке
Добавлено через 3 минуты
Хотя конечно это снизит количество ржавых копеек и иномарок, часто даже тормозящих непонятно как, но с другой стороны - открывает новые возможности для ДАИ...
 
нет слов.. Страна идиотов...
 
Блин, а как хорошо написанно, вот если задуматься, это ж пропадут с дорог рухлять без тормозов, автобусы камазы и прочая нечисть которые заправляються всякой хуйнёй после которых столб дыма стоит хуже любого тумана, глушители разрывающие нервную систему мирных граждан, ночью меньше долбоёбов которые светят по воробьям и много ещё хорошего!!! но к сожалению не в нашей стране...
 
Вот в свете этого "наказу" - а какой тогда смысл в техосмотре?!.. Только срубить еще немножко денУШки в карман?..
Непонятно.
 
Dim4ik сказав(ла):
Блин, а как хорошо написанно, вот если задуматься, это ж пропадут с дорог рухлять без тормозов, автобусы камазы и прочая нечисть которые заправляються всякой хуйнёй после которых столб дыма стоит хуже любого тумана, глушители разрывающие нервную систему мирных граждан, ночью меньше долбоёбов которые светят по воробьям и много ещё хорошего!!! но к сожалению не в нашей стране...
угу... в идеале - хорошо, на практике - Гондурас.
 
лично я ничего страшно тут невижу!!! я уверен в своём авто, мне эти айти до одного места, и буду очень рад что наконецто исчезнут пенсионеры на рухлядях!!!
цивилизация за европой , а наш минталитет только начинают потихоньку воспитывать...
 
СОТЯ сказав(ла):
лично я ничего страшно тут невижу!!! я уверен в своём авто, мне эти айти до одного места, и буду очень рад что наконецто исчезнут пенсионеры на рухлядях!!! [br]
цивилизация за европой , а наш минталитет только начинают потихоньку воспитывать...
а что хорошего если тебя будут останавливать через каждые 50км на 20мин для такой проверки?
 
УЖОС! вот серьезно щимить начинают
 
один нуанс, эту службу надо направить на ТО при выдаче талона,пусть там решают, но только вот всёравно %60 даже и небыли на этой площядке (и я в том числе)поэтому и придумали. может эта служба будет как экологи...так тогда начхать)
 
у экологов ранее не было прав... сейчас появились...
и если ранее ты мог их послать куда подальше, то теперь - не всё так просто...
 
а что хорошего если тебя будут останавливать через каждые 50км на 20мин для такой проверки?

та мне пох,яж закон не нарушаю
Добавлено через 1 минуту
у экологов ранее не было прав... сейчас появились...
и если ранее ты мог их послать куда подальше, то теперь - не всё так просто...

нюню у меня 2L точно чёнить найдут)))
 
СОТЯ сказав(ла):
та мне пох,яж закон не нарушаю
а при чем тут "не нарушаю"? :) для подобной проверки нарушить ПДД не обязательно :)
 
СОТЯ сказав(ла):
та мне пох,яж закон не нарушаю
Дык инспектор - тоже не будет его нарушать.
Он просто остановит, и 20 минут проволынит с проверкой тех. состояния.
Потом через 50 км - новый пост. Еще через 50 - новый. 1 минуту едем - 20 стоим.
Как перспективка? У нас же ж гондурас, запросто могут устроить.
 
mocrosoft сказав(ла):
Дык инспектор - тоже не будет его нарушать.[br]
Он просто остановит, и 20 минут проволынит с проверкой тех. состояния.[br]
Потом через 50 км - новый пост. Еще через 50 - новый. 1 минуту едем - 20 стоим.[br]
Как перспективка? У нас же ж гондурас, запросто могут устроить.
угу.... хочешь за 5 минут всё решить? плати... Гондурас.
 
Вопрос: ЧЕМ они это будут проверять?
люфт руля на глазок, уклон для проверки стояночного тормоза на большом пальце, содержание СО на нюх?
И хай тогда предъявляют утвержденную дислокацию...
 
Авточайник сказав(ла):
Вопрос: ЧЕМ они это будут проверять?[br]
люфт руля на глазок, уклон для проверки стояночного тормоза на большом пальце, содержание СО на нюх?[br]
И хай тогда предъявляют утвержденную дислокацию...
дык, всё написано в этом приказе - в теории согласно ДСТУ... а на на практике....
 
Назад
Зверху Знизу