• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Закохався у форумчанку по фотокартці, що робити?

Статус: Offline
Реєстрація: 07.02.2010
Повідом.: 81
Закохався у форумчанку по фотокартці, що робити?

Що за біс мене поплутав та заніс у ваш дівочій форум? Сидів би, як завжди, підглядував би у розділі секас за цицьками, так ні… Тільки-но побачивши Ії, я зрозумів, що закохався, мій мозок палає від пристрасті, а руки тремтять і ледве тримають берданку, коли я дивлюся Ії портрет…
Що робити?
 
они лезут на свет. гм..
 
шото усе стали закохуватыся.вроде до весны далэко))))))))))
 
Мастурбируй!!!
 
Єто он не в Капиталину случаем закохався?
 
Фотку обдрочил уже? :ги:
 
Єто он не в Капиталину случаем закохався?
 
Ой, доню, кохання навіть Титаник із води підійме, а не тіки хєр - стоїть як ордината :love:

дидусю, а вы будущее не бачите?
Бо я закохалась у Буницына, даже без фото, та не знаю як його захамутаты. Та ще Мен виз ноу нейм якось дивно поводиться в цьому звъязку
 
Це для тебе так важливо, що аж двічі запостив, чи сам балуэш, що руки потім тремтять?
Ні, не дрочив, вона - святе!

Двічі - це глюки форума... Я тобі не довбойоб, щоби двічі запощувати свої пости... Я не балую, нажаль, моє виховання в давніх християнських традиціях забороняє мені скоювати цю жахливу наругу над статевими органами... :(
 
дидусю, а вы будущее не бачите?
Бо я закохалась у Буницына, даже без фото, та не знаю як його захамутаты. Та ще Мен виз ноу нейм якось дивно поводиться в цьому звъязку

Мені б твої проблеми... Той що Мен без чогось там - це твоє.
 
давайте на русском,а то язык себе сломаешь пока прочитаешь на коверканном украинском)))))
 
Мені б твої проблеми... Той що Мен без чогось там - це твоє.
Та ни, дидусю, Вы чого? зовсим того вже? може лики якись потрибни? Як же Мен - це мое, якщо я иншого кохаю? А як выглядае бабуся, у я ку вы закозались?
 
Що за біс мене поплутав та заніс у ваш дівочій форум? Сидів би, як завжди, підглядував би у розділі секас за цицьками, так ні… Тільки-но побачивши Ії, я зрозумів, що закохався, мій мозок палає від пристрасті, а руки тремтять і ледве тримають берданку, коли я дивлюся Ії портрет…
Що робити?

Діду! Любов-морков, то все хуйня. Ти краще скажи за кого ти на виборах проголосував?
 
Назад
Зверху Знизу