Слово "кварцевание" на украинском?

Не знаю, но на пр. Гагарина возле ж/д моста так и написано "ТоргОвельне обладнання".:)

Мало ли что там написано. Правильно- торгівельний.
Вон на Советской есть магазинчик где нписано ( на русском между прочим)- "Мобильные телефоны и акЦесуары ", так что Вы станите утверждать что по русски правильно писать именно так?
 
Мало ли что там написано. Правильно- торгівельний.
Вон на Советской есть магазинчик где нписано ( на русском между прочим)- "Мобильные телефоны и акЦесуары ", так что Вы станите утверждать что по русски правильно писать именно так?

Знаю я как правильно пишется. Только это уже висит давно и никто не исправляет.
 
Торговый:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Хотя странно - вроде торгiвля правильно по-украински. Должно быть торгiвельний.
 
Так в том то и оно. Что всегда был торгiвельный, а сейчас торгОвельный. Неожиданно изменилось. ПРичем вплоть до того что на бутылке кока колы торгОвельный написано.
 
Так в том то и оно. Что всегда был торгiвельный, а сейчас торгОвельный. Неожиданно изменилось. ПРичем вплоть до того что на бутылке кока колы торгОвельный написано.

О... зараз підтягнеться бригада з зони руБЛЯ, та буде розповідати про ополячення слова (чи американізацію, що потрібно пікресліть), шляхом зміни підступними бандерівцями літери І на літеру О, з метою вступу до нато, розміщення американських ПРО, та з метою утискання прав російськомовного населення
 
О... зараз підтягнеться бригада з зони руБЛЯ, та буде розповідати про ополячення слова (чи американізацію, що потрібно пікресліть), шляхом зміни підступними бандерівцями літери І на літеру О, з метою вступу до нато, розміщення американських ПРО, та з метою утискання прав російськомовного населення

ну то можливо ви обгрунтуєте, згідно якого з правил, треба писати О замість І?
 
О... зараз підтягнеться бригада з зони руБЛЯ, та буде розповідати про ополячення слова (чи американізацію, що потрібно пікресліть), шляхом зміни підступними бандерівцями літери І на літеру О, з метою вступу до нато, розміщення американських ПРО, та з метою утискання прав російськомовного населення

А схуяли стока агрессии. У меня, как у здравомыслящего человека вызывает некоторый диссонанс изменение написания слова. Учил в школе несколько иное написание.
 
Хммм... в мене теж "торгОвельний" викликає дисонанс, але те що ви бачите, то є звичайнісіньский випадок невігластва тих, хто писав ней напис, на кшалт того, як дехто на форумі незграбно та с помилками пише навіть російською мовою (і при цьому кричить про утискання російської). Тобто тут розвели незрозуміло яку дискусію про звичайнісіньку безграмотну дурню, а всі серйозно це обговорюють.

до речі я оце й досі не можу второпати, де подівся наш форумний "міжповерховодротоходний придурок", і чого воно ще не гадить у цій темі. Бо це ж який подразник!!! :-)
 
Черт раздери. На оффициальном cайте coca-cola нет слова "торговельный", НО это слово есть на этикетке. Я, собственно и заинтересовался вопросом когда увидел это на этикетке колы. До этого, я думал
то є звичайнісіньский випадок невігластва тих, хто писав ней напис, на кшалт того, як дехто на форумі незграбно та с помилками пише навіть російською мовою
 
торговый торговельний, торговий торговый капитал — торговельний капітал, торговий капітал торговый центр — торговий центр
это из Лингвы
 
А какого раньше было торгiвельный? Я понимаю что лингво сейчас пишет так. Но, блин, у нас че язык меняется каждый день? Тогда 100процентов народу его не знает.
 
от жеж... щоб декого підняло та гепнуло...(це не про вас, ТС)
це про тих, хто зараз набіжить

щодо питання - КВАРЦЮВАННЯ

І якщо зараз тут буде вам яка-небудь тупа козлота розповідати про якийсь там дротохід... не звертайте уваги

А что Вы так задёргались? :іржач: На любимый мозоль наступили?:іржач:
 
Боже, как вы умудряетесь из простой, невинной темы - сделать очередной скандал:)))

Спасибо всем, кто ответил непосредственно на мой вопрос. Тема закрыта.
 
Назад
Зверху Знизу