Нужна помощь юриста

krievs

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 12.05.2009
Повідом.: 3
Нужна помощь юриста

Я работаю в торговле. Какую мне нужно составить документацию для подписи реализаторам, чтобы в случае недостачи я мог с них взыскать?
 
Добрый день. Вам необходимо составить и подписать с вашими работниками (реализаторами) договор о полной материальной ответственности. Тогда при любых недостачах, потерях и убытках по их вине, Вы будите защищены.
Для составления такого договора мы ждем Вас по адресу ул. Смольная,32, предварительно записавшись по тел. 764-64-11. Первая консультация бесплатная
 
ДОГОВІР
про повну індивідуальну матеріальну відповідальність

м. ____________________________ "___" ___________________ 200__ р.

_________________________________________________________________
(назва підприємства, організації, установи)
(надалі іменується "Адміністрація") в особі __________________________________
_______________________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
що діє на підставі _______________________________________________________,
з одного боку,

та
працівник______________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
(надалі іменується "Працівник"), з другого боку,

з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей, що належать ___ _______________________________________________________________________,
(назва підприємства, установи, організації)

уклали цей Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність (надалі іменується „Договір”) про таке.

1. Працівник, що займає посаду ______________________________________ або виконує роботу ______________________________________________________, безпосередньо пов'язану __________________________________________________
(із зберіганням, обробкою, продажем, відпусканням, перевезенням або
_______________________________________________________________________,
застосуванням у процесі виробництва переданих йому цінностей)
бере на себе повну відповідальність за забезпечення зберігання довірених йому Адміністрацією матеріальних цінностей і у зв'язку з викладеним зобов'язується:
дбайливо ставитися до переданих йому для зберігання або іншої мети матеріальних цінностей Адміністрації і вживати заходів для відвернення шкоди;
своєчасно повідомляти Адміністрацію про всі обставини, що загрожують забезпеченню збереження довірених йому матеріальних цінностей;
вести облік, складати і надавати у встановленому порядку товарно-грошові та інші звіти про рух і залишки довірених йому матеріальних цінностей;
брати участь у інвентаризації довірених йому матеріальних цінностей.
2. Адміністрація зобов'язується:
створити Працівникові умови, необхідні для нормальної роботи з забезпеченням повного зберігання довірених йому матеріальних цінностей;
ознайомити Працівника із чинним законодавством про матеріальну відповідальність працівників і службовців за шкоду, заподіяну підприємству (установі, організації), а також з діючими інструкціями, нормативами і правилами зберігання, приймання, обробки, продажу (відпускання), перевезення або застосування у процесі виробництва переданих йому матеріальних цінностей;
проводити в установленому порядку інвентаризацію матеріальних цінностей.
У випадку незабезпечення з провини Працівника збереження довірених йому матеріальних цінностей визначення розміру шкоди, заподіяної підприємству (установі, організації), її повернення виконується згідно з діючим законодавством.
3. Додаткові умови ________________________________________________ _______________________________________________________________________________________________________________________________________________.
4. Працівник не несе матеріальної відповідальності, якщо шкода заподіяна не з його вини.
5. Дія цього Договору поширюється на весь час роботи з довіреними Працівникові матеріальними цінностями підприємства.
6. Цей Договір складено українською мовою, на __ сторінках, у двох примірниках, що мають рівну юридичну силу, з яких перший знаходиться в Адміністрації, а другий - у Працівника.


Адміністрація:
________________________________
________________________________
________________________________
________________________________
Підписи:
Адміністрація: ___________________

М. П. Працівник:
________________________________
________________________________
________________________________
________________________________

Працівник: ______________________

Но есть куча способов, как этот договор убить.
 
Адвокат +! Мои аплодисменты!
 
эх, Адвокат, отобрали хлеб у ЁБК "успех"... демпинг, однако!

ТС, если у Вас реализаторы не оформлены официально, то этот договор можете потом повесить в рамку в известном месте...
 
Я работаю в торговле. Какую мне нужно составить документацию для подписи реализаторам, чтобы в случае недостачи я мог с них взыскать?
Вы хотели сказали, договор, по которому бы ИМЕЛИ бы возможность взыскать. Реально реализаторы - без родины и флага, хорошо если на них квартира офрмлена, а если за душой ничего? потратите время на суды, суд примет решение в вашу пользу, а дальше что?

Добрый день. Вам необходимо составить и подписать с вашими работниками (реализаторами) договор о полной материальной ответственности. Тогда при любых недостачах, потерях и убытках по их вине, Вы будите защищены.
Для составления такого договора мы ждем Вас по адресу ул. Смольная,32, предварительно записавшись по тел. 764-64-11. Первая консультация бесплатная
защищенным можно себя чувствовать только в нутри бомбаря. А это все иллюзии.

эх, Адвокат, отобрали хлеб у ЁБК "успех"... демпинг, однако!

ТС, если у Вас реализаторы не оформлены официально, то этот договор можете потом повесить в рамку в известном месте...
а если оформлены - все одно, туда же.
 
эх, Адвокат, отобрали хлеб у ЁБК "успех"... демпинг, однако!
.

Это не демпинг. Демпинг - продажа товара (услуги) ниже себестоимости.
Сообщить человеку, что будет зима - это не конкуренция с Гидрометеоцентром. Отлично понимаете, что этот договор - пустышка,"на испуг". Я еще не видел реализатора, с которого реально через суд можно было содрать деньги. Есть у хозяина ключ от будки - договору капец. И так до бесконечности.
 
Я так понял, что с помощью бумажек себя не защитиш от недостачь. Может есть другие советы у тех кто с этим сталкивался?
 
Я так понял, что с помощью бумажек себя не защитиш от недостачь. Может есть другие советы у тех кто с этим сталкивался?

Нет никаких вариантов. Оценивайте внешне, можете посмотреть, где и как живет, где работал раньше, поговорить с прежними работодателями и т.д. Продавец в мелкой торговле это ценность. Я знаю случае когда хачики платили один другому 100$ за хорошего реализатора.
 
Назад
Зверху Знизу