Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Результаты опроса: Томос?
Я глубоко верующий, УПЦ КП нужен томос. 11 4.33%
Я глубоко верующий, УПЦ КП не нужен томос. 3 1.18%
Я неглубоко верующий, УПЦ КП нужен томос. 55 21.65%
Я неглубоко верующий, УПЦ КП не нужен томос. 21 8.27%
Я не религиозный человек, но считаю, что томос УПЦ КП не нужен. 33 12.99%
Я не религиозный человек, но считаю, что томос УПЦ УП нужен. 142 55.91%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа. Голосовавшие: 254. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Старый 24.05.2019, 20:27   #1841
uah

Из: Germany

Цитата:
Сообщение от Zerok
Томос УПЦ КП. Нужен ли он нам.
Нужен

Порада для 73% – пийте зелений чай – він рятує від слабоумства. Можна додавати і порцію зміїної отрути – це тоді врятує Україну.
    Вверх
Старый 25.05.2019, 10:44   #1842
Майк77

Из: Israel

Цитата:
Сообщение от alex_700
вы им всем член осматривали?
))стучим все.. в общем ответ ты видел

Цитата:
Сообщение от прут
Если увижу в бинокль на той стороне рожи яценюка,турчинова ,парубия-даже мертвый дойду,что бы штык им в пузо воткнуть и провернуть раз десять.
    Вверх
Старый 25.05.2019, 10:45   #1843
alex_700

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Майк77
))стучим все.. в общем ответ ты видел
вы такие милые )

Вверх
Старый 25.05.2019, 10:46   #1844
alex_700

Цитата:
Сообщение от uah
Нужен
пiдтримлiваю.. це вже четверта мова, бiлоруська here and now )

Вверх
Старый 25.05.2019, 10:47   #1845
Майк77

Цитата:
Сообщение от alex_700
вы такие милые )
а вы такие стукачки) весьма по христиански

Цитата:
Сообщение от прут
Если увижу в бинокль на той стороне рожи яценюка,турчинова ,парубия-даже мертвый дойду,что бы штык им в пузо воткнуть и провернуть раз десять.
    Вверх
Старый 25.05.2019, 10:48   #1846
alex_700

Цитата:
Сообщение от Майк77
а вы такие стукачки) весьма по христиански
ну и на кого я там кому настучал? если не докажешь. яйца себе сам зажмешь в двери и накажешь себя за вранье.. ты же честный человек )

Вверх
Старый 25.05.2019, 10:59   #1847
Майк77

Цитата:
Сообщение от alex_700
если не докажешь. яйца себе сам зажмешь в двери и накажешь себя за вранье.. ты же честный человек
aга.. стучи стучи стукачок)

Цитата:
Сообщение от прут
    Вверх
Старый 25.05.2019, 11:03   #1848
alex_700

Цитата:
Сообщение от Майк77
aга.. стучи стучи стукачок)
решил меня заспамить? ну такое

Вверх
Старый 25.05.2019, 14:52   #1849
ivanov

ссылка

Цитата:
...
- Філарет заявив, що не збирається ліквідовувати Київський Патріархат і міняти реєстрацію на ПЦУ. Чи змінила реєстрацію Ваша церква, яка також увійшла до ПЦУ?

- Ми поки також не ліквідовані у державному реєстрі. Поясню чому. Неправду говорили деякі державні чиновники, публічно заявляючи, що Київський Патріархат ліквідовано. Справа у тому, що почесний патріарх Філарет надав лише копії, а не оригінали документів, які необхідні для ліквідації. Коли мене попросили здати документи для ліквідації, я відповів, що до того часу, доки не побачу оригіналів з іншої сторони, не віддам своїх.

- Не вірите у ПЦУ?

- Віра у ПЦУ в мене тверда. Я й надалі буду робити все для єдності і розвитку церкви. Саме для цього і потрібно, щоб обіцяне виконували всі сторони, зокрема, щоб разом були ліквідовані УПЦ (КП) і УАПЦ. Я передбачив подібні труднощі, тому й відмовився від ордену Ярослава Мудрого, нагородити яким мене пропонував Порошенко. Не хотів, щоб мене разом з Героєм України (патріарх Філарет, якого президент Порошенко нагородив цим званням у січні 2019 року, - "Апостроф") журналісти критикували за чвари у новій церкві. Якби тоді діючий президент Порошенко спитав моєї поради, то я б запропонував йому, що перш ніж присвоювати звання Героя України владиці Філарету, необхідно було останньому здати оригінали документів для ліквідації УПЦ (КП).

- Як ставитесь до ідеї Філарета на Соборі змінити Статут, щоб замість митрополії вимагати патріархію?

- То є безглуздям! Церква, яка щойно отримала Томос, має не посади ділити, не двовладдя створювати і тим більше не Статут міняти, а гуртувати священників та парафії, можливо, із церкви, яка не приєдналася.
...

Вверх
Старый 25.05.2019, 15:08   #1850
Weather.

Цитата:
Сообщение от ivanov
Філарет заявив, що не збирається ліквідовувати Київський Патріархат і міняти реєстрацію на ПЦУ.

Максимум, что он может отставить за собой, - это Владимирский собор. И то не факт.
Цитата:
Сообщение от ivanov
Неправду говорили деякі державні чиновники, публічно заявляючи, що Київський Патріархат ліквідовано.
Юридически, конечно, есть такой религиозный центр. Но без религиозных громад он точно так же остается только на бумаге.

Синод ПЦУ завершив своє засідання 24 травня. Прес-служба Київської митрополії оприлюднила основні рішення, який ухвалив Синод.

1. Утворено Синодальне управління у справах молоді, яке очолив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

2. Утворено Синодальне управління взаємодії з молодіжно-патріотичними громадськими об’єднаннями, яке очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор

3. Утворено Інститут церковної історії, яке очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

4. Протягом місяця повинні завершити реєстрацію статутів єпархій ПЦУ. Також розпочато процес реєстрації у новій редакції статутів монастирів та духовних навчальних закладів.

5. Архієреї повинні отримувати благословення (дозвіл) у митрополита Епіфанія на закордонні візити і паломництва.

6. Синод заборонив архієреям і клірикам висувати свої кандидатури для обрання до Верховної Ради України чи на посади місцевого самоврядування. Разом з тим їм дозволено у виключних випадках з благословення церковної влади балотуватися у депутати органів місцевого самоврядування при дотриманні відповідно визначених умов.

7. Офіційно святкуватимуть 30-ліття відродження Української Автокефальної Православної Церкви.

8. У ПЦУ буде новий єпископ Ольвійський Епіфаній (Димітріу) з Греції, який на правах вікарія Предстоятеля ПЦУ опікуватиметься грекомовною паствою в Україні.

9. Митрополита Епіфанія поминають на літургії першим, а далі правлячого архієрея єпархії. Примітка Cerkvarium: тобто Філарета повинні поминати тепер після митрополита Епіфанія, і тільки у межах його єпархії ‒ м. Києва.

10. Синод заслухав та взяв до відома звіт комісії, яка вивчала ситуацію у кафедральному храмі Різдва Христового у м. Одеса.

11. Православна Церква України керується Священним Писанням та Переданням, канонами Православної Церкви, власним Статутом, ухваленим Об’єднавчим Собором 15 грудня 2018 р. та відповідно зареєстрованим державою, Патріаршим та Синодальним Томосом про автокефалію від 6 січня 2019 р., рішеннями власних статутних органів.

12. ПЦУ зберегла внутрішню єдність, а Синод висловив повну підтримку митрополиту Епіфанію.
https://cerkvarium.org/novyny/ukrain...jini-ofitsijno

Вверх
Старый 25.05.2019, 17:01   #1851
Майк77

бугага, спалился)))

Цитата:
Сообщение от прут
    Вверх
Старый 25.05.2019, 17:41   #1852
Weather.

Цитата:
Сообщение от ivanov
не двовладдя створювати
Сьогоднішній день – День тезоіменитства (День ангела) Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Епіфанія – запам’яється не лише світлими урочистостями та теплими побажаннями. А насамперед тим, що усі сьогодні відчули справжній дух єднання, дух піднесення та віри в майбутнє.

У головному кафедральному храмі ПЦУ в урочистих богослужіннях в день святителя Епіфанія Кіпрського взяли участь єпископат та духовенство зі всієї України, представники Вселенської Патріархії та монастирів Афону, викладачі та студенти Київської православної богословської академії, віряни. https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine/posts/2246996142043181

Вверх
Старый 26.05.2019, 04:57   #1853
Майк77

лантушенко а как ты смог удалить пост?

Цитата:
Сообщение от прут
    Вверх
Старый 26.05.2019, 10:37   #1854
alex_700

Пусть будет Филарет, пусть будет Епифаний, пусть будет Папа Римский и Далай Лама.. лишь бы не гундяев

Вверх
Старый 26.05.2019, 16:50   #1855
Weather.

Сьогодні наша велика родина Православної Церкви України поповнилась новим співбратом: архімандрита Епіфанія (Дімітріу) було рукопокладено у сан єпископа Ольвійського для грецьких православних парафій в Україні. Він народився та зростав у Греції, отримав у Афінах богословську освіту, у Римі - університетську. Вирішивши служити Господу, він склав обітницю перед Спасителем і братією на Святій горі Афон, і вже 35 років служить у священному сані.

Архієрейську хіротонію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі звершив Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine/posts/2248647771878018

Вверх
Старый 26.05.2019, 17:58   #1856
Майк77

Цитата:
Сообщение от Weather.
Сьогодні наша велика родина Православної Церкви України поповнилась новим співбратом: архімандрита Епіфанія (Дімітріу) було рукопокладено у сан єпископа Ольвійського для грецьких православних парафій в Україні. Він народився та зростав у Греції, отримав у Афінах богословську освіту, у Римі - університетську. Вирішивши служити Господу, він склав обітницю перед Спасителем і братією на Святій горі Афон, і вже 35 років служить у священному сані.

Архієрейську хіротонію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі звершив Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine/posts/2248647771878018

пиздец, это шо ли христиане такие?? ебать их в рот.. шо за клоунада? шо у них за халаты, почему все в золоте?
скромненько

я такое где то видел

Цитата:
Сообщение от прут
    Вверх
Старый 26.05.2019, 19:03   #1857
Turman

Цитата:
Сообщение от Майк77
я такое где то видел

Старый 27.05.2019, 09:25   #1858
Reset

Цитата:
Сообщение от alex_700
странные у вас вкусы..из всего большого мира выбрали страну, где и без того времени много провели. где логика? )
Логики не существует. Не парься.

(С)Oleg про майдан 2013

//«Стадо баранов во главе со львом — львы, а стадо львов во главе с бараном — бараны!»
    Вверх
Старый 27.05.2019, 21:17   #1859
alex_700

Цитата:
Сообщение от Reset
Логики не существует. Не парься.
логика существует, не парься )
и не одна, ну там до десятка насчитывают.. формальная, булевская, символическая, диалектическая.. ну и тд.. и все построены на аксиомах.. ибо нужна опора.. вот в чем у людей проблема с логикой, им кажется они ее вроде и правильно используют, но постоянно путают акисоматику.. оттого и несут бред как правило

Вверх
Старый 28.05.2019, 12:42   #1860
Weather.

Гучного листа на адресу сербського патріарха надіслала група єпископів СПЦ

Схоже, в Сербській православній церкві починається скандал. За повідомленням сербського видання Danas https://www.danas.rs/drustvo/grupa-v...ja-sabora-spc/ , група єпископів СПЦ на чолі з митрополитом Чорногорсько-Приморським Амфілохієм (Радовичем) надіслала листа на адресу патріарха Іринея, в якому звинуватила прес-секретаря СПЦ єпископа Бачського Іринея (Буловича) у фальсифікаціях рішень Архієрейського собору від 18 травня. Єпископи оголосили, що вони обурені та відмежовуються від прес-релізу за наслідками собору, адже "прес-секретар свавільно сформулював деякі рішення, всупереч волі Святого Архієрейського Собору". Саме Булович пише усі прес-релізи, і тепер буде дуже важко довіряти цим повідомленням, які публікуються на офіційному сайті СПЦ.

Серед претензій до Буловича - викривлення деталей візиту керівництва Сербії до патріархії. Зокрема, що начебто зустріч було проведено за ініціативою та на запрошення патріарха, тоді як насправді запрошення надійшло від Собору.

Єпископи обурені тим, як в офіційному прес-релізі було обійдено мовчанкою візит кіпрського предстоятеля Хризостома до патріарха Іринея, під час якого обговорювалось українське питання.

Оскільки в релізі речі описані зовсім не так, як було вирішено на Соборі, сербські єпископи вимагають видати новий текст оголошення. За неофіційною інформацією Danas, патріарх Іриней не відповів на цей лист. Первинний текст релізу так досі і висить на офіційному сайті СПЦ, звідки лише прибрано згадку про "справу" Західно-Американського єпископа Максима (Василевича), який, нагадаємо, висловився "не в ногу" зі своїм баченням щодо української автокефалії.
https://cerkvarium.org/novyny/za-kor...ejskogo-soboru

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика