Кубань. 95 років проголошення Незалежності

Кубань -

  • Це частина нашої, української землі, тимчасово окупована частина України

    Голосів: 18 54.5%
  • Повинна бути Суверенною і співрпацювати на федеративних засадах з Україною

    Голосів: 8 24.2%
  • Повинна вийти зі складу РФ і стати Незалежною Державою

    Голосів: 6 18.2%
  • Не визначився, бо не знаю історію Кубані

    Голосів: 1 3.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    33

W2C

Статус: Offline
Реєстрація: 16.02.2013
Повідом.: 96
Кубань. 95 років проголошення Незалежності

1361208051,4538b.jpg


Цікаво, що навіть найзапекліші прихильники «единой й неделимой России» голосували за федерацію незалежної Кубані з Україною. Делегація Кубанської ради отримала від офіційного Києва зброю, а серед козаків ходили радісні чутки про висадку на морському березі гайдамаків.

16 лютого 1918 року проголошена самостійна Кубанська Народна Республіка, яка за рішенням делегатів Законодавчої Ради Кубані, була прилучена на федеративних умовах до України.

До складу Кубанської Народної Республіки входили Кубанська область, Ставропільщина, Терек, Дагестан і Чорноморщина (Чорноморська губернія).

24 вересня 1917 р. розпочала свою роботу 2-га сесія Кубанської Військової Ради, на неї запросили представників України. Вони виступили на одному з засідань Ради. Рябовол вітав їх:

«Дорогі гості! Мачуха-доля відірвала наших дідів запорожців від матернього лона й закинула їх на Кубань. Більше ста літ жили ми тут сиротами по степах, по плавнях, по горах без матернього догляду.

Царі робили все, щоб вибити з наших голів, із наших душ пам'ять про Україну й любов до Матері. Царі хотіли зробити з нас душогубів, хотіли, щоб ми, коли прийде той слушний час, час визволення України, своїми руками задавили ту волю, щоб ми свої шаблі пополоскали в крові Матері.

Не діждались б цього вони ніколи. Не діждались ,бо хоч наші душі царі поневічили, та не вбили, і ми діти, руки на Матір не підняли б
».

Український уряд у листопаді 1917 р. офіційно визнав право на самостійне існування кубанських козаків.

З святом вас кубаньці!
 
Галиматья!..

В голосовалке нет пункта в составе РФ.

Я знаю историю Кубани. Сам из кубанских. Нет необходимости выхода. Донские, Кубанские и Терские казаки - Южные рубежи России!
 
Галиматья!..

В голосовалке нет пункта в составе РФ.

Я знаю историю Кубани. Сам из кубанских. Нет необходимости выхода. Донские, Кубанские и Терские казаки - Южные рубежи России!

в составе РФ ей не быть! не по зубам эрэфийцам, это лишь вопрос времени!
 
в составе РФ ей не быть! не по зубам эрэфийцам, это лишь вопрос времени!

никогда этому не быть! Это фантазия ЦРУ... Нет для этого оснований вообще!;)

ТСу стоит сначала ознакомиться с правилами и традициями ХФ. Сама голосовалка о многом говорит. ...
 
А где проголосовать за "Автор Мудак"? Так можно и про ДКР рассказать.
 
А где проголосовать за "Автор Мудак"? Так можно и про ДКР рассказать.

хибна думка! :D историю не перепишешь!


ну чего ж так ваш русский мирокЪ трясёт от страха?:D не сцы, всё ещё впереди!

никогда этому не быть! Это фантазия ЦРУ... Нет для этого оснований вообще!;)

помниться так говорили и сайузе нерушимам... ну о покойниках не будем! РФ в стадии распада, мы станем невольными зрителями этого трам-тара-ры... вот и подумываем о судьбе не чужой нам Кубани!;)

Кстати. не нравиться голосовалка?! То почему бы не пожаловаться на неё где-нибудь на сайта со сру в конце?
 
Сразу видно,- зеленый!...

1.ВЫ не корректно составили голосовалку.
2. Эта тема тут была уже пару раз.
3. Вы когда были на Кубани? Украинского там 1%... И вообще само украинство там видят как русскость!
 
Сразу видно,- зеленый!...

1.ВЫ не корректно составили голосовалку.
2. Эта тема тут была уже пару раз.
3. Вы когда были на Кубани? Украинского там 1%... И вообще само украинство там видят как русскость!

1. Моя тема - моя голосовалка!
2. Ничего, повторенье-мать ученья! Четаете ж и не ленитесь.
3. Конечно 1%, после стольких зачисток и политики направленной на пацификацию, было бы удивительно, что украинского там 101%!... осталось ещё памятники снести и названия поменять...

Это кто эта там стаитЪ? ...и зачем, там же усрусские какие-то панаехали!:D

134580_640.jpg


3784_44587.jpg


Переглянути вкладення 13407324
 
Воронеж, он недалеко
huge.jpg
 
Я не пойму. Вы сами с Кубани? Что вы за кубанцев решаете? Ваша цель разлад в регионе? Вам нужна аннексия Кубани в пользу Украины?

Ради чего вся эта муть?...
 
3. Вы когда были на Кубани? Украинского там 1%... И вообще само украинство там видят как русскость!
В місті Єйск на берегу моря стоїть пам'ятник... варенику з написами на українській та російській мовах. А також численні кафе стилізовані під українські хати.

Це означає: був, бачив.
 
В місті Єйск на берегу моря стоїть пам'ятник... варенику з написами на українській та російській мовах. А також численні кафе стилізовані під українські хати.

Це означає: був, бачив.

Повторяю еще раз,- кубанцы воспринимают украинство как свою русскость!.. Что тут не понятно?

Самые русские среди всех,-именно украинцы! 101 раз заявляю!
 
Назад
Зверху Знизу