Как быстро Порошенко повторит путь Януковича?

Она не занимается вопросами бюджета армии.

Вот почитайте.
Даже рекомендации не даёт? Вот бедненькие несчастные. Исследований никаких не проводят?
Точно импотентская организация
 
Что есть народ!? :D Какой он в вашем понимании!? Какие были у него надежды!? ХНР? Или ЕС? ))))
С каким вы пренебрежением относимся к народу.
У вас проблемы с восприятием? Вы и есть часть этого народа
 
Перед тем как увольнять министра обороны и его замов нужно проверить боевую готовность вооруженных сил Украины. А то посмотри- президенту честь мы значит не отдаем. Я думаю когда он отдаст лет 5-10 отношение в корне изменится.
 
Перед тем как увольнять министра обороны и его замов нужно проверить боевую готовность вооруженных сил Украины. А то посмотри- президенту честь мы значит не отдаем. Я думаю когда он отдаст лет 5-10 отношение в корне изменится.

:рл:

А какие механизмы вы знаете чтоб проверить боевую готовность?
Какие процедуры нужно провести, чтоб это проверить?

Он в 2014 по бумагам наша армия была ого-го! А по факту боеготовых было 5 тысяч на всю страну.
 
Какое отношение министр обороны имеет к боевой готовности? За это отвечает начальник Генштаба, он же Главком ВСУ. Сегодня Презедент Украины его сменил.

Министр обороны - гражданское лицо. На каком основании он должен отдавать честь?

Министр обороны не отвечает за поддержание боевой готовности?
Я ошибся , Лунёв и Грицак - гражданские?
По поводу чести- военнослужащий в форме отдает честь- это знак уважения, часть воинского этикета.
Полторак -вс запаса. Или вы не в курсе ?
 
:рл:

А какие механизмы вы знаете чтоб проверить боевую готовность?
Какие процедуры нужно провести, чтоб это проверить?

Он в 2014 по бумагам наша армия была ого-го! А по факту боеготовых было 5 тысяч на всю страну.
Есть руководства и документы по проверке БГ.
В армии важны не только количественные характеристики.
 
С каким вы пренебрежением относимся к народу.
У вас проблемы с восприятием? Вы и есть часть этого народа

В каком смысле с пренебрежением? Это факт. Понятие народ применяют где попало, а значение у него достаточно узкое :клас:
 
Ну, і що ж це за (вид) цілих 1013 грн соціальних виплат, які отримала Олена у 2017 р. ? За що? І чи це були незаконні виплати? Чи отримувала вона у подальшому такі виплати? Поясни, мені нерозумному...:D
 
Ну, і що ж це за (вид) цілих 1013 грн соціальних виплат, які отримала Олена у 2017 р. ? За що? І чи це були незаконні виплати? Чи отримувала вона у подальшому такі виплати? Поясни, мені нерозумному...:D

Друже, ти перш ніж писати купу питань, спочатку зізнайся в тому, що написав тут повну фігню.

Подивився... Немає там ніяких соціальних виплат... Розповсюджуєш фейки за ахметкини гроші...

Можеш не уточнювати, навмисне чи випадково намагався ввести людей в оману, грець з ним. :збентежений:
Після твого вибачення і зізнання я подумаю над твоїми питаннями.
Гарного дня. :україна:
 
Как же это блядво отрицало виллу в Италии и Испании, как от квартирки в Крыму отказывалось.
Брехня! Він не відмовлявся.
До того ж. усі задекларовані статки зароблені їм честною працею бізнесмена, а не олігарха.
 
Друже, ти перш ніж писати купу питань, спочатку зізнайся в тому, що написав тут повну фігню.



Можеш не уточнювати, навмисне чи випадково намагався ввести людей в оману, грець з ним. :збентежений:
Після твого вибачення і зізнання я подумаю над твоїми питаннями.
Гарного дня. :україна:
Я говорив про недавні декларації (2018 і 2019 р.), а не декларації за 2017 р.
 
та вiн сам i сказав.. не так щоб цiлком вiдверто, але ви собi хоч на хвилину уявляете скiлько коштувала кампанiя зеленского? ну а то що його глава ап це адвокат коломойши? ну це так, для початку
А що? Зеленський не міг сам профінанусувати? Чи хтось забороняє вносити на виборчу кампанію внески? І, взагалі, скільки було їм витрачено на передвибочу кампанію?
Новообраний Президент Володимир Зеленський задекларував 143,3 мільйона гривень витрат на виборчу кампанію, і це переважно кошти фізосіб та партії.
Про це йдеться в остаточному фінансовому звіті Зеленського про витрати на виборчу кампанію з 1 лютого до 19 квітня, оприлюдненому на сайті НАЗК.

Згідно з документом, виборчий фонд Зеленського поповнювався за внески фізичних осіб - 71,7 млн грн та від партії "Слуга Народу" - 65,9 млн грн, власні кошти кандидата склали 11,7 млн грн, а внески юридичних осіб - 7,1 млн.

Найбільші внески до фонду Зеленського зробили дві компанії, зареєстровані у Черкаській області, - ТОВ "Агроче Плюс" та ТОВ "Інтеренерготрейд", які перерахували на рахунок кандидата по 3 мільйони гривень.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ну своих типа 60 миллионов гривен,, но это не считая косвенной рекламы по 1+1, где морда Зеленского не слезала с телевизора
А у нього немає контракту з плюсами? Та й я не дивлюся взгалі ТВ вже давно... ТВ - це для тих, кому нічого робити... :іржач:
 
за справедливость пролетарскую ?
Спраеедливість не буває ані пролетарською, ані крестьянською... Вона є загальнолюдською цінністю... :-)
А ти що? Комуніст?

Довідка:
Справедливість — мораль та чеснота, вразливість як на суспільне добро, так і на суспільне зло. ... Справедливість загалом є елементарною властивістю людини, як моральної істоти у її ставленні до інших людей.
 
А сейчас его дружно ебут на сессии
Ну, це зрозуміло. Нікому ж з депутатів не хочеться піти у відставку достроково. Ще не встигли розпиляти державні бабки в цьому році...
Нічого, подивимось ще хто кого?
 
Тему можно закрывать, т.к. Порошенко путь Януковича не повторил.
А заяву Портнова в Державне бюро розслідувань читав? :-) А плвівки Оніщенко і покази американським спецслужбам? Так що рано закривати тему...
 
Назад
Зверху Знизу