Згуладзе анонсувала реформу міліції

Статус: Offline
Реєстрація: 12.10.2013
Повідом.: 7550
Згуладзе анонсувала реформу міліції

"Для мене велика честь стати частиною команди, яка поставила амбітну мету - будувати нові правоохоронні структури", - розповіла журналістам Екатерина Згуладзе.
За її словами, для проведення складної реформи міліції потрібна величезна політична воля.
"Я би не погодилася на цю роботу, аби не бачила, що у перших керівників держави є така воля", - стверджує пані Згуладзе.
Вона поскаржилася, що в Україні існує міф, ніби міліцію неможливо реформувати.
Порошенко Згуладзе
Петро Порошенко надав громадянство Екі Згуладзе й доручив проводити реформу міліції
"Кажу чесно, нам це вдасться, але не одразу і не все. Але почнемо ми дуже швидко", - пообіцяла чиновник.
Нова служба і більші зарплати
"Будемо об’єднувати ДАІ та патрульну службу в одну структуру. Вона отримає додаткові функції", - пояснила пані Згуладзе.
Нова патрульна служба має слідкувати за безпекою і на вулицях, і на дорогах.
До цієї служби набиратимуть нових співробітників, яких відбиратимуть на спеціальних конкурсах, які запустять вже у січні 2015 року.
"З січня почнеться відкритий конкурс у службу, будемо змінювати і принципи навчання, і хто буде вчити", - пояснила Екатерина Згуладзе.
При проведені реформи частина людей, які працюють в ДАІ та патрульній службі, втратять роботу, але матимуть право брати участь у конкурсі на нові посади.
"Ми втратимо частину співробітників і наберемо нових на відкритому конкурсі, у якому будуть брати участь всі охочі", – сказала заступниця міністра.
МВС оголосить критерії відбору працівників, але вже заявлено, що претенденти повинні бути віком від 18 до 35 років.
Відібрані кандидати пройдуть навчання та складатимуть іспити.
Зарплату будемо підвищувати, особливо для підрозділів, які будуть реформовані
Ека Згуладзе, перший заступник глави МВС
За словами новоспеченої чиновниці, ця реформа почнеться з великих міст та, перш за все, Києва.
"Зарплату будемо підвищувати, особливо для підрозділів, які будуть реформовані", - пообіцяла Ека Згуладзе, повідомивши, що конкретні суми залежатимуть від ухваленого бюджету на 2015 рік.
Остаточний план-графік реформи ДАІ представлять в середині січня.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Сейчас появится очередь пидаров и мазохистов , которые наперебой будут вонять о том, что ничего не получиться..
 
Делайте что-нибудь, не сидите сиднем!!
 
Менять нужно очень много! И не меняя ничего, шансов у страны нет.
 
Нужно начать с мусорских вузов. Разогнать Тация и Бандурку. Там корень зла.
 
МВС оголосить критерії відбору працівників, але вже заявлено, що претенденти повинні бути віком від 18 до 35 років.
Чё это за дискриминация по возрасту? Ну, с нижней планкой я еще согласен, а вот верхнюю можно было бы и поднять
 
А я бы пошёл. Но думаю, будут принимать только своих
Сказали, что приглашают в полицию всех. Служивых и не служивых. Вплоть до студентов.

И Юракадемию прицепом
И ещё пяток ментовских вышей. Благо,в Харькове есть кого разгонять.
 
МВС оголосить критерії відбору працівників, але вже заявлено, що претенденти повинні бути віком від 18 до 35 років.
Відібрані кандидати пройдуть навчання та складатимуть іспити.
Чего то сразу вспомнился сериал "Полицейская академия".
 
Но очень бы хотелось! Чтоб это наконец свершилось, чтоб полиция была уважаемая. А не пид...сы,

Для этого нужно поменять сознание идущих в органы. Так как туда идут в большинстве случаев те, кого чмырили в школе, и они думают что смогут "поквитаться с миром" и деньжат срубить.

а еще нужно запретить в курилках общаться со "старшими коллегами", которые научат уму разуму.
 
Чего то сразу вспомнился сериал "Полицейская академия".

Что значит почему-то, потому что блондинка..

Сказали, что приглашают в полицию всех. Служивых и не служивых. Вплоть до студентов.

Приглашают всех участвовать в конкурсе...
 
В роли начальника академии Ласарда- Эка Згуладзе.
В роли капитана Маузера- Аваков.
Ну, так и я же об этом: только у яркой рыжей безмозглой идиотки в такое время возникнут такие ассоциации. :D
 
не правильный у нее подход, она собралась реформировать ментовку снизу, разогнать рядовых, набрать новых, а надо сверху, какая разница кто будет патрулировать ГАИ или новая структура, генералы то наверху останутся и я очень сомневаюсь, что они откажутся от своего существующего дохода в сотни тыс уе
 
Назад
Зверху Знизу