• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Курченко їздить Києвом по зустрічці у супроводі ДАІ (ФОТО, ВІДЕО)

Статус: Offline
Реєстрація: 21.03.2009
Повідом.: 3838
Курченко їздить Києвом по зустрічці у супроводі ДАІ (ФОТО, ВІДЕО)

Наймолодший олігарх України 27-річний Сергій Курченко пересувається вулицями Києва у супроводі машини ДАІ. Про це йдеться у розслідуванні агентства "Слідство.Інфо", яке опублікувала УП.

Столичні водії вже давно спостерігають за пересуванням загадкового кортежу з чорних іномарок з синіми і червоними проблисковими маячками, який розганяє водіїв звуком так званих "крякалок" і який супроводжує міліцейська "Шкода" з номерами 2019.



У матеріалі зазначається, що номерний знак Mercedes S-600 yt, вартістю понад $150 000, виглядає як номер простого водія - АХ 9999 СР. Супроводжує цю машину Mercedes GL (номер АА 9700 МО) з глушилками на даху - пристроями, які можуть убезпечити від бомби, яка активується за допомогою мобільного.





Цікаво, що фотографії згаданих машин часто зустрічаються на спеціалізованих автомобільних форумах. Джерела агенства у правоохоронних органах повідомили, що цей автомобіль зареєстрований у Московському районі Харкова, його власником значиться Костенко Григорій Сергійович.

Людину з такими П.І.Б. вдалося знайти у відкритому довіднику мешканців України: за його даними, в Харкові живе лише один Костенко Григорій Сергійович 1968 року народження, який проживає у Московському районі, де і зареєстрований вказаний автомобіль.

Після тривалих пошуків родичів харків'янина, розслідування привело до Костенко Марії Григорівни, яка також живе в Московському районі неподалік від Григорія Сергійовича.

У матеріалі йдеться, що за віком Марія Сергіївна може бути матір'ю власника Mercedes - вона народжена в 1921 році, але найцікавіше - це адреса її прописки, тому, що в квартирі на вулиці Командарма Уборевича разом з нею прописані ще дві людини: Курченко Любов Сергіївна, 1953 року народження, і Курченко Сергій Віталійович - 1985 року народження.

"Схоже, у пошуках власника "Мерседеса" "Слідство.Інфо" наштовхнулося на сімейне гніздо загадкового мільярдера сучасної України Сергія Курченка. Очевидно, у харківській квартирі він прописаний разом з мамою і бабусею", - пишуть журналісти.

Вони також з'ясували, що авто з номерами АХ 9999 СР неодноразово помічали біля столичного бізнес-центру "Арена". Саме тут розташований офіс компанії СЄТЕК, якою керує Курченко.



В УДАІ Києва відповіли на запит журналістів про те, чому на відео, поширеному в інтернеті, зазначені Mercedes супроводжує машина ДАІ, і вони їдуть з нею зустрічною смугою Хрещатика. З відповіді випливає, що машини представницького класу самі "прилаштувалися" до міліцейського автомобілю Skoda, проте журналісти додають, що бачили і раніше саме цю машину ДАІ з номерами 2019 у супроводі таємничого кортежу.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
он купил встречку.
 
Шо ж ви хочете - друг "сім'ї". Казали шо типу країна для людей, а виявилось шо країна тільки для "своїх".
Коли ці підораси вже нажруться...
 
А что тут такого? Местный калорит и не более таво ..
 
почему он не показывается на люди? вот что интересно
 
З відповіді випливає, що машини представницького класу самі "прилаштувалися" до міліцейського автомобілю Skoda,

А что так можно?. Почему ж тогда гайцы не остановились и не оштрафовали нарушителей?

проте журналісти додають, що бачили і раніше саме цю машину ДАІ з номерами 2019 у супроводі таємничого кортежу.

лучше бы не "добавляли", а подали бы заяву на водителей за нарушение правил ДД.
 
Быстрее зиц-председатель Фунт.

Да, точно. Писал о Паниковском думая о Фунте.

Я — зицпредседатель Фунт. Я всегда сидел. Я сидел при Александре Втором «Освободителе», при Александре Третьем «Миротворце», при Николае Втором «Кровавом». […] При Керенском я сидел тоже. При военном коммунизме я, правда, совсем не сидел, исчезла чистая коммерция, не было работы. Но зато как я сидел при НЭПе! Как я сидел при НЭПе! Это были лучшие дни моей жизни! [...] Я беру недорого: сто двадцать рублей в месяц на свободе и двести сорок — в тюрьме. Сто процентов прибавки на вредность.
Золотой телёнок, XV глава​
 
и чем же интересно эта компания занимается?
 
Салтовка породила Дьявола :іржач:
Вот оно, новое пришествие Сатаны :іржач:
 
А откуда в 27 лет такие денжище?
 
Назад
Зверху Знизу