Адрес по IP

Статус: Offline
Реєстрація: 18.10.2009
Повідом.: 534
Адрес по IP

Возможно ли определить местоположение по IP адресу?Срочно нужно!
 
ага...$2000 и найдем...
 
В принципе, на весь Харьков есть ДО 10 человек, способных справится с этой задачей в полном объеме.
Цена не понравится однозначно.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
не
именно в материальной обеспеченности для организации материальной заинтересованности людей с возможностями
Я имел в виду заинтересованность ТС. Т.е. насколько сильно надо получить результат.
Например:
1) слегка заинтересован в пределах ящика пива "Десант" :D
2) жизненно заинтересован вплоть до готовности продать собственную квартиру

Так как-то :)

2Skar: :клас::іржач:
 

Стаття 361. Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації

1. Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, які є власністю винної особи.

Стаття 362. Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї

2. Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації, -

караються позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на той самий строк та з конфіскацією програмних чи технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, які є власністю винної особи.
цена устроит?

youboned.jpg

ТС??
 
В принципе, на весь Харьков есть ДО 10 человек, способных справится с этой задачей в полном объеме.
Цена не понравится однозначно.

до 10 человек )))))))) ха улыбнуло ))) все биллинговые системы фиксируют адреса
 
до 10 человек )))))))) ха улыбнуло ))) все биллинговые системы фиксируют адреса

1) не все
2) что дает ТЕБЕ лично мысль, что биллинг сохраняет адрес?


а валерик правильно сказал - человек 10 МОГУТ узнать соответствие ЛЮБОГО IP адреса с конкретным адресом компутера
 

Я бы сказал пожизненно

1) не все
2) что дает ТЕБЕ лично мысль, что биллинг сохраняет адрес?


а валерик правильно сказал - человек 10 МОГУТ узнать соответствие ЛЮБОГО IP адреса с конкретным адресом компутера

Статику. с динамикой думаю сложнее
 
Я бы сказал пожизненно

Статику. с динамикой думаю сложнее
Динамика тоже фиксируется. ИМХО. Правда есть вариант что проход через левый ВПН, либо tor, там сложнее.

Но все равно со словами Валеры согласен (по поводу ДО 10 человек и невкусной цены)
 
Назад
Зверху Знизу