На строкову військову службу відправили 400 харків?ян (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196951
На строкову військову службу відправили 400 харків?ян (відео)

23.04.2019 14:46

На строкову військову службу відправили 400 харків?ян (відео)

400 хлопців зібрали на плацу обласного збірного пункту

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



400 хлопців зібрали на плацу обласного збірного пункту.

20-річних призовників відправляють на строкову військову службу. Серед охочих захищати Батьківщину – Олексій Муслімов. Хлопець розповідає: має вищу освіту, тому служитиме один рік. Натомість ті, хто не закінчили вищі, мають присвятити армії 1,5 роки.

Олексій Муслімов, призовник
*Сегодня у нас будет парадное выступление для тех, кто сегодня будет отъезжать в первой волне. Я призывник, от этого не бегал, пришел сам. Не стесняюсь ничего. У меня правые взгляды. Я считаю, что мужчина должен все-таки отслужить, поэтому я здесь.*

Олексій Максимов, директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА
*Вони всі підуть служити до лав ЗСУ. Спочатку більшість з них потрапить до навчальних центрів. У першу чергу – це Десна, де вони пройдуть первинну підготовку, а потім будуть направлені на службу до військових частин. Сьогодні досить велика відправка. Є навіть п’ятнадцять хлопців, які підуть служити у морські сили нашої країни.*

Серед строковиків і Олександр Довгопол. Хлопець розповідає: його батько військовий, тому й він піде по його стопах.

Олександр Довгопол, призовник
Хочу служить. Хочу проникнуться этой атмосферой и, возможно, продолжить дальнейшую карьеру в части.*

Андрій Максимчук, призовник
Дисциплине хочется научиться, чтоб за собой следил, в большей степени. Потом физическую подготовку подтянуть бы хотелось.

Мати одного з призовників Марина Олейник зізнається: за сина переживає, але завжди підтримує його вибір.

Марина Олейник, мати призовника
Очень сложно. Вчера ездили в военкомат, сегодня уже сюда приехали. Плачем, переживаем, конечно же. Ну так как нужно служить, а он, возможно, хочет на контракт пойти и остаться военным, поэтому принимаю его решение.*

Олексій Максимов підбадьорює: батькам строковиків немає за що переживати. Та наголошує: оновлена армія кардинально відрізняється від тієї, яка була кілька років тому.

Олексій Максимов, директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА
Їх ніхто не ловив. Вони самі прийшли, а це значить, що є мотивація і є розуміння. Навчальні центри – це зараз сучасні центри, в них забезпечені нормальні умови, підвищення норми харчування. Я не можу сказати, скільки по грамах, але дуже висока калорійність для чоловіка.*

Перед призовниками виступили кінологи та діти зі школи козацьких бойових мистецтв. Усього цієї весни на службу мають відправити 1500 хлопців.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу