• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

правила поведения на свидинаии

:)а ты на хвост упадешь да,,?типа мимо проходил...

Разве я давал повод так обо мне думать?:незнаю: Ты пожаловалась на скучную жизнь, я предложил тебе развеяться на форумовке с совместным поеданием мяса и, надеюсь, приятным общением. Ни за кого платить не надо, это ж не свидание.
 
маевки это прекрасно!
 
:незнаю:Как карта ляжет! Некоторых тянет подраться...
 
кста седня все жрут шашлыки в гаражах...спального всем района..гыгы
 
Може бути по різному. Може бути таке шо довго були знайомими або друзями тобто був час дізнатися все один про одного "що було потрібно" для зміни стосунків. Треба знати з ким ви хочете змінити стосунки, бо все може вийти не так "хотіли зблизитись, а вийшло навпаки", "поспішив людей насмішив", або можна отримати не те когочекали "кота в мішку" і тоді треба змиритисся, працювати ще дуще, вчити його, контролювати його міні дитячий садок для дорослих в вашій пісочниці, гарний дім може впасти на піску і якщо неукріплювати його швидко та всіма видами обоюдної підтримки, тоді дім "стосунки" загрузне в піску і його можна буде не роздивитися комусь зі сторони хто б міг на дати якісь дії по проханню або з особистих міркувань. Ну це я сказав думаючи про тих хто хотів будувати сім'ю. Тепер що до коротких стосунків. Головне щоб погляди на бажані стосунки співпадали, бо хтось може втрачати через щось або когось дорогоцінний час. Не нав'язувати такий стиль стосунків як найкращий, бо самі колись може захочете змінити свої стосунки і буде соромно визнавати, або ви взагалі незахочете цього визнавати і станете посміховиськом і брехуном, або лжепророком "сліпий веде сліпих". Не заганяйте себе самі стверджуючи щось, бо це трохи виглядає як клятва своєму Я, а Я себе звісно нівчому незахочу звинуватити бо визнавати що помилився важко але так сильно і гарно, бо так люди вчаться називаючи шишки і збираються бойові шрами в боротьбі з спадком "важким минулим" "мінливим теперішнім часом" та "невідомим майбутнім".
 
Бачу тут чомусь пишуть не про поради "правила?" що до майбутніх стосунків , а балакають про те як відриватися тим як можна по фінансам. Щоб налагоджувати стосунки треба не фінанси а бажання спілкуватися на потрібну тему, бажання отримувати досвід як би він не надавався, і співпадання поглядів в якихось міркуваннях. Валіть ваші пости в іншу тему зі своїми фінансовими порадами якщо в них немає про що поміркувати про розвиток стосунків на першому побаченні.
 
Ой. Вибачаюсь. Тут тема не зовсім про перше побачення. А просто про побачення. Не буду заперечувати якщо модер вирішить перенести або копіювати той пост до потрібної теми якщо вона є або її хтось відкриє, але попередивши мене про ці дії щоб я неповторювався.
 
Назад
Зверху Знизу