рука сусіди

пропозицію

  • підтримую

    Голосів: 0 0.0%
  • підтримую і пробую застосувати в житті

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    4
Статус: Offline
Реєстрація: 10.10.2012
Повідом.: 342
рука сусіди

як в державі відбувається обман виборця?

якщо дуже грубо то ось живе собі такий вуйко на полонині і тут раптом приходить до нього якась малознайома людина і пропонує в обмін на \ну тут хто на що купиться - від програми до грошей\ підсадити його у владу.
прізвище неважливе - бєзбах, королевська, кличко, тягнибок, шуфрич, яценюк, тимошенко, янукович...
хтось приходить, хтось приїжджає, хтось прокручує ролик по тебе, досить і ролика, забагато честі до вуйка на полонину пертися...

наш вуйко починає вірити і підсажує.

що відбувається далі...

далі той пройдисвіт нахапає грошей, знехтує обіцянками і втече або як дуже наглий прийде на наступні вибори просити знову підсадити щого до корита бо, бачте, з першого разу воно не нажралося.

що треба щоб розірвати це зачароване коло?

РУКА СУСІДИ.

як це діє?

дуже просто.
як тільки у вас щось просить малознайома людина, причому будь-що ви повинні взяти за руку свого сусіду, знайомого, коротше кажучи людину якій довіряєш і знаєш і спитатися у нього чи варто повірити цій людині чи, може, треба підсрачниками його прогнати...

якщо немає такого сусіди то за чию руку триматися?

так як той, хто просить вашу довіру має купу-купенну грошей то він винайме розшук, який знайде вашого сусіду, привезе його до вас і ви таки зможете за когось узятися.
як ні - то нащо вам бігати зі своїми грошима що втюхати їх тому, хто їх вкраде і ще попросить?

буде чесно назвати сусідою того, кому ви довіряєте а не того, кого хочу я або инша гаварящая голова з телевізора бо я не є вашим сусідою а за цим правилом буду гарантувати чесність вибору тільки тим хто мене знає особисто

як сусіда сам не знає то що?

відчуваючи відповідальність вже за двох людей ваш сусіда береться за руку иншого, вже свого сусіди і так по ланцюжку допоки ланцюжок не упреться в фахівця.
взявшись за руку вже свого сусіди ваш сусіда йому каже скільки людей просять його допомоги щоб він розумів вагомість слова.

чи можна братися за руку людини, яка не є сусідом якщо у мене їх немає?

ні.
метода працює на взаємообміну довіри між добре знайомими людьми, людина без знайомих людей не має права приймати рішення стосовно держави\громади якщо не є її членом.

скільки питань можна просити розв'язати у сусіди?

одне. на кожне питання окремий ланцюжок, абсолютно відмінний від того що був раніше і що буде далі.

що буде?

тепер буде з кого спитати у випадку якщо ми побачимо що нашою довірою знехтували чи почали зловживати.

і тоді ваш сусіда сто разів подумає чи варто йому розкривати рота та дурну думу виголошувати якщо та думка призведе до втрати ним довір'я.
але це не просто довіра - це довіра знайомої людини.

що почнеться?

на перших порах навколо брехунів і пройдисвітів з'являться провалля - бо довіра буде втрачена і люди відвернуться від тих, хто порекомендував брехунів.
люди перестануть клясти тимошенко, ющенка, януковича бо вони віддавали голоси їм тримаючись за чиюсь руку і той, хто руку давав і буде відповідати за неправильний вибір а не тимошенко, ющенко, янукович.

а далі система вирівняється і почне працювати.

ЖОДНОГО ГОЛОСУ БРЕХУНАМ ТА БРЕХУХАМ.
ЖОДНОГО ПОРТФЕЛЯ ПРОЙДИСВІТАМ.
ЖОДНИХ ПРЕФЕРЕНЦІЙ КРАДІЯМ ТА БАНДИТАМ.
ЖОДНИХ АМАТОРСЬКИХ ДІЙ У ВАЖЛИВИХ ПИТАННЯХ.

через певний час система вибудує довжелезні розгалужені ланцюги довіри, які будуть з'єднувати всіх чесних людей з усіма тими, хто не розрізняє добро і зло чи правду від брехні але має доброго та чесного сусіду.

це реформа знизу.

звичайно, всі ми мріємо що ось прийде український саакашвілі чи вашінгтон і зробить нам рай.
але ж нащо чекати якщо ми взмозі йому допомогти знизу і створити такі умови для реформ що не три роки треба буде щоб державу зрушити з місця у правильному напрямку а три місяці.

люди!
починайте спілкуватися та товаришувати з вашими сусідами бо саме в них ви знайдете відповідь не тільки на запитання ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ а й як зробити суспільство мудрішим, більш розважливим та виведе на перші ролі авторитети та ікони чеснот.
 
Такое "за пять минут" не делается, хотя мысель верна.
 
Назад
Зверху Знизу