Удалить

Статус: Offline
Реєстрація: 16.01.2012
Повідом.: 282
Удалить

За словами віце-прем’єра Криму, єдиними законними збройними формуваннями на території Криму є російській збройні сили.
Рішення про вступ Криму до складу Росії набуло чинності, референдум потрібен тільки для його підтвердження, заявляє перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв. Про це пише Радіо Свобода.

«Крим став територією Російської Федерації», – заявив він.

За словами Теміргалієва, єдиними законними збройними формуваннями на території Криму є російській збройні сили. «Збройні сили третіх держав чи інших держава будуть вважатися окупантами з відповідними наслідками для себе», – наголосив перший віце-прем’єр Криму.

Він зазначає, українським військовослужбовцям або запропонують скласти нову присягу, або їм нададуть можливість безпечно піти на територію материка.

Водночас, як заявив Теміргалієв, якщо на даний час готується договір між Кримом як суб’єктом РФ і власне Російською федерацією, у рамках якого будуть визначені повноваження Криму, а також низка економічних показників.

«Звичайно, як частина Криму ми будемо перебувати в російських економічних умовах, відповідно, у рублевій зоні», – сказав він.
На даний час, за слоовами Теміргалієва, працює значна група спеціалістів із Росії, яка готується забезпечити входження Криму до складу РФ.

Верховна Рада Криму на сьогоднішній закритій позачерговій сесії ухвалила рішення про приєднання до Росії. Також депутати проголосували за призначення референдуму про статус півострова на 16 березня. Зокрема, на референдум виноситься два питання: «Чи підтримуєте ви входження Криму до складу Російської Федерації як суб’єкта федерації» і «Чи підтримуєте ви відновлення дії Конституції Республіки Крим в редакції 1992 року?».

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Так есть суслик или нет?
 
Что-то мне кажется, что вопреки всем разумным выходам из ситуации, Путин решил дожать свою линию. И скоро в нашу страну таки придет в гости пиздец в тротилловом эквиваленте. И первые, кто это прочувствуют будут крымчане.
Народ посходил с ума и устал от мирной жизни. Адреналина и политики им захотелось. (
Пиздец. Наверное таки стоит отдать крым, такую плотность дебилов на квадратный метр, как там, украина, боюсь, больше не выдержит.
 
За словами віце-прем’єра Криму, єдиними законними збройними формуваннями на території Криму є російській збройні сили.
Рішення про вступ Криму до складу Росії набуло чинності, референдум потрібен тільки для його підтвердження, заявляє перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв. Про це пише Радіо Свобода.

«Крим став територією Російської Федерації», – заявив він.
Где гаранты территориальной целостности Украины?
 
Как ведет себя укр. Армия? Она понимает, что ей объявили войну? Укр. Армия должна там оставаться и выгнать рос. Армию. На то она и Армия.
 
сегодня крым завтра восток
 
Пиздец. Наверное таки стоит отдать крым, такую плотность дебилов на квадратный метр, как там, украина, боюсь, больше не выдержит.
Тоже так думаю. Но беда в том, что в сентябре они назад просится станут, а кол-во дебилов не уменьшится.:(
 
Наверное таки стоит отдать крым, такую плотность дебилов на квадратный метр, как там, украина, боюсь, больше не выдержит.

зомби и в Крыму зомби ..... и в Донбассе ...и у нас .... они на генетическом уровне .... вот у меня один друг -зомби , так он за школьную программу не смог выучить таблицу умножения , что можно говорить дальше?....
 
пиздец. доигрались.сейчас поговорю с Ялтой,уточню,что там говорят...
 
то есть ты призываешь к тому чтобы люди пошли на убой, а для чего ? одно дело попиздеть по телеку, а другое дело под пули лезть, ЗА ЧТО ? и КОМУ ?
Потому что поступить иначе - это позор. Но есть возможность достойно себя показать.
 
Да, если дадут Крыму уйти, то следом и другие города пойдут
...а там и люди!
интересно, а я могу попросить войти в харьков войска скажем гондураса? судя по тому че у нас происходит, пора менять название страны
 
Наверное таки стоит отдать крым, такую плотность дебилов на квадратный метр, как там, украина, боюсь, больше не выдержит.

Площадь дибилов составляет 300 кв.м - это территория Рады АРК.
Я за её отутюживание баллистическими ракетами во время подсчета голосов.
 
Эти твари скоро всех жителей Украины объявят оккупантами((( своей страны(((
 
ira+ так флаг тебе!!!
 
И первые, кто это прочувствуют будут крымчане.
Народ посходил с ума и устал от мирной жизни.
Ну в Крыму-то как-раз никакой войны не будет. Там некому и не с кем воевать. Повоевать могли бы в кировоградской области. Но никак не в Крыму.
 
Назад
Зверху Знизу