Стаж роботи в галузі права.

Статус: Offline
Реєстрація: 10.10.2012
Повідом.: 132
Стаж роботи в галузі права.

Шановні колеги, необхідна ваша допомога!
Питання в наступному. Наразі звільняюсь з державної служби з посади юриста та планую деякий час займатись іншою діяльністю. Але, хочу продовжити накопичувати юридичний стаж (у майбутньому знадобиться, можливо). Ліцензії адвоката, на жаль, не маю. А просто кинути трудову в якусь контору також не маю можливості, оскільки мало хто захоче мати в штаті працівника, який не працює.
Що я можу зробити в даному випадку? Як не втрачати юридичний стаж?

З повагою!
 
Зареєструйте ФО-П і працюйте згідно чинного законодавства.
Крім того, що там зараз із трудовими книжками за законом? Коли їх скасують?
 
Останнє редагування:
Шановні колеги, необхідна ваша допомога!
Питання в наступному. Наразі звільняюсь з державної служби з посади юриста та планую деякий час займатись іншою діяльністю. Але, хочу продовжити накопичувати юридичний стаж (у майбутньому знадобиться, можливо). Ліцензії адвоката, на жаль, не маю. А просто кинути трудову в якусь контору також не маю можливості, оскільки мало хто захоче мати в штаті працівника, який не працює.
Що я можу зробити в даному випадку? Як не втрачати юридичний стаж?

З повагою!

А є якась причина такого накопичення? Більше конкретна, ніж просто "можливо, знадобиться". Можливо, Вашої мети можна досягти іншим способом.
І скільки у Вас його зараз? Якщо років 5 є, то для більшості варіантів діяльності достатньо.
Про ФОП уже сказали, але не завжди достатньо просто факту відкриття (обов'язково основною має бути діяльність в сфері права) та сплати податків, для деяких якраз можливих поворотів у кар'єрі необхідно буде підтвердити, що Ви таки займалися цією діяльність. А якщо Ви плануєте займатися зовсім іншою, то як будете підтверджувати?
 
А є якась причина такого накопичення? Більше конкретна, ніж просто "можливо, знадобиться". Можливо, Вашої мети можна досягти іншим способом.


І скільки у Вас його зараз? Якщо років 5 є, то для більшості варіантів діяльності достатньо.



Про ФОП уже сказали, але не завжди достатньо просто факту відкриття (обов'язково основною має бути діяльність в сфері права) та сплати податків, для деяких якраз можливих поворотів у кар'єрі необхідно буде підтвердити, що Ви таки займалися цією діяльність. А якщо Ви плануєте займатися зовсім іншою, то як будете підтверджувати?

Наприклад для отримання свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю або роботи в органах прокуратури, де стаж роботи в галузі права є обов'язковою умовою.

Маю лише 1 рік.Я буду працювати виключно в юриспруденції, але на громадських засадах. До того ж, паралельно займаюсь наданням послуг. Питання підтвердження досвіду не є проблемою.

Зареєструйте ФО-П і працюйте згідно чинного законодавства.
Крім того, що там зараз із трудовими книжками за законом? Коли їх скасують?

На скільки мені відомо, законопроект навіть в першому читанні ще не прийняли.
 
Наразі звільняюсь з державної служби з посади юриста та планую деякий час займатись іншою діяльністю.
Я буду працювати виключно в юриспруденції, але на громадських засадах.
А що будете жерти? Без грошей дадуть тільки в церкві, та і то не кожний день.
 
Останнє редагування:
Что Вам нужно? Зачем Вы лезете в чужие дела?
Ты на кого хвост задираешь, прыщь? А ну покажи сертификат на право собственности на тему? Нет? Кто убил кошку мадам Поласухер? Тогда молчи и смотри кино:
 
Онемел, недоросль? Все силы ушли на осмысление слов проф. Преображенского и на накопичення юридичного стажу?:D
 
Онемел, недоросль? Все силы ушли на осмысление слов проф. Преображенского и на накопичення юридичного стажу?:D

Нет, просто предпочитаю общаться с людьми вживую. И не могу позволить себе целый день задротить на форуме, как ты. Накопычуй звездочки дальше. Смысла разговаривать с никчемными людьми - не вижу. Адиос:фак:
 
Назад
Зверху Знизу