кассовый сбор ж.д

Статус: Offline
Реєстрація: 31.08.2011
Повідом.: 4597
кассовый сбор ж.д

вопрос следующий -

если я покупаю билеты в кассе ж.д то за каждый билет дополнительно берётся кассовый сбор 10 гривен - так?

а если я заказываю билеты через сайт укрзализницы, оплачиваю карточкой и потом распечатываю талон и иду с ним в кассу - то возьмут с меня кассовый сбор или нет?
 
касовий збір на квитки з сайтів менший і становить 3 грн. Плюс до того збір за обробку платежу, 7 грн, здається. Тож на більшість поїздів дешевшим на пару гривень буде квиток куплений через інтернет.
У вартість квитків на дизельні та електропоїзди підвищеного комфорту, 8ХХ, касовий збір не включається - то їх на 7 грн дешевше купувати в касах.
 
Останнє редагування:
Ипать, сёдня ездил на 815 в город первого салюта и назад, кассовый сбор наличествовалъ. Шо интересно, туда билет значительно дороже, чем обратно.
 
Тож на більшість поїздів дешевшим на пару гривень буде квиток куплений через інтернет.
Ну как бы - нет. Или, может, не везде.

По привычке смотрю наличие билетов тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

До Симферополя сайт объявляет стоимость купе 174, с копейками. При оформлении покупки выдается сообщение, что за бронирование билетов будет удержано 10 грн.
Иду в кассу и покупаю билеты по цене 135... Кто не верит, может проверить...
 
там ведь два отдельных варианта: покупка и бронирование
ОК. Не покупала реально. Может при покупке 10 грн не взымается. Пусть 10 не платить... Выше не видно разницы в цене?
Повторяю
До Симферополя сайт объявляет стоимость купе 174, с копейками.
Иду в кассу и покупаю билеты по цене 135...
 
Ну как бы - нет. Или, может, не везде.

По привычке смотрю наличие билетов тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

До Симферополя сайт объявляет стоимость купе 174, с копейками. При оформлении покупки выдается сообщение, что за бронирование билетов будет удержано 10 грн.
Иду в кассу и покупаю билеты по цене 135... Кто не верит, может проверить...

Не хочу вас затроллювати "а ви дату одну й ту саму називали? а поїзд той самий? а який у вас роутер?" в мене версії такі:
а) різні дати - вівторок є-квиток покаже 138.57+7, п’ятницю 165.78+7
б) на якусь дату встигли дочипляти нефірмових вагонів. Різниця близько 38 грн й pz.gov.ua різні вагони показує з багами.
Й в мене інформації малувато, і до документації раніше завтра не полізу.

Ипать, сёдня ездил на 815 в город первого салюта и назад, кассовый сбор наличествовал. Шо интересно, туда билет значительно дороже, чем обратно.

А ось тут я відверто дезінформував, адже не від категорії поїзда це залежить, а від вартості квитка.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Просто для мене зазвичай ЕПК - то щось дешевше двадцятки.
Але, виходить, КЗБ можуть не брати й на якомусь 326 до ст. Смородине

а, ще, народ. "Наявність місць" на сайті південної зараз працює гірше не тільке за є-квиток, але й за booking.uz.gov.uz. Колишній керівник харківського ІОЦ вже в Києві не рік і не два - час змінювати звичкам
 
Назад
Зверху Знизу