Хлопці, поділіться папкою WindowsApps з Windows 10 версії 1809

Статус: Offline
Реєстрація: 07.08.2017
Повідом.: 91
Хлопці, поділіться папкою WindowsApps з Windows 10 версії 1809

Усі, хто полюбляє радіти чужому горю, зараз ваш зоряний час! :плачу:

Нещодавно, менш як два тижні тому, встановила собі десяту Віндовс. Усе тут таке нове й чудернацьке, от тільки зараз мабуть розібралася що тут і нащо. Але поки розбиралася, видалила папку WindowsApps. Майже всі Metro-застосунки я видалила ще раніше, ну й папку вирішила видалити до купи. Але виявилося, що там щось таке все ж було, що тепер не працюють ті кілька Metro-застосунки, що я лишила.

За інструкціями, що я вже знайшла в інтернеті, слід просто повернути вміст папки WindowsApps і тоді за допомогою кількох маніпуляцій у powershell можна все відновити. Також можна скористатися можливістю відновити всю вінду в налаштуваннях-Оновлення Системи, але то буде мій план "Б".

У мене Windows 10 Pro версія 1809 (збірка системи 17763.292), у кого така сама і хто папку WindowsApps не видаляв і не робив з нею нічого, тоді в того папка буде такою, яка була в мене.

Хлопці, поділіться папкою, будьласочка :girl:
 
Агов, хлопці, ну не жлобіться ((( в кожного, мабуть, ця папка є! Зробіть добру справу :yahoo:

Там немає особистих даних, там самі лише Metro-застосунки. Ваші особисті дані й налаштуванні знаходяться у папці C:\Users\ім’я_користувача.

Я не хочу знову перевстановлювати вінду :плачу:
 
Такой папкой к сожалению поделиться не могу. Вспомнился один рассказа про Винни Пуха, где Кролик узнал о волшебной кнопке F8.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


:D
 
перебей винду и не долбай никому голову
 
Как вариант - воспользоваться автоматическим восстановлением, есть разные опции:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В 10-й Винде встроена функция проверки целостности системы. Запустите необходимую команду из командной строки, и Винда сама проверит и восстановит отсутствующие компоненты. Или, если есть установочный носитель, можно заново установить систему поверх уже установленной. При этом все настройки и приложения сохранятся, а отсутствующие компоненты добавятся.

А вообще перед тем, как что-либо изменять на системном разделе, нужно создавать резервную копию системы. В этом случае восстановление займет не более получаса, это самый быстрый и надежный способ вернуть систему в исходное состояние.
 
В 10-й Винде встроена функция проверки целостности системы. Запустите необходимую команду из командной строки, и Винда сама проверит и восстановит отсутствующие компоненты. Или, если есть установочный носитель, можно заново установить систему поверх уже установленной. При этом все настройки и приложения сохранятся, а отсутствующие компоненты добавятся.

А вообще перед тем, как что-либо изменять на системном разделе, нужно создавать резервную копию системы. В этом случае восстановление займет не более получаса, это самый быстрый и надежный способ вернуть систему в исходное состояние.

Мені потрібен стандартний вміст папки WindowsApps, в першому повідомленні я пояснила, для чого мені це. Я не просила порад, що мені робити.
 
Мені потрібен стандартний вміст папки WindowsApps, в першому повідомленні я пояснила, для чого мені це. Я не просила порад, що мені робити.

Ну простите, погорячился. Хотел как лучше. Рассказал, что бы я предпринял на вашем месте.

Надеюсь, что очень скоро вам пришлют много-много папок WindowsApps.
 
Ну простите, погорячился. Хотел как лучше. Рассказал, что бы я предпринял на вашем месте.

Надеюсь, что очень скоро вам пришлют много-много папок WindowsApps.

Я приймаю ваші вибачення.
 
Тут повинно бути:
developer.microsoft.com/ru-ru/windows/downloads/virtual-machines
aka.ms/windev_VM_virtualbox
download.microsoft.com/download/4/5/6/456ACF7C-7686-4473-A0DA-AF2E3C44508E/WinDev1811Eval.VirtualBox.zip
v1811. 16Гб
 
И как успехи? Я фиг его знает. что там за приложения метро, которыми можно и нужно пользоваться. У меня есть подозрение, что как и у вышеотписавшегося, у меня там будет пусто ))). Но, если что-то будет, то готов помочь. только винда у меня не лицензионная, так как я нищеброд и не имею желания тратить их на то, что модно стянуть даром.
 
Назад
Зверху Знизу