жалоба на судью

Статус: Offline
Реєстрація: 01.01.2010
Повідом.: 63
жалоба на судью

ВККС принял на рассмотрение жалобу на судью,которая нарушила в ходе гражданского процесса двадцать две статьи .Означает ли это,что ответ будет положительный для меня,т.е.не будет ли это стандартной отпиской ,что никто не имеет право вмешиваться в судебные дела?
 
для Вас ответа не будет!!!!!рассмотрение жалобы и привлечение судьи к дисциплинарной ответсвенности не влияет на рассмотрение самого судебного дела!!!для этого есть аппеляционные и касационные судебные инстанции.
 
ЗАКОН УКРАЇНИ № 2453-VІ
Про судоустрій і статус суддів

Стаття 86. Порядок здійснення дисциплінарного провадження щодо судді
...
9. Розгляд дисциплінарної справи відбувається на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на яке запрошуються особа, за зверненням якої відкрито справу, суддя, стосовно якого відкрито справу, а в разі необхідності й інші заінтересовані особи.
...
11. Розгляд дисциплінарної справи стосовно судді відбувається на засадах змагальності. На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України заслуховуються повідомлення члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, який здійснював перевірку, про результати перевірки, пояснення судді, стосовно якого розглядається справа, та/або його представника, а також інших заінтересованих осіб[/B].
...
13. Перебіг розгляду дисциплінарної справи стосовно судді та оголошення результатів її розгляду фіксуються технічними засобами.


Стаття 87. Рішення у дисциплінарній справі стосовно судді
...
3. Якщо Вищою кваліфікаційною комісією суддів України прийнято рішення про відсутність підстав для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності, Комісія припиняє дисциплінарне провадження та повідомляє про це заінтересованих осіб.

...
6. Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України викладається в письмовій формі, підписується головуючим і членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які брали участь у розгляді дисциплінарної справи, і оголошується на засіданні…

Стаття 88. Дисциплінарне стягнення стосовно судді та порядок його зняття
...
2. Інформація про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності оприлюднюється на офіційному веб-порталі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Ця інформація повинна містити дані про суддю, якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності, накладене дисциплінарне стягнення та копію рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про накладення такого стягнення.
 
Отвечаю для Александр Валер.Жалобу на судью я писала не для того,что бы как то повлиять на рассмотрение дела.А для того,что бы ее привлекли к дисциплинарной отв.ВККС не отклонил мою жалобу,а принял на рассмотрение.Т.е.я ведь должна получить какой-то ответ?
 
Отвечаю для Александр Валер.Жалобу на судью я писала не для того,что бы как то повлиять на рассмотрение дела.А для того,что бы ее привлекли к дисциплинарной отв.ВККС не отклонил мою жалобу,а принял на рассмотрение.Т.е.я ведь должна получить какой-то ответ?

у вищевказаному витягу з Закону зазначено, що розгляд дисциплінарної справи відбувається на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на яке запрошуються особа, за зверненням якої відкрито справу, тобто це Ви))
 
Господа, о чем мы говорим?
Вы конечно же получите ответ на свою жалобу, положительную или отрицательную, но получите.
 
так ми я раз Kristina77 і говоримо, що її обов'язково повідомлять
 
Ура!ВККС приступил к проверке жалобы!Наверное все-таки толк будет от новой власти.
 
Ура!ВККС приступил к проверке жалобы!Наверное все-таки толк будет от новой власти.

вітаю)) ось і побачимо в дії зміни нової влади, про які вони постійно повторюють!!! Бажаю успіху!
 
Ура!ВККС приступил к проверке жалобы!Наверное все-таки толк будет от новой власти.

вітаю)) ось і побачимо в дії зміни нової влади, про які вони постійно повторюють!!! Бажаю успіху!

и какие действия вы хотите увидеть ?
 
Ура!ВККС приступил к проверке жалобы!Наверное все-таки толк будет от новой власти.

Завидую!
У меня к рассмотрению не приняли, отписались, что я жалуюсь на решение, хотя указывая на допущенные судом нарушения фактически и жалуешься на
это самое решение.
 
невже всі такі песимісти?)) а як же те, що Янукович обіцяв почути кожного?))))) ги...)))
 
Кристина- а вы апелляцию подавали ?
 
осилил ... если вы и в заседании на таком уровне защищали свои интересы, то я не удивляюсь именно такому решению суда ... Ничего личного ...
 
И я осилил.
Kristina77, молодец, хотя на мой взгляд написано слишком мягко.
 
Назад
Зверху Знизу