преследует бывший муж. защита

Статус: Offline
Реєстрація: 01.04.2009
Повідом.: 136
преследует бывший муж. защита

Меня преследует бывший муж . Встречает на улице , оскорбляет и избивает. Есть 4 заявления в милицию , но везде отказ о возбуждении уголовного дела ( легкие телесные ) ( бывший не дурак понимает что за средние сядет). Участковый не раз разговаривал с бывшим , но тому всё пофиг. куда я могу ещё обратиться ( кроме суда )?
 
Есть 4 заявления в милицию , но везде отказ о возбуждении уголовного дела ( легкие телесные ). Куда я могу ещё обратиться ( кроме суда )?

Что значит кроме суда.... Только суд Вам может помочь... и привлечь Вашего обидчика к уголовной ответственности по ст. 125 УК Украины.

Стаття 125. Умисне легке тілесне ушкодження

1. Умисне легке тілесне ушкодження -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 850 грн) або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, -

карається штрафом від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.


и УПК...

Стаття 27. Притягнення до кримінальної відповідальності не інакше як за скаргою потерпілого

Справи про злочини, передбачені статтею 125, частиною 1 статті 126 Кримінального кодексу України, а також справи про злочини, передбачені статтею 356 Кримінального кодексу України щодо дій, якими заподіяно шкоду правам та інтересам окремих громадян, порушуються не інакше як за скаргою потерпілого, якому і належить в такому разі право підтримувати обвинувачення. В цих справах дізнання і досудове слідство не провадяться. Зазначені справи підлягають закриттю, якщо потерпілий примириться з обвинуваченим, підсудним. Примирення може статися лише до видалення суду в нарадчу кімнату для постановлення вироку.
Справи про злочини, передбачені частиною 1 статті 152 Кримінального кодексу України, порушуються не інакше як за скаргою потерпілого, але закривати їх за примиренням потерпілого з обвинуваченим, підсудним не можна.
Якщо справа про будь-який із зазначених у частині 1 цієї статті злочинів має особливе громадське значення, а також у виняткових випадках, коли потерпілий у такій справі чи в справі про злочин, зазначений у частині 2 цієї статті, через свій безпорадний стан, залежність від обвинуваченого чи з інших причин не може захистити свої законні інтереси, прокурор порушує справу і при відсутності скарги потерпілого. Справа, порушена прокурором, направляється для провадження дізнання чи досудового слідства, а після закінчення розслідування розглядається судом в загальному порядку. Така справа в разі примирення потерпілого з обвинуваченим, підсудним закриттю не підлягає.
Прокурор вправі в будь-який момент вступити в справу, порушену суддею за скаргою потерпілого, про злочини, зазначені в частині 1 цієї статті, і підтримувати обвинувачення в суді, коли цього вимагає охорона державних або громадських інтересів чи прав громадян. Вступ прокурора в справу не позбавляє потерпілого прав, передбачених статтею 49 цього Кодексу, але справа в цих випадках за примиренням потерпілого з обвинуваченим, підсудним закриттю не підлягає.

Стаття 251. Особливості попереднього розгляду в справах, які
порушуються за скаргою потерпілого

Скарга потерпілого повинна відповідати вимогам, які цим Кодексом встановлені щодо обвинувального висновку (статті 223 і 224 цього Кодексу).

Стаття 223. Обвинувальний висновок

Після закінчення слідства і виконання вимог статей 217—222 цього Кодексу слідчий складає обвинувальний висновок.
Обвинувальний висновок складається з описової і резолютивної частини. В описовій частині зазначаються: обставини справи як їх встановлено на досудовому слідстві; місце, час, способи, мотиви і наслідки злочину, вчиненого кожним з обвинувачених, а також докази, які зібрано в справі, і відомості про потерпілого; показання кожного з обвинувачених по суті пред'явленого йому обвинувачення, доводи, наведені ним на свій захист, і результати їх перевірки; наявність обставин, які обтяжують та пом'якшують його покарання.
При посиланні на докази обов'язково зазначаються аркуші справи.
В резолютивній частині наводяться відомості про особу кожного з обвинувачених, коротко викладається суть пред'явленого обвинувачення з зазначенням статті кримінального закону, яка передбачає даний злочин.
Обвинувальний висновок підписує слідчий з зазначенням місця і часу його складання.
Якщо обвинувальний висновок складено мовою, якою не володіє обвинувачений, його має бути перекладено на рідну мову обвинуваченого або іншу мову, якою він володіє. Переклад обвинувального висновку приєднується до справи.
{ Стаття 223 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 6834-X ( 6834-10 ) від 16.04.84, Законом N 2670-III ( 2670-14 ) від 12.07.2001 }

Стаття 224. Додатки до обвинувального висновку

До обвинувального висновку додаються:
1) список осіб, що підлягають виклику в судове засідання, з зазначенням їх адреси і аркушів справи, де викладені їх показання або висновки;
2) довідка про рух справи та про застосування запобіжного заходу з зазначенням часу і місця тримання під вартою кожного з обвинувачених, якщо вони заарештовані;
3) довідки про речові докази, про цивільний позов, про заходи, вжиті до забезпечення цивільного позову і можливої конфіскації майна;
4) довідка про судові витрати в справі за час досудового слідства з посиланням на відповідні аркуші справи.
У списку осіб, які підлягають виклику в судове засідання, з метою нерозголошення відомостей про осіб, щодо яких у порядку, передбаченому статтями 52-1 та 52-3 цього Кодексу, застосовані заходи безпеки, замість їх справжніх прізвища, ім'я і по батькові зазначається псевдонім, а замість адреси - назва органу, який здійснює заходи безпеки, та його адреса.
 
Вас интересуют законные методы ? - если "да", то найдите юриста, сделайте тяжкие телесные.

Из быстрых и эффективных - 2 сломанных ребра, чистосердечное признание...
Попросите кого-то, чтоб его отмудохали в "гавно" + обеспечьте "базу" :) И тогда Ваш фраерок будет котят гладить на Х. Горе :D
 
Примерно так: "Хороший юрист гораздо страшнее 100 гангстеров..." Аль Капоне
 
Примерно так: "Хороший юрист гораздо страшнее 100 гангстеров..." Аль Капоне

но не в ситуации топикастера... раз муж уже 4 раза послал милицию .. то юриста тем более отправит "стучать в бубен у костра" :)
 
Покупаете газовый баллончик, брызгаете ему в лицо, и тогда тут 2 варианта: он отстаёт и больше не преследует, или причиняет вам средние/тяжкие, ну а по ним уже точно УД возбудят :)

но не в ситуации топикастера... раз муж уже 4 раза послал милицию .. то юриста тем более отправит "стучать в бубен у костра" :)

Юрист точно не отправит. А будет тянуть бабки :)
 
Меня преследует бывший муж . Встречает на улице , оскорбляет и избивает. Есть 4 заявления в милицию , но везде отказ о возбуждении уголовного дела ( легкие телесные ) ( бывший не дурак понимает что за средние сядет). Участковый не раз разговаривал с бывшим , но тому всё пофиг. куда я могу ещё обратиться ( кроме суда )?

Никуда, причем в суд вам тоже не поможет.
Только клин клином.
 
Этот случай очень сложный.
 
Случай обычный. А вот ты в баню я думаю скоро пойдешь, из-за подписей и тупых постов.
 
и что юрист сделает с бывшим?

поможет составить Жалобу частного обвинения :) и обратится в суд :)

Maxim17 все написал за один пост до Вашего.
Например, о том, что юрист может добиться надлежащего определения тяжести нанесенных ТП.
 
юрист может добиться надлежащего определения тяжести нанесенных ТП.

"может" в случае если по характеру телесных повреждений допускается такая возможность... например перелом носа может быть как лёгкой так и средней степени тяжести... а вот синяки на руках...и побои... навряд ли способны быть средней тяжести (хотя такую возможность в принципе исключать нельзя).

Так что тут более важны фактические обстоятельства....
 
но не в ситуации топикастера... раз муж уже 4 раза послал милицию .. то юриста тем более отправит "стучать в бубен у костра" :)

это может вас как юриста отправят стучать в бубен... а хорошего юриста не так то и легко отправить...
 
это может вас как юриста отправят стучать в бубен... а хорошего юриста не так то и легко отправить...

я писал о действиях МУЖА а не правоохранительных органов либо прокуратуры.. они то и не отправят...

Меня преследует бывший муж . Встречает на улице , оскорбляет и избивает. Есть 4 заявления в милицию , но везде отказ о возбуждении уголовного дела ( легкие телесные ) ( бывший не дурак понимает что за средние сядет). Участковый не раз разговаривал с бывшим , но тому всё пофиг. куда я могу ещё обратиться ( кроме суда )?

вобщем к адвокату обращайтесь.... без адвоката Вас муж будет и дальше преследовать....
 
я писал о действиях МУЖА а не правоохранительных органов либо прокуратуры.. они то и не отправят...



вобщем к адвокату обращайтесь.... без адвоката Вас муж будет и дальше преследовать....

А что вы можете сделать, мне вот очень интересно?
Только не надо рассказывать, что возбудят по легким телесным, это ложь.
Или в засаде будете сидеть?
вы возьмете деньги, составите договор и будете по телефону рассказывать как позвонить в милицию...
 
А что вы можете сделать, мне вот очень интересно?
Только не надо рассказывать, что возбудят по легким телесным, это ложь.
Или в засаде будете сидеть?
вы возьмете деньги, составите договор и будете по телефону рассказывать как позвонить в милицию...

ну волшебного слова конечно не скажу ему... чтоб свершилось чудо и он прекратил свои противоправные действия....

1. По жалобе частного обвинения по лёгким телесным аж бегом суд возбудит дело.

2. Если он уже бывший муж, то может иметь место и хулиганство... что тоже уголовно наказуемо

3. Затягать гада по судам... чтоб жизнь мёдом не казалась...

хотя всё же это всё судебные способы защиты... вот что поделаешь... суд такой орган... который правосудие вершит и решения которого обязательны для исполнения...

4. При проявлениях со стороны мужа хулиганских действий сразу в милицию... возможно можно будет добиться его ареста на несколько суток.... после нескольких обращений...

ни и так далее....
 
ну волшебного слова конечно не скажу ему... чтоб свершилось чудо и он прекратил свои противоправные действия....

1. По жалобе частного обвинения по лёгким телесным аж бегом суд возбудит дело.

2. Если он уже бывший муж, то может иметь место и хулиганство... что тоже уголовно наказуемо

3. Затягать гада по судам... чтоб жизнь мёдом не казалась...

хотя всё же это всё судебные способы защиты... вот что поделаешь... суд такой орган... который правосудие вершит и решения которого обязательны для исполнения...

4. При проявлениях со стороны мужа хулиганских действий сразу в милицию... возможно можно будет добиться его ареста на несколько суток.... после нескольких обращений...

ни и так далее....

:іржач::іржач::іржач:
Вы точно про наше правосудие рассуждаете?
а 24этажка, как-нибудь зайду на вас посмотреть...
 
:іржач::іржач::іржач:
Вы точно про наше правосудие рассуждаете?
а 24этажка, как-нибудь зайду на вас посмотреть...

почитайте всю тему... не я один такой.... вот и пишу, что волшебного слова нет... так что предвидеть что именно может повлиять на бывшего мужа топикастера невозможо... и любое из этих действий может быть решающим.... также возможно и усугубление ситуации... но если ничего не делать, то ничего и не изменится.... возможно что пока не дождётся средней тяжести... и его не посадят... то ничего и не получится... сейчас главное собирать постановления об отказе в возбуждении уголовного дела в связи с лёгкими телесными, чтоб в случае средних можно было использовать в качестве отрицательной характеристики подсудимого...и оснований для назначения более строгого наказания...

А вы предложите своё видение вопроса... а то Вы уже не первый раз пытаетесь меня оскорбить.... а сами то.. пшик :)

пишите о себе.... ведите себя корректно, а не как быдло

"Адвоката надо брать ежовыми рукавицами, ставить в осадное положение, ибо эта интеллигентная сволочь часто паскудничает". В.И. Ленин, том 49, ПСС, стр. 150
 
Назад
Зверху Знизу