Олег Тягнибок - предвыборная программа

Поддерживаете ли вы программу Олега Тягнибока?

  • Поддерживаю! Я буду голосовать за Тягнибока!

    Голосів: 19 21.6%
  • Не поддерживаю. Я не буду голосовать за Тягнибока.

    Голосів: 63 71.6%
  • Ещё не определился (-лась)

    Голосів: 6 6.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    88
Статус: Offline
Реєстрація: 01.03.2009
Повідом.: 4298
Олег Тягнибок - предвыборная программа

tiahnybok_062.jpg


Вибори Президента України - передвиборна програма Олега Тягнибока

Ми - Українці. Ми - у своїй, Богом даній країні.

Даруй нам, Боже, звитягу,

щоб стати творцями Великої Держави.

Головною метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості, держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Для досягнення цієї мети пропоную 52 першорядних завдання з Програми захисту українців Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

І. Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад

- Люстрація влади.
- Графа "національність" у паспорт і свідоцтво про народження.

- Україна - унітарна, президентська республіка.

- Парламент - 300 депутатів на три роки за відкритими виборчими списками.

- Виборність місцевих суддів.

- Проста процедура відкликання депутатів, місцевих керівників та суддів.

- Пряме народовладдя територіальних громад - референдуми, плебісцити, загальні збори.

ІІ. Народне господарство. Економічний націоналізм та соціальна справедливість
- Програма енергетичної незалежності України: зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел.
- Стратегічні підприємства - власність держави.

- Заборона торгівлі землею сільськогосподарського призначення.

- Зменшення економічного тиску на дрібне та середнє підприємництво: малий бізнес - малі податки.

- Розвиток середнього класу (не менше 60% від працездатного населення).

- Пільгове державне кредитування сільського господарства.

- Розвиток конкурентоспроможних галузей української промислової та інноваційної діяльності.

- Заміна імпортованої продукції на продукцію національного виробництва.

ІІІ. Здоров'я нації. Подолання демографічної кризи та підвищення якості життя
- Довгострокова державна програма культивування в суспільстві здорового способу життя.
- Заборона реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв, кримінальна відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.

- Національна програма "Репродуктивне здоров'я нації".

- Впорядкування продажу генетично модифікованих продуктів.

IV. Громадянство і міграція. Право на Батьківщину та захист життєвого простору
- Новий Закон про громадянство, яким унеможливити практику подвійного громадянства.
- Пільгові умови для повернення з еміграції в Україну етнічних українців.

- Двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців та програма їх повернення в Україну.

- Симетричний візовий режим з іншими країнами.

- Суворі антиімміграційні заходи та посилення охорони державного кордону.

V. Інформаційний простір, освіта і наука. Збереження ідентичності та розвиток культури
- Закон "Про захист української мови".
- Обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців і кандидатів на виборні посади.

- Програма повернення українських науковців із-за кордону.

- Розвиток української кіноіндустрії.

- Захист національного інформаційного простору України.

VI. Історична справедливість. Тяглість державотворення та подолання наслідків окупації
- Правонаступність сучасної Української Держави - від Русі-України і до українських державних форм ХХ ст.: Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Карпатської України та інших.
- Визнання факту окупації України більшовицькою Росією у 1918-91 рр.

- Публічний судовий процес над комунізмом.

- Ліквідація імперсько-більшовицьких символів.

- Офіційне визнання, вибачення та компенсації за геноцид українців.

- Компенсації репресованим українцям та їхнім нащадкам.

- Статус депортованих - українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини.

- Визнання боротьби ОУН та УПА боротьбою за державну Незалежність України. Соціальні пільги ветеранам ОУН-УПА.

- 14 жовтня (день створення УПА) державне свято - День Української Зброї.

VII. Зовнішня політика і оборона. Європейський україноцентризм та сильна держава
- Європейський україноцентризм - стратегічний курс Держави.
- Припинення участі України в наддержавних євразійських утвореннях із центром у Москві.

- Створення Балто-Чорноморської геополітичної вісі.

- Державна програма становлення позитивного образу України в світі.

- Делімітація та демаркація державних кордонів України. Візовий режим із Росією.

- Двосторонні угоди зі США та Великобританією про військову допомогу в разі збройної агресії проти України.

- Ядерний статус України.

- Участь України у побудові Європи вільних націй.

- Фінансування Збройних Сил України на рівні 5% від ВВП, їх реформування і технічне переозброєння.

- Професійна контрактна армія. Створення народного резерву ЗСУ.

VIII. Крим і Севастополь. Встановлення Конституційного порядку та забезпечення стабільного розвитку
- Всеукраїнський референдум щодо зміни статусу Криму з автономного на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя.
- Севастополь - вільний порт (на зразок "порто-франко").

- Програма односторонніх дій України в разі невиконання РФ зобов'язань щодо виведення Чорноморського флоту РФ з території України до 2017 року.

- Державна Програма інтеграції Криму в Українське суспільство.
 
Останнє редагування:
За ТАКую программу я бы Тягныбока радостно повесил-для блага Украины!:D:D:D
 
Так и наберёт же среди юношества сексуально не удовлетворённого ,голосов.
Всё болезный с коммунизмом борется.это про него Токарев пел "Вчера я вытащил живого партизана не знал он бедный,что закончилась война".

Почитал,чистый фашист.Жаль времена "репрессивной" психиатрии прошли.Этого кандидата надо было бы обследовать,всесторонне.По моему он именно их клиент.
 
За ТАКую программу я бы Тягныбока радостно повесил-для блага Украины!:D:D:D

Не, ну что тебе конкретно не нравится? Не нравится что кгбшным стукачам запретят занимать высшие государственные посты? Да? Этот пункт тебе не по душе? А почему?

Почитал,чистый фашист.

Это, наверное, у вас такая бурная реакция на пункт "развитие украинской киноиндустрии"? Нет? А на какой? Что конкретно вам не понравилось?
 
Ни за что на свете не буду за это голосовать
 
Так и наберёт же среди юношества сексуально не удовлетворённого ,голосов.
Всё болезный с коммунизмом борется.это про него Токарев пел "Вчера я вытащил живого партизана не знал он бедный,что закончилась война".

Почитал,чистый фашист.Жаль времена "репрессивной" психиатрии прошли.Этого кандидата надо было бы обследовать,всесторонне.По моему он именно их клиент.

Вот кого на него(Тягнибока) натравить.А шо-с Жирика толку было бы больше!
 

Вкладення

  • IMG_1052.jpg
    IMG_1052.jpg
    173.8 КБ · Перегляди: 91
Ну мне например вот этот пункт не нравится, а он у него второй по важности: Графа "національність" у паспорт і свідоцтво про народження. Это что еще за хрень такая? Это в каких-таких развитых странах этническую принадлежность в паспорта заносят?
 
Ми - Українці. Ми - у своїй, Богом даній країні.
Учитывая запись в паспорт, следует понимать, что в данном случае это обращение только к этническим украинцам?

Даруй нам, Боже, звитягу,

щоб стати творцями Великої Держави.
Несколько напыщено, но ладно! А к кому обращение "нам"?
Головною метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості, держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації..
историческая справедливость - это о чем?

Для досягнення цієї мети пропоную 52 першорядних завдання з Програми захисту українців Всеукраїнського об'єднання "Свобода".
То же об украинцах, а как остальные, которые по паспорту не украинцы.

І. Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад
- Люстрація влади.
- Графа "національність" у паспорт і свідоцтво про народження.
- Україна - унітарна, президентська республіка.
Такое впечатление, что упоминание люстрации в данном случае (как один из осноных пунктов), несколько больше напоминает ПиАр, чем действительно один из самых важных пунктов. Если уж и да, то поздно, когда почки скоро сами отвалятся!
- Парламент - 300 депутатів на три роки за відкритими виборчими списками.
Вот именно 300 - это ну самое важное для Украины. :confused: А по открытым спискам, уже никто и не возражает. Другой вопрос: как с ними не наломать дров? И что здесь говорит, что он лучше других это сделает? А с учетом других пунктов, так и сомнения возрастают
- Виборність місцевих суддів.
Может быть и так! Ну депутатов мы уже который раз выбираем. Ну и..., как хорошо у нас получается? В свое время директоров выбирали - полный писец был!
-
Проста процедура відкликання депутатів, місцевих керівників та суддів
.
Пунк хороший, но на бумаге. Сложен в справедливой реализации. Не задолбаемся отзывать то? А все говорит именно о таких тенденциях. И где у него написано, что не будет в этом беспредела?
.....
-
Державна Програма інтеграції Криму в Українське суспільство.
Интересное дело! А в каком обществе сейчас Крым? Гражданами какого государства являются де-юре жители Крыма? Это шо за шутка такая?:D
Могу по всем пунктам... но надоело.
----
Сколько раз слушал и смотрел О.Тягнибока, но всегда один неприятный осадок остается, когда слушаю его: не любит он народ Украины! Но власти попить хочется!

Может я и не прав, но осадок всегда один! Увы! :(

Буду слушать его, когда смогу дальше - может он и сможет впечатлительнее выглядеть, но думаю, что не в эти выборы!
 
о, уже за Гитлера Тягнибока агитация пошла :D ну шо за люди...
 
Это, наверное, у вас такая бурная реакция на пункт "развитие украинской киноиндустрии"? Нет? А на какой? Что конкретно вам не понравилось?
Даже в таком комичном пункте как "развитие украинской киноиндустрии",я вижу уже воплощение, -"Никакого кино кроме Украинского".
Нацист-мракобесы,я бы их назвал.Мыслит категориями которыми не мыслит не один политик серьёзный в наше время.Ещё ничего не создали,да и создавать не умеют,потому,что смотрят не в будущее,а в прошлое,вся эта муть про большевистский режим,оккупацию и компенсации репрессированным.Уже раскладывают костры инквизиторские,они хотят судить,клейма ставить на лбы.2010 год!!!А они всё большевизм в ступе толкут.Шуты гороховые.
Но ты конечно проголосуй за Тягнибока. Кто ж тебе не даёт.
P.S.Спасибо,что запостил,я хоть посмеялся.Комичные пункты приводить не буду ибо долго.Вот только пример:- "Захист національного інформаційного простору України."Это может говорить здравый человек во время интернета и спутникового ТВ?Мракобесы и инквизиторы.:D
 
Останнє редагування:
Тягнибок-не дурак, ТАКЖЕ КАК и Симоненко, который при помощи коммунистических лозунгов обеспечивает себе уже сколько лет приличную зарплату и пенсию. Коммунизма и даже социализма не будет, а зарплата у "коммуниста " Симоненко уже есть и пенсия нехилая будет.
 
Я, как украинец, полность разделяю позицию Тягнибока.
Но голосовать за него не буду.
 
Я, как украинец, полность разделяю позицию Тягнибока.
Но голосовать за него не буду.

И вот это разделяешь???
" Статус депортованих - українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини. "

И что из этого будет? Кому щастье?
 
Сексуально озабоченные будут голосовать за Юлю.
Озабоченные,да.Неудовлетворённые хронически, за Тягнибока.Неудовлетворение порождает агрессию,а с Тягнибоком проще давать выход этой агрессии.:D
 
И вот это разделяешь???
" Статус депортованих - українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини. "

И что из этого будет? Кому щастье?

Я ж писал, что голосовать не буду.
Так как живу в этой стране не я один.
А взгляды Тягнибока разделяют процентов 10 не больше населения.
 
tiahnybok_062.jpg


Вибори Президента України - передвиборна програма Олега Тягнибока

Ми - Українці. Ми - у своїй, Богом даній країні.

Даруй нам, Боже, звитягу,

.
Нормальный чувак. И не надо вам украинцы зацикливатся на Ющенко и Тимошенко - у вас есть много кандидатов , кроме Тягнибока есть еще

Тигипко Сергей Леонидович
Переглянути вкладення 13266656

Арсений Яценюк
yacenuk1.jpg


Украинцы у вас молодые и перспективные политики , обратите внимание на них а не протухшие майдановские клоуны. Надо начинать новую жизнь . с новыми лидерами.
Всех с новым годом и с новым президентом.
 
Неудовлетворённость порождает желание работать и что то менять, а не тихо сидеть на местах и ждать манны небесной.
Это ты с Тягнибоком собрался работать?Ну-ну.Он работяга известный.Он там в программе напланировал триллиона на полтора.:D
 
Назад
Зверху Знизу