Чудовища среди нас

Статус: Offline
Реєстрація: 06.09.2007
Повідом.: 82879
Чудовища среди нас

Очень прошу тех, кто это умеет, перезалить это видео и сохранить где-нибудь, потому что третий день оно удаляется отовсюду, где появляется - его удалили даже с канала ютуб, принадлежащий самой программе, через полчаса после того, как оно появилось.
Якобы, семье поступают угрозы.
Но я считаю, что общественность имеет право это видеть и знать, и на ХФ эта история будет иметь должный резонанс, как и положено подобной истории.
Досмотрите. Даже, несмотря на телевизионную постановку, эта жуть запредельная - правда, я пересмотрела все статьи в СМИ, в ЕРДР есть зарегистрированное уголовное производство по факту.
И это - дикая история, дичайшая. Эти чудовища живут среди нас.

 
Анна Маляр
5 февраля в 18:37 · Киев ·
До цієї програми я думала, що вже бачила все.

Сім"я з трьома дітьми, батьки НЕ зловживають алкоголем, тато - програміст. Але мама змогла заморозити в холодильнику тіла двох померлих їхніх немовлят. Це не двійнята. Вона вагітніла, народжувала і потім в морозилку. Знову авгітніла, знову народжувала і в морозилку....

Сьогодні 0 19-45 в програмі "Говорить Україна"

Мене шокувало все, в тому числі поведінка поліції. Я вам розкажу, як у нас скорочується злочинність. Треба просто робити вигляд, що злочину немає.

Ця жінка запевняє, що діти щороку народжувались мертві і вона їх мертвих ховала в холодильник. Поліція вважає, що за таких обставин - коли вже мертвих в морозилку - в її діях не буде складу злочину. Слідчий просто не дочитав кримінальний кодекс до статті 297 ККУ (Наруга над могилою, іншим місцем поховання АБО НАД ТІЛОМ ПОМЕРЛОГО). А це, між іншим, тяжкий злочин, з урахуванням повторності.

Мертвих чи живих вона їх народжувала - дивіться у програмі.

Її чоловік, який програміст і на записі програми нам про Пастернака розповідав, запевняє, що обидва рази просто не помітив вагітності у своєї жінки, яка важить не більше 50 кг і дуже худенька.

Якщо ці люди осудні (вмєняємиє) - то хай обоє несуть кримінальну відповідальність за наругу над тілами померлих дітей. Вона за вчинення злочину, а він - за його приховування. А якщо вони психічно хворі і неосудні, тоді як вони виховують трьох дітей??????

А так всі самоусуваються - поліція, соціальні служби.....і лише ця сім"я активно робить дітей, а потім їх тіла ховає в морозильній камері, бо кажуть, що більше трьох не прогодують.

Я запитала чоловіка-програміста і батька заморожених немовлят - чому ві не одягає презерватив - він каже, що йому так не комфортно.


Alesia Byvalkevich
Аня, а дети знали что в холодильнике трупы? Просто если у них есть дети и они подобное наблюдали... Нет слов... В голове не укладывается

Анна Маляр
С детьми мы не общались. Но во время родов на дому все трое детей были дома и играли в планшет. Могли они не заметить беременность на 9м месяце? Оба младенца - доношенные. И могли они не услышать и не заметить роды в квартире? Мне кажется дети знали...
 
Я не умею скачивать с ютуба - видео трусливо удаляется отовсюду, где появляется, и я не знаю, сколько на этом канале оно продержится, я с трудом нашла. Имхо - нельзя это замалчивать, прятать.
 
Не понял. Зачем они так делают?
Бля???
 
видео трусливо удаляется отовсюду
удаляют из за таких вот куриц
Це не можна показувати!!! Ми ж просто з України робимо монстра, з нами ніхто не захоче справу мати! А як після цієї передачі сказати десь, що ти з України? Хворі люди в усіх країнах є, але ж навіщо це смакувати!!!!
 
Я не умею скачивать с ютуба - видео трусливо удаляется отовсюду, где появляется, и я не знаю, сколько на этом канале оно продержится, я с трудом нашла. Имхо - нельзя это замалчивать, прятать.
Кидаешь ссылку сюда и появляется окошко скачать и выбор качества. Это если лениво ставить аддоны.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
скачивать с ютуба


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Моральные уроды, ребята, это моральные уроды.
 
видео уже удалено
 
видео уже удалено
Я скачала, но как перезалить сюда с моего компа?
Видео уже недоступно, но скачать его еще можно через ту ссыль шо я дал.
Как залить сюда, кто может? Я пришлю.
То, что видео удаляется отовсюду - показатель того, что сам канал зассал, но мы-то - мы на ХФ ничего не боимся!
Обществу нужно научиться говорить правду - и самому обществу нужно научиться слушать эту правду, и по-другому нельзя, если мы хотим построить гражданское общество.
 
в каком городе и откуда родом эти родители?
 
в каком городе и откуда родом эти родители?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу