Іван Андрусяк: Єдиний спосіб для опозиції зберегти обличчя - скласти мандати і анулювати списки

Tse

Статус: Offline
Реєстрація: 13.07.2011
Повідом.: 1341
Іван Андрусяк: Єдиний спосіб для опозиції зберегти обличчя - скласти мандати і анулювати списки

Іван Андрусяк: Єдиний спосіб для опозиції зберегти обличчя - скласти мандати і анулювати списки
- Очевидно, з бандитами можливо або по-бандитськи - або не леґітимізувати своєю участю їхній шабаш.

Тому єдиний спосіб для опозиції зберегти обличчя (і виборця) - усім, хто ще лишився в БЮТ і НУНС, скласти мандати і анулювати списки. Приведе це до розпуску парламенту чи ні, не так і суттєво, тому що парламенту віднині немає. Але це покаже, що принаймні в нашій країні є хоч якісь політики. І в результаті цього будь-яке рішення банди ВР буде нелеґітимним a prіorі.

...Ні, є, звісно, ще один спосіб: на виконання рішення своєї партії хтось із депутатів приносить на наступне засідання ВР пістолет і прилюдно стріляє в пику калєсніченку. Бойовим набоєм. Упритул. На смерть. Це - з бандитами по-бандитськи. Але до цього способу я нікого не закликаю - бодай тому, що сам, навіть попри все бажання, просто не зміг би забрати нічиє життя, навіть такої падлюки.

Оскільки ж цей спосіб неприйнятний - то перший видається мені таким, який цілком надається до реалізації. За таку опозицію проголосують - на відміну від тої, яку маємо тепер...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Я таки с ним согласен! По крайней мере уважение к оппозиции перед выборами хоть как-то бы выросло.
 
В оппозиции тоже бандиты. Просто из другой группировки.
 
Котэ красавчег :yahoo:
 
Коварная Королевская агитировала рачком. Ляшко аплодировал стоя. Чего ж ещё ожидали от лидеров и от О-позиции в целом? Жопа не может потерять лицо увы.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Я таки с ним согласен! По крайней мере уважение к оппозиции перед выборами хоть как-то бы выросло.

Это бред. Я еще перед выборами открывал тему о том, что настоящий демократ тот, кто будет терпеть власть, против которой голосовал. А если при любом проигрыше стрелять на поражение, так демократии не будет.
 
ідея повна хня. коли опозиція складе мандати ПР отримає конституційну більшість і буде робити що хоче.
 
Що саме?
Перестане красти?
зможе змінювати конституцію, наприклад протягнути закон про вибори президента у парламенті, або ввести статтю про "керуючу та направлюючу роль партії регіонів у державі"
 
А если при любом проигрыше стрелять на поражение, так демократии не будет.

....я вот всё больше думаю: а надо ли?:незнаю: Радостное быдло весело доведёт до крови, за кило гречки и пугающие лозунги.
 
Іван Андрусяк: Єдиний спосіб для опозиції зберегти обличчя - скласти мандати і анулювати списки
А ще краще массовэ самогубство

Палае зирка в вишини
А Я в Днипри топлюся
Вже час не можу потонуть
Пиду хоч удавлюся
Бо нэ бере святий Днипро
И виштовхае мов г..но
 
....я вот всё больше думаю: а надо ли?:незнаю: Радостное быдло весело доведёт до крови, за кило гречки и пугающие лозунги.

У нас любой закон через некоторое время обнаруживает такие недостатки, что его сто раз меняют, а тем более этот, который принимали в такой спешке... А с другой, так рано перед выборами.:D:D Между прочим, когда он вступает в силу??? Хорошо бы сразу и к выборам все увидят, что закон ни в какие ворота не лезет, что вполне может быть..

"
Мовний закон ухвалила Верховна Рада у другому читанні без правок. Це сталося несподівано - під занавіс засідання. Віце-спікер Адам Мартинюк таки поставив цей документ на порядок денний. Після чого - його швидко проголосували. Своє "так" сказали 248 депутатів."

А это означает, что так косяков может оказаться видимо невидимо...
 
А это означает, что так косяков может оказаться видимо невидимо...
главное что бабло на обучение "экспертов по региональным языкам" "педагогов" "перевод документации" освоят по карманам. остальное уже не существенно для голубых воришек. 10-17 млрд гривен хватит на всех
 
"Прийняття мовного закону у Верховній Раді регіонали буквально протягли. Тільки вчора голова Верховної Ради Володимир Литвин обіцяв, що законопроект про мови в другому читанні на цьому тижні розглядатися не буде. "По-перше, він не підготовлений, по-друге, він викликає політичне протистояння і протидію. Це дві причини, достатні для того, щоб не розглядати це питання", - сказав він. Литвин запевнив, що даний законопроект раптово на порядку денному теж не з'явиться. "До нього більш 2 тис. поправок, комітет зараз працює над цими поправками, тому несподіванок не буде однозначно", - нагадав він. !"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
ПР еще раз показала, что там одни наперсточники..
 
В другом месте пусть поищет Андрусяк дураков, которые сами от корыта оторвутся.
 
Согласен с Оксюмороном. Это будет слишком большой подарок ПР.
 
Если бы у "оппазиции" была бы какая ни будь позиция кроме "русские не пройдуть" "рятуйте мову вона гинэ". Они сделали бы это уже давно.
К примеру после списания 24$ лямов в открытую произведённых кабмином "для своих".
Но не сделали, а по сему цена им "оптом, где то ниже рубля" (с).
 
С удовольствием услышу о принятии большинством в ВР закона, о введении крепостного права для жителей Донбасса. А также о строительстве спецлагерей для жителей ЗУ...
 
Они сделали бы это уже давно.
К примеру после списания 24$ лямов в открытую произведённых кабмином "для своих".
Но не сделали, а по сему цена им "оптом, где то ниже рубля" (с).
через неделю после этого ахметову списали бы весь бюджет и ты в своем симферополе уже гнул бы спину на рисовых полях латифундистов. я конечно понимал что вездесущая реклама голубых в крыму кого угодно зомбирует но не до такой же степени
 
Назад
Зверху Знизу