• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

помогите перевести на украинский

13 ангел

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 23.04.2009
Повідом.: 2
помогите перевести на украинский

Пожалуйста помогите перевести на украинский фразу: "Не могли бы вы, повторить то, что вы сейчас сказали, так как я не совсем уловил смысл произнесенного и не могу в полной мере оценить мысль, заложенную в ваших словах?"
 
Старая хохма. А вот попробуйте перевести на русский язык украинское междометие "тю!"...
 
"Не могли бы вы, повторить то, что вы сейчас сказали, так как я не совсем уловил смысл произнесенного и не могу в полной мере оценить мысль, заложенную в ваших словах?"

Не могли б ви повторити те що ви зараз сказали бо я не зовсім зрозумів думку (сказаного ?) і не можу повністю оцінити або (дати оцінку) думку (сховану ?) у ваших словах.

Ой и зачем только придумали Украинский язык.
 
Як це навіщо українська мова?

Щоб можна було ось так перекласти:

Не були б Ви, пані, так люб'язні повторити ще раз те, що ви зараз отут нам сказали, бо я щось не зовсім зрозумів значення того, що Ви тут казали, і не можу повністю оцінити ту думку, що мабудь була закладена у ваших словах?"
 
"Не могли бы вы, повторить то, что вы сейчас сказали, так как я не совсем уловил смысл произнесенного и не могу в полной мере оценить мысль, заложенную в ваших словах?"
Якщо ваша ласка, повторiть те, що ви зараз промовили, тому, що я не зовсiм ухопив сенс промовленого та не взмозi повною мiрою оцiнити думку, закладену у вашi слова
 
Будь ласка, чи ви не будете в змозi повторите те, що розповiли зараз, бо я не зовсiм зрозумiв сенс розповiдi й не зумiю на повну мiру дати оцiнку думцi, що була втiлена у ваших словах?
 
А мне понравилось. Я люблю оба эти языка. Прям на соревнование похоже... спасибо автору )))
 
Назад
Зверху Знизу