Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Старый 26.05.2019, 05:39   #1
Turman

Из: Ukraine

По умолчанию Возврат в лона матушки-россии

По кремлівським методичкам: в місті Рівне, поліція затримала дівчину та хлопця за плакати про імпічмент Зеленському
26 МАЯ 2019

25 травня у Рівному на майдані Незалежності відбулася акція за імпічмент за імпічмент президенту. Учасників було двоє – 20-тирічний хлопець та 16-річна дівчина. Оскільки учасники не повідомили виконавчі органи влади заздалегідь поліцейські склали протоколи на обох, а також на матір неповнолітньої.

Кореспондету UA: Рівне вдалося поспілкуватися із учасницею акції Дариною Коцюрубою, яка зі своїм другом Романом стояла з плакатами в центрі міста, після чого правоохоронці, за словами дівчини, запросили їх у відділок поліції.

– Ми стояли тут, – розповідає Дар‘я Коцюруба, вказуючи пальцем на місце перед пам‘ятником Шевченку на майдані Незалежності. – Ось там телефонувала жіночка в поліції, ось тут вона нам погрожувала і ось сюди до нас підійшов поліцейський, – описує ситуацію Дар‘я.

– Мене і мого друга особисто не задовільнили призначення кварталівців на державні посади і призначення люстрованих нещодавно людей на державні посади і виступи президента російською мовою на території України, – пояснює Дар‘я Коцюруба, – це були головні причини. У нас писало на плакатах «Україна – поза законом», «імпічмент президенту», «не кумовство, а по-братськи» і ще був один плакат, але я уже забула який.
Дарина Коцюруба розповідає про те, що перехожа погрожувала закатати їх з товаришем в асфальт. Після цього до них підійшов поліцейський:

– Показав свій жетон дуже мимоходом, провів з нами коротку бесіду хвилини на дві і запропонував піти в відділок для дачі пояснень. Коли я запитала чи будуть на нас складати адмінпротокол він сказав що ні, не будуть, – розповідає Дар‘я Коцюруба.

Дарина з товаришем пройшли до відділу поліції.

– Мені нічого не сказали, вільна я не вільна. Я сиділа в холі близько двох годин після того як мене туди привели. Я встигала за цей час вийти в магазин за кавою і за водою, мені ніхто не казав ні слова, а потім спустилася жіночка – Паламарчук Ганна Олександрівна, мені здається, – розповідає дівчина.
– І ця жіночка почала казати мені в грубій формі, щоб я підходила до неї і йшла на гору для дачі показань. Я не пішла, я вийшла на вулицю, тому що була без матері і не була особо затриманою. Вона почала мені перегороджувати дорогу. Я не могла пройти. Вона почала кричати на мене. Вона почала дзвонити своєму «головному», як вона сказала. Він прийшов і сказав мені, що я все таки затримана. Вони кричали на мене, тисли. Ця пані, вона декілька разів говорила мені, що я псую їй сьогодні день, тому що вона хотіла повести кудись сина, а через те, що я така нагла вона не може цього зробити. Вона подзвонила йому при мені і сказала «привіт, мій маленький, ми мали з тобою сьогодні піти, але в мене тут на роботі так дівчинка нагла, що ми не можемо нікуди з тобою піти». І це все при мені робилося, – каже Дарина Коцюруба.

З відділку Дар’ю з відділку забирала її мама.

– Через годину мені дзвонять з криками. Вже дитина в істериці. Чую крики, не крики, підвищений тон. Ось і що я маю приїхати, – каже матір Дар‘ї Наталія Коцюруба.
Заступник начальника Рівненського міськвідділу поліції Іван Теліга (на фото) пояснив ситуацію кореспонденту UA: Рівне так:

– Сьогодні близько обіду до нас звернулися громадяни про те, що двоє осіб здійснюють мітинг на майдані незалежності з метою дискредитації президент України Володимира Зеленського. Під час перевірки даної інформації було виявлено одну неповнолітню дівчину 16 років та хлопця 20 років, в яких були чотири плакати ними ж намальовані. Даних громадян було запрошено до Рівненського відділу поліції, після чого при проведенні перевірки було складено адміністративні протоколи за статтею 185-1, тобто неповідомлення відповідних органів при проведенні мітингів демонстрацій і так далі.

Так як дана громадянка була неповнолітньою на її маму також було складено протокол за статтею 184 – неналежне виконання обов‘язків щодо виховання дітей.

Оперативні матеріали скеровані до Рівненського міського суду для прийняття рішення згідно із законом, – повідомив Іван Теліга.
Журналісти Суспільного також запитали у начальника міськвідділу поліції, на якій підставі затримували учасників акції.

– Дівчину і хлопця не затримували, а запросили у підрозділ для складання матеріалів про адміністративне правопорушення, – сказав начальник Рівненського міськвідділу поліції Василь Зелінський. – Ми змушені були реагувати на правопорушення.

Журналісти запитали у адвоката Олександра Бражнікова чи зобов‘язана була поліція складати протокол, чи правомірно склали протокол на матір Дарини Коцюрби. Ось, що він відповів:

– Якщо ознаки громадського заходу-акції дійсно відповідали мітингу, то складення протоколу за порушення порядку його проведення виглядає цілком обгрунтованим. Інша річ, чи був такий захід примусу виправданим і чи не було підстав для того, щоб обмежитись профілактичними заходами. Однак це не робить дії поліції незаконними їх правильність вже переходить у площину оцінки майстерності, а не законності професійної діяльності, яку оцінить вище начальство, в тому числі і щодо місця складення протоколу (на місці, чи у відділку). Стосовно відповідальності батьків за так званий недогляд за дітьми, то тут склад адміністративного правопорушення відсутній, адже мова йде про громадську позицію дітей, за яку батьки відповідальності нести не повинні, як от за ухилення від обов’язку годувати, одягати та сприяти навчанню, – каже Олександр Бражніков.

http://cripo.com.ua/news/politics/po...nt-zelenskomu/

Зеленый фюрер решил строить отношение государства со своими гражданами по типу московитских?
Назад в стойло или яйцом по ебалу в вответ?!

Старый 26.05.2019, 06:19   #2
fatalex
Banned

о да, это наверное личное распоряжение нового президента.
под особым контролем.

Вверх
Старый 26.05.2019, 06:28   #3
Turman

Цитата:
Сообщение от fatalex
о да, это наверное личное распоряжение нового президента.
ОК. А что это тогда? Ну и главный посыл не в этом.

Старый 26.05.2019, 06:40   #4
a999

Это очень плохо.

В свободных странах каждый должен иметь право обосрать своего Президента. Или Премьера. Или Монарха.

И это был не сарказм.

Да, и сжечь флаг своей собственной страны тоже.

Как это можно в сэшэай:

Вверх
Старый 26.05.2019, 09:04   #5
Periplaneta

Цитата:
Сообщение от a999
В свободных странах каждый должен иметь право обосрать своего Президента. Или Премьера. Или Монарха.
Ну так обосри своего клоуна. Или сцыкотно?

25
    Вверх
Старый 26.05.2019, 09:58   #6
Garrik13

Цитата:
Сообщение от Turman
Зеленый фюрер решил строить отношение государства со своими гражданами по типу московитских?
Назад в стойло или яйцом по ебалу в вответ?!
Когда же дегенераты успокоятся? Это просто пиздец какой то, что у людей в головах, даже представить страшно.

Старый 26.05.2019, 10:01   #7
alex_700

Цитата:
Сообщение от Garrik13
Когда же дегенераты успокоятся? Это просто пиздец какой то, что у людей в головах, даже представить страшно.
все упокоятся в известном месте.. а до того будут скакать )

Вверх
Старый 26.05.2019, 10:05   #8
iGorillas

Цитата:
Сообщение от Turman
ОК. А что это тогда? Ну и главный посыл не в этом.
главный посыл в том, что лица лишенные интеллекта сами себе придумывают истории, в которые очень очень сильно начинают верить

а другие люди, тоже видимо недалекие в умственном развитии, тянут эту хрень в массы

ТС - гнусный провокатор

Вверх
Старый 26.05.2019, 11:13   #9
хрюнь манюнь

Цитата:
Сообщение от Garrik13
.... что у людей в головах, даже представить страшно.....
Ну почему.Например чтобы рассмотреть твою башку изнутри,надо вызвать ассенизаторную машину и все нахуй выкачать.

Вверх
Старый 26.05.2019, 11:19   #10
нeвдаха

Можe вони були з колорадською стрічкою.

Вверх
Старый 26.05.2019, 12:03   #11
Periplaneta

Цитата:
Сообщение от iGorillas
главный посыл в том, что лица лишенные интеллекта сами себе придумывают истории, в которые очень очень сильно начинают верить

а другие люди, тоже видимо недалекие в умственном развитии, тянут эту хрень в массы

ТС - гнусный провокатор
Ты не веришь что банда клоунов может преследовать инакомыслящих?

25
    Вверх
Старый 26.05.2019, 12:08   #12
alex_700

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
куда они денутся?

Вверх
Старый 26.05.2019, 13:21   #13
glebs

Цитата:
Сообщение от Turman
Возврат в лона матушки-россии
Во как))) размечтался вслух... )))

Цитата:
Сообщение от Turman
Учасників було двоє
это те самые нарисованные 25 процента в реале)) АЖ 2 попадрочера приползли и то за гречку небось))) Два дыбила это сила))))

Вверх
Старый 26.05.2019, 13:26   #14
Turman

Цитата:
Сообщение от Garrik13
Ну так не заходи в тему, олигофрен, и все будет нормально, сраку рвать у тебя не будет))

Старый 26.05.2019, 13:26   #15
Turman

Цитата:
Сообщение от glebs
Во как))) размечтался вслух... )))
Включи остатки мозга и попробуй прочитать текст.

Старый 26.05.2019, 13:28   #16
Turman

Цитата:
Сообщение от iGorillas
А по сути что-то есть возразить, далекий ты наш?

Цитата:
Сообщение от iGorillas
ТС - гнусный провокатор
Срыгни с темы, если не в состоянии понять, что провокатор, это ваш фюрер, который пытается нагнуть недовольных.

Старый 26.05.2019, 13:29   #17
iGorillas

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
тебя преследуют ?

Вверх
Старый 26.05.2019, 13:30   #18
Turman

Цитата:
Сообщение от glebs
это те самые нарисованные 25 процента в реале)) АЖ 2 попадрочера приползли и то за гречку небось))) Два дыбила это сила))))
Спамер хуев, тебя сейчас заспамить картинками, особенно в твоей теме? Ты ж начнешь волать и стучать Димоксу, мартышка зеленая))

Старый 26.05.2019, 13:32   #19
iGorillas

Цитата:
Сообщение от Turman
пытается нагнуть недовольных.
он пытается как раз всем угодить - и переговоры начать о прекращении огня, и санкции против России усилить

но, так не бывает...а если бывает - то это извращение какое-то - и в хвост и в гриву

Вверх
Старый 26.05.2019, 13:33   #20
Turman

Хозяин нашего зеленого фюрера, коломойский уже советует(читай приказывает) ему объявить дефолт в Украине. Ну а как же, ведь это МВФ требует отогнать его от приватовской кормушки.

Как думаете, когда будет сие объявление?))

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика