Законна ли регистрация животных в г.Харькове

Статус: Offline
Реєстрація: 24.12.2007
Повідом.: 414
Законна ли регистрация животных в г.Харькове

Т.е. могу ли я не регистрировать своих домашних животных без последствий.
 
Т.е. могу ли я не регистрировать своих домашних животных без последствий.

А у вас их сколько и какие? Крокодил?
Или какое-нить другое существо, занесенное в международную красную книгу и существующее в единственном экземпляре? :)
 
Время-деньги, поэтому отвечу на ваш вопрос без перевода на русский язык названий и текста нормативных документов, думаю, осИлите прочитать.

Частью 9 Закона Украины "Про захист тварин від жорстокого поводження"
(текст закона здесь- Посилання видалено)
установлено, что "Правила утримання домашніх тварин установлюються органами місцевого самоврядування".

В соответствии со статьей 1 указанного Закона
"домашні тварини - собаки, коти та інші тварини, що протягом тривалого історичного періоду традиційно утримуються і розводяться людиною, а також тварини видів чи порід, штучно виведених людиною для задоволення естетичних потреб і потреб у спілкуванні, що, як правило, не мають життєздатних диких популяцій, які складаються з особин з аналогічними морфологічними ознаками, та існують тривалий час у їх природному ареалі;"

На основании статьи 9 указанного закона в Харькове решением сессии Харьковского городского совета от 04.07.2007 г. № 164/07 утверждены Правила содержания домашних животных в г. Харькове.
Вот ссылка на правила:
Посилання видалено
В соответствии с пунктом 4.1 указанных Правил
"Особи, які утримують домашніх тварин, зобов'язані:
....
реєструвати (перереєструвати) домашніх тварин віком від двох місяців і старше"
.


Кодексом Украины об административных правонарушениях (КоАП), предусмотрено:

"Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. "


Лично я из этого всего для себя сделал вывод, что прямое основание наложить штраф за отсутствие регистрации на сегодняшний день есть только для владельцев собак.

Поэтому, вот эту Посилання видалено
новость я бы оценил как не совсем точную, т.к. штраф именно за отсутствие регистрации _любого_ "животного-нелегала", как написано в новости, пока что Кодексом об админ.правонарушениях не предусмотрен. Соответственно, необходимо сначала внести в него изменения, что не относится к компетенции местной власти.

Кстати, кроме регистрации собак, есть еще такой местный сбор "с владельцев собак".
Про него можете почитать тут:
Посилання видалено
 
Большое спасибо,за столь обширный ответ.Тема закрыта.
 
Назад
Зверху Знизу