Про неспроможність марксизму

Так ведь у Вас все форумчане только придурки. Других просто нет.:рл::D

Ну, я ж кажу, що розумна людина на стане брехати щонайменше з питання, котре легко перевірити просто почитавши сторінки теми. Для цього треба мкати зразкову дурість. Спеціально знайдену та викохану кадровою політикою КПРС.
 
Так что там с марксизмом? Я реально ниасилю 861стр. срача.
В чём несостоятельность? Уже доказали?

Нет, не доказали. Тем, кто дал вооруженное доказательство состоятельности марксизма, можно доказать его несостоятельность только с оружием в руках.
 
Хіба можна порівняти могутність СРСР з тим, що маємо сьогодні з фірташами!?
Тепер маємо більше.
Бо на зарплату 5 тис. грн можна купити більше ніж на 100 ре.
При чому зараз купуєш шо хочеш, а тоді купували те шо було.
Або як тоді казали, те шо викинули.
Головний вивід з історіі СРСР той, що сучаснe суспільнe виробництво можливe бeз абрамовичів-коломойських.
Шляхом витискання з людей.
А потім люди зрозуміли як те витискання обійти.
Під кінець просто не було з кого витискати.
Ти знаєш шо практично всі колгоспи були збиткові?
Бо в колгоспі всі хуй ложили на роботу. І хуй ложили на збитковість.
І якшо вже чесно казати, то заводи і фабрики також.
Ти шо, реально не розумієш, шо весь Союз жив за рахунок продажу ресурсів?
При чому навіть видобуток деякий ресурсів був збитковим.
Наприклад вугілля Донбасу.
Ше за Союзу шахтарі знали шо їхня шахта збиткова.
Але всім похуй шо збиткова.
Головне шо зарплату платять, а звідки вона береться не цікаво зовсім.
От копають землю, знищують природу, підкопують під місто, обвалюються будинки, забруднюють повітря, воду.
І знаєш для чого то все?
Думаєш заради прибутку? А ніхуя, прибутку нема, видобуток вугілля збитковий.
Це все для того шоб люди роботу мали.
Розумієш?
Шоб люди мали роботу. Важку і шкідливу роботу.
Шоб працювали важко і шоб хворіли на силікоз. Шоб на пенсію скоріше пішли.
Отак і працювала радянська економіка.
Але ти собі не думай ніби без нафти газу і металів то все могло би працювати.
Та ніяк.
То все потребувало спонсора. Ресурси то і був той спонсор.
От коли олірхи купили вигідні ресурси, а те шо збтикове не купили, тоді те все і накрилось без спонсора.
А інакше і не могло бути.
 
Не 3.14159...зди, раді бога.
Тe, що хазяін вижимає соки з батрака більшe, чим при соціялізмі, то можна погодитись. А в іншому всe брeхня, ти міряєш всe по собі.
Атом, космос, наука, освіта, культура, дружба народів, зброя, нeзалeжність... всe цe я бачив лічно Я в мeтро кожний дeнь іздив, а мeтро цe вжe ознака високорзвинутоі краіни.
Вобчeм, братe, нe дeри свою сраку за путіних-чубайсів, тих, хто заради свого шкурного інтeрeсу розвалив, розікрав тe, що слугувало всім, бо подумаю, що й ти ворюга народного добра.
 
Ти думаєш розвалились ті підприємства які були приватизовані?
А ніхуя.
Розвалились якраз державні підприємства які ніхто приватизовувати не хотів.
Коли їх приватизовували, то прекрасно розуміли шо приватизовують шоб здати на брухт.
На металобрухт їх здали не просто так, а тому шо вони безперспективні в принципі.
Ти не задумувався чому це Газпром на металолобрухт не порізали, а сотні заводів давно порізали і здали?
Ти не задумувався чому одні шахти приватизували моментально, а інші до сих пір ніхто не приватизував?

Тим хто цікавиться, завжди відомо було де хуйня, а де ні. На чому можна заробити, а де тільки збитки будуть.
Проблема якраз у тому, шо в Союзі хуйня то більшість, а не хуйня одиниці.

Ти хочеш шоб держава фінансувала хуйню всяку?
Тоді у всіх справді буде робота. Вся ця хуйня запрацює і створиться ілюзія ніби все добре.
Але потрібен спонсор. І поки спонсор дає гроші, доти хуйня працює.
Без спонсора хуйня не життєздатна.

Ти зрозумій, шо хуйня повинна збанкрутувати і закритись.
Якшо хуйня не закриється, то означає шо та хуйня є паразитом. Її роботу доведеться спонсорувати за рахунок не хуйні.
Інакше не буває.
 
Диалектический материализм обьясняет всякое самодвижение, развитие рассматриваемого нечто единством и борьбой противоречий
его содержания.
Марксизм взял на вооружение этот метод познания действительности.
Интересно бы было под этим углом попробовать понять: чтО за глубинные противоречия прячутся внутри человечества под усиливающеся борьбой “однополярного мира” с “многополярным”, каков будет исход этой борьбы, на кого ставить, чтобы не лохануться? :D

Кто его знает это самодвижение? Как это? Вот

Сам п"ю сам гуляю,
Сам стелюся сам лягаю.

Это кое-как понятно.

А самозарождение или самораспад - сильно замысловатыи поговорки. Типа самодиалектики, самоанализа или самологики. Без самогона не понять. А где самогон, там и единство и борьба с единством противоположностей с противоречиями, и ее огромнейшие жертвы.

Маркс действитешльно удачно применил в своей политической игре гегелеву загадку логики разума. Ее ни применить ни опровергнуть внятно еще никому не удавалось. И вряд ли кто-то из людей занятых полезными делами, станет тратить свою жизнь на разгребание беспредметных гегелевгиевих конюшен. И было бы действительно интересно посмотреть, что же такое гегелевы хваленые марксистами достижения. Но в применении к реальной, а не надуманной проблемы. Какова проблема количества полюсов мира. Спрятанных внутри противоречий, спрятанных внутри человечества.

Я ничего не упустил? :браво:
 
На пальцах:
удовлетворить свою половую потребность мужик может лишь через единство состояния возбуждения и апатии, через переход одно в другое, через самодвижение к отношению к сношению после сношения.:D

Нафуя ото його воно Вам нужно копаться в диалектике? Мало Вам головной боли от “марксовой стоимости”?:confused:
 
Не 3.14159...зди, раді бога.
Тe, що хазяін вижимає соки з батрака більшe, чим при соціялізмі, то можна погодитись. А в іншому всe брeхня, ти міряєш всe по собі.
Атом, космос, наука, освіта, культура, дружба народів, зброя, нeзалeжність... всe цe я бачив лічно Я в мeтро кожний дeнь іздив, а мeтро цe вжe ознака високорзвинутоі краіни.
Вобчeм, братe, нe дeри свою сраку за путіних-чубайсів, тих, хто заради свого шкурного інтeрeсу розвалив, розікрав тe, що слугувало всім, бо подумаю, що й ти ворюга народного добра.

Не брешіть, товариш брехунів. Розумний, а значить і чесний, господар платить найманцю стільки, скільки йому найвигідніше. І за роботу, що не нищить робітника, а дозволяє зберігати здоров"я. Читайте у Маркса, що таке і для чого достатня необхідна платня. І про соціальну необхідність з"ясуйте.

Зараз з"ясовується, що доколумбові індіанці були досить розвиненими. Побудували величезні споруди, яких не було і в європейців. Дороги з кам"яним покриттям та інше. Але при контакті з європейцями, виявились злиденними бідняками. Мали багато золота, та не мали найнеобхідніших речей. Навіть заліза та скла.

Отаке багатство мав і СРСР. У озброєнні, науці, космосі, виробництві сталі, деревини, нафти, кількості заводів, ролбочих місць, ми випереджали всі європейські країни. А у якості всього того ми були у глибокому хвості. У забезпеченні побутових потреб, забезпеченні засобами виробництва, лікування, спотрту, відпочинку, санітарії, гігєни ми були дуже далекі від рівня розвинених країн. Хоч вони і в космос не літали. З цього приводу є історичний приклад. В якихось сімдесятих, мабуть, роках був призначений дуже цікавий бій між боксером Мухамедом Алі та Фрезером, здається. І цю світову подію вирішили провести десь у Африці. Мабуть у ПАР. Але постало питання хто ж забезпечить технічні засоби передачі телевізійного сигналу з поєдинку по всьому світу. Засоби космічного зв"язку, здавалось, були тільки у США та СРСР. Я не знаю подробиць, але за справу взялася якась швейцарська компанія, котра і організувала телерепортаж з того поєдинку на весь розвинений світ. ( Мабуть, крім СРСР, Китаю та подібних парадоксалів.) І у Швейцарії космічне багатство виявилося суттєвішим ніж у СРСР-у.

Отаким парадоксальним було і радянське промислове багатство, сільськогосподарське, побутове, медичне та інше багатство. За ті роки "самостійності", наспраді то була відокремленість, а не самостійність. Подібна до відокремленості американських аборигенів. Відокремленість собаки, що сидить на сіні. Так от, за ті 70 або й більше років у СРСР накопичився умовний борг перед розвиненими країнами. І якби ми продовжували і далі жити в ізоляції, не прагнучискористатись досягненнями іншого світу, то борг цей би й не перейшов з умовного у якість реального.

Але як тільки ми почали робити спроби скористатись досягненнями решти країн, умовний рахунок почав реалізовуватись. За ніжки Буша, за телевізори, за холдильники, за авто, за евроремонти, за гвіздки, метизні верстати, літаки, ... За все, Що ми самі не можемо зробити так гарно, як хочемо споживати. Бо якби ми жили в товарообміні з рештою світу, то оті б заводи не стали на 50% не придатними для бажаного виробництва. Ми би може уже давно робили би французькі плуги, а не радянські. Заводів у нас було наче й багато. І якби ми удосконалювали на них виробництво на основі світових досягнень, то тне виявилось би, що наші стандарти на відствнь між ніжками мікросхем не сумісні зі світовими. І нам би не прийшлося переробляти технологічне обладнання виробництва мікросхем на світові стандарти. Або взагалі відмовлятися від їх виробництва, коли переробка нерентабельна. І такі проблеми у нас, радянських, не тільки в мікросхемах, радіочастотах, телевізійних сигналах, та залізничних коліях. Ми метал робимо не так, як решта світу. Ми землю орем чи руду копаємо по своєму.У нас чистота металічних поверхонь на виробах інша, ніж у них. А через це ми витрачаємо цінних матеріалів на захисні покриття набагато більше ніж витрачає світ. А хто заплатить за усукнення цієї проблеми? Вони замовлять у нас для нас вирішення питання? Та ні. Ми замовимо у них хоч невелику частку роботи по ліквідації проблеми. Якщо решту зуміємо зробити самі.

Тобто. Будемо вилізати з болота окремішності, доведеться платити. За знання та вміння. За технології. В тому і полягає борг ізоляції. Чим довше живеш ізольовано, тим дорожче стане повернення у світ. А коли вже прийняв рішення, то чимшвидше шукай згодних допомогти хоч за пів-царства. Бо зволікання знищить придатність і того, що ще може стати у нагоді.

Тальки мені здається, що всі, хто вліз до керма - подібні Вам падлюки, котрим ці проблеми останні в черзі.
 
На пальцах:
удовлетворить свою половую потребность мужик может лишь через единство состояния возбуждения и апатии, через переход одно в другое, через самодвижение к отношению к сношению после сношения.:D

Нафуя ото його воно Вам нужно копаться в диалектике? Мало Вам головной боли от “марксовой стоимости”?:confused:

Не, я это не мог упустить. Я и то, что написал - для смеху. Изворотливость че-то не веселит.
 
Не брешіть, товариш брехунів. Розумний, а значить і чесний, господар платить найманцю стільки, скільки йому найвигідніше. І за роботу, що не нищить робітника, а дозволяє зберігати здоров"я. Читайте у Маркса, що таке і для чого достатня необхідна платня. І про соціальну необхідність з"ясуйте.

Зараз з"ясовується, що доколумбові індіанці були досить розвиненими. Побудували величезні споруди, яких не було і в європейців. Дороги з кам"яним покриттям та інше. Але при контакті з європейцями, виявились злиденними бідняками. Мали багато золота, та не мали найнеобхідніших речей. Навіть заліза та скла.

Отаке багатство мав і СРСР. У озброєнні, науці, космосі, виробництві сталі, деревини, нафти, кількості заводів, ролбочих місць, ми випереджали всі європейські країни. А у якості всього того ми були у глибокому хвості. У забезпеченні побутових потреб, забезпеченні засобами виробництва, лікування, спотрту, відпочинку, санітарії, гігєни ми були дуже далекі від рівня розвинених країн. Хоч вони і в космос не літали. З цього приводу є історичний приклад. В якихось сімдесятих, мабуть, роках був призначений дуже цікавий бій між боксером Мухамедом Алі та Фрезером, здається. І цю світову подію вирішили провести десь у Африці. Мабуть у ПАР. Але постало питання хто ж забезпечить технічні засоби передачі телевізійного сигналу з поєдинку по всьому світу. Засоби космічного зв"язку, здавалось, були тільки у США та СРСР. Я не знаю подробиць, але за справу взялася якась швейцарська компанія, котра і організувала телерепортаж з того поєдинку на весь розвинений світ. ( Мабуть, крім СРСР, Китаю та подібних парадоксалів.) І у Швейцарії космічне багатство виявилося суттєвішим ніж у СРСР-у.

Отаким парадоксальним було і радянське промислове багатство, сільськогосподарське, побутове, медичне та інше багатство. За ті роки "самостійності", наспраді то була відокремленість, а не самостійність. Подібна до відокремленості американських аборигенів. Відокремленість собаки, що сидить на сіні. Так от, за ті 70 або й більше років у СРСР накопичився умовний борг перед розвиненими країнами. І якби ми продовжували і далі жити в ізоляції, не прагнучискористатись досягненнями іншого світу, то борг цей би й не перейшов з умовного у якість реального.

Але як тільки ми почали робити спроби скористатись досягненнями решти країн, умовний рахунок почав реалізовуватись. За ніжки Буша, за телевізори, за холдильники, за авто, за евроремонти, за гвіздки, метизні верстати, літаки, ... За все, Що ми самі не можемо зробити так гарно, як хочемо споживати. Бо якби ми жили в товарообміні з рештою світу, то оті б заводи не стали на 50% не придатними для бажаного виробництва. Ми би може уже давно робили би французькі плуги, а не радянські. Заводів у нас було наче й багато. І якби ми удосконалювали на них виробництво на основі світових досягнень, то тне виявилось би, що наші стандарти на відствнь між ніжками мікросхем не сумісні зі світовими. І нам би не прийшлося переробляти технологічне обладнання виробництва мікросхем на світові стандарти. Або взагалі відмовлятися від їх виробництва, коли переробка нерентабельна. І такі проблеми у нас, радянських, не тільки в мікросхемах, радіочастотах, телевізійних сигналах, та залізничних коліях. Ми метал робимо не так, як решта світу. Ми землю орем чи руду копаємо по своєму.У нас чистота металічних поверхонь на виробах інша, ніж у них. А через це ми витрачаємо цінних матеріалів на захисні покриття набагато більше ніж витрачає світ. А хто заплатить за усукнення цієї проблеми? Вони замовлять у нас для нас вирішення питання? Та ні. Ми замовимо у них хоч невелику частку роботи по ліквідації проблеми. Якщо решту зуміємо зробити самі.

Тобто. Будемо вилізати з болота окремішності, доведеться платити. За знання та вміння. За технології. В тому і полягає борг ізоляції. Чим довше живеш ізольовано, тим дорожче стане повернення у світ. А коли вже прийняв рішення, то чимшвидше шукай згодних допомогти хоч за пів-царства. Бо зволікання знищить придатність і того, що ще може стати у нагоді.

Тальки мені здається, що всі, хто вліз до керма - подібні Вам падлюки, котрим ці проблеми останні в черзі.
Вашe холуйськe міровоззрєніє нащьот доброго, розумного хазяіна, який досита годує свого холопа ніжками Буша, має право на життя, бо в цьому і є справжня свобода лічності.
Мeні Вам, шановний Іхбін, возразити нічго, бо я за плюралізм мнєній.
 
Не, я это не мог упустить. Я и то, что написал - для смеху. Изворотливость че-то не веселит.

Какая “изворотливость”!?
Просто Вы не способны догнать некоторые вещи, для понимания которых мало глаз и ушей - нужно еще и моск включать.
 
Тобі ті пальці повідбивати треба.
Руками працювати треба, а не займатись тим чим ти займаєшся.
Нафуя мeні працювати руками? Я - роботодатєль.
Я даю роботу, годую тих, хто працює руками.
Ти зовсім нeграмотний, Ромко.
 
От я і кажу, шо руки тобі треба повідбивати.
Бо ти ними тільки хуй дрочиш.

К черту мясистые ляжки жирных баб.
Рукою йух взлелеивай!
Кто там дрочит правой?
Левой, левой!
Дорогу реке малафеевой!

:D
 
Чья бы корова мычала, а твоя бы молчала.

Не увидел включённый мозг у марксистов по многим вещам, о которых сказали оппоненты, которые опровергают трудовую теорию стоимости и, тем самым, показывают несостоятельность марксизма. Марксисты по ним либо отмалчиваются, либо отписки пишут, т.е. марксисты изворачиваются. Марксисты скользкие ребята, которые хорошо научились юлить и изворачиваться.

Уважаемый Сергей, я - дурак, потому как на работодателя нужно очень и очень много учиться, а я пиздиплома.
Почему ты так всполошился за свой капитал? Ты же сотворил его своим непосильным трудом, в поте лица, с нуля, не доедал, не досыпал. Даже если его национализируют, то ты останешься директором, и тебя, может быть, наградят медалью за трудовые успехи, и тебе будет почет и уважуа от твоего коллектива, народа .
Но такого не будет в ближайщем будущем, не суетись. Мир стал настолько единым, что коммунизм возможен только как глобальное явление, захватывшее весь Запад.
Неотвратимая третья мировая война между “однополярным ” и “многополярным ” миром, как проявление противоречий капитализма, разразится небывалым экономическим кризисом , который и породит мировой коммунизм как разрешение противоречия - для этого есть все материальные предпосылки.
Так что, Серега, не будем переживать: чему быть того не миновать - прорвемся.
Это мое субьективное мнение, на которое я имею право. :пиво:
 
Вчений дибіл, нe розуміючий своєі тупості - істинний крeтин.
 
Почему-то вспомнилось былое, как при совке кпсс-овцы пышно праздновали юбилейные даты вождей.
Особенно грандиозно - 100-летие со дня рождения Владимира Ульянова. Сколько было крику, сколько торжественных заседаний , пафосных речей о достижениях совка, клятв верности делу Ульянова, а в общем - пустой трескотни. Телевизор не хотелось включать, хотелось плеваться.
Я в то время был обычным обывателем, политикой не интересовался, ничерта в ней не смыслил, но нутром чувствовал фальш, что эти рожи горбачевых, кучм, лантухов, ихбинов, кравчуков, ельциных, ... - просто болтают языком, играют роль, работают.
И я не ошибся. Сегодня они же плюют в бывшую икону, потому что того требует новая работа.
Миллионы людей были в КПСС, изменился общественный строй, пришлось приспосабливаться к новой жизни. Но лишь небольшая часть стала клятвопреступниками, с пеной у рта обсирая то, чему присягнули, став человеческим пороком во плоти.
 
Назад
Зверху Знизу