Ю.Тимошенко отправилась в Донецк

Статус: Offline
Реєстрація: 22.05.2011
Повідом.: 42709
Ю.Тимошенко отправилась в Донецк

Юлія Тимошенко вирушила до Донецька, щоб довести єдність українців, - прес-служба (фото
12 Тра 2014, 18:35
Юлія Тимошенко вирушила до Донецька, щоб довести: українці єдині, а план Кремля та його прихильників, таких як Фірташ, стосовно розколу нашої країни, зазнає невдачі.

Лідер партії «Батьківщина», кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко вирушила до Донецька, щоб довести, що ні шахтарі, ні металурги не підтримують фальшиві референдуми.

Про це вона заявила журналістам перед вильотом.

«Ні у кого немає сумнівів, що референдум, який якби-то проведений в Луганській і в Донецькій області – це звичайна фальшивка. Фальшивка, яка підроблена Путіним, Кремлем і ще в останній день до цього долучився пан Фірташ, який на фоні референдуму оголосив про федералізацію нашої країни. Фірташ, який підтримує окремих кандидатів в президенти», - зазначила Юлія Тимошенко.

«Зараз я вилітаю до Донецька виключно для того, щоб ще раз донести до країни, що ні шахтарі, ні металурги, з якими я буду зустрічатися, не підтримували ніякого референдуму. Що вони за єдність, за цілісність нашої країни і вони за мир, що саме головне», - повідомила лідер «Батьківщини».

«Я хочу зараз твердо сказати, що поки всі українці єдині – на Сході, на Заході, на Півдні і в центрі – ніякі референдуми нам не є загрозою. Ми зможемо відстояти свою країну і зможемо дати достойну відповідь Кремлю. Я вірю в наш народ і вірю, що ми впораємося з усіма викликами. Мир в нашій країні буде відновлений», - переконана Юлія Тимошенко.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ой Йуля доиграешся.
 
Видать на Топаза прийдется выменивать. Хотя...вреда от него меньше.
 
Поехала с концами?
 
Вот и настал ппц лугандону, а как все хреново начиналось.:DМожет она решила, раз на выборах пролетает, так хоть где-то будет царствовать. Не владычицей морской, а простой местной...
 
Ей не страшно уже. Она же уже "от туда"...
 
Представляю завтра видео на ютубе - пролетает БТР с колорадами а вместо флага коса развивается...
 
К ахметову на чай полетела
 
на канале сепаратистской рации "у юли никогда не было косы, волосы были зачёсаны со спины"
 
и что там, на связь уже выходила или рекламные ролики снимает на окраине о покорении Донбасса?
 
Интересно "коммерческие посты" её оброком обложат или Йулька думает на халяву проскочить.
Порошенко уже обложили оброком:

Согласно сообщению, две евро-фуры компании ROSHEN возвращаясь из г. Рубежное, Луганской области, были задержаны в Донецке вооруженными людьми кавказской национальности. Группировка, которая несанкционированно разместила блокпост по улице Стратонавтов, в лице своего представителя, назвавшего себя Ахметом, потребовала выкуп в размере 30 тысяч долларов США за каждую машину.
"По мнению местных жителей, данная группировка создала так называемый "коммерческий пост" по сбору денежных средств для финансирования террористических операций в регионе. Переговоры с представителями группировки по возврату автомобилей пока безуспешны",

источник:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Конфетами берут ?
 
Может замочат сучку?
 
Так у неё рейтинг упал, поехала поднимать, к Ляшко:D
 
Назад
Зверху Знизу