• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

м Московский проспект = м Турбоатом

Статус: Offline
Реєстрація: 17.05.2007
Повідом.: 54149
м Московский проспект = м Турбоатом

Ах да Кернес, ах да сучий пес

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
это прекрасно.
на очереди район и проспект.
ибо нехуй.
 
Ебала я этот моск пр. !
Тока шо сидели на нем суука
4 электрички пропустили шо невлезешь
 
Я никогда не ездила в рабочее время. Т е после работы
Как селедки едут )
Один мужик в одном поезде на дверях за потолок держался шоб не выпасть :D
Жесть просто)
 
Нееее самая сучепесность-проложить дорогу через Барабашова и нахуй убрать рынок фельдмана.
 
А ты по каждому пункту той хуйни, шо напринимали, будешь темы создавать?
Ну, к чему готовиться?
тю, ты так с удивлением задаешь вопрос, как будто ты первый раз на ХФ
когда на ХФ было по-другому
 
как шо, накатим за рабочий класс, так сказать трудовой народ и за их инициативу, они не ебланят, не словом, а делом доказали шо могут добиться исторической справедливости

хотя нам нужно было обратиться от имени ХФ к Кернесу и станцию могли назвать в честь ХФ:yahoo:
 
"З ініціативою перейменувати станцію до мера звернувся колектив "Турбоатому" і Кернес підтримав ідею."
эх блядь коллектив мивины проебал поворот, а то бы назвали ст им. Nestlé:D:D,
или Сан - Сити.. или Базар под мостом, че там еще за забегаловки есть, :незнаю:
а ст им .Нова Пошта..:D:D
видно на турбоатоме настоящие мужики с яйцами работаю, не словом а делом доказали свою пользу городу
теперь им будут прививать гордость
 
Точно!!! Нехуй останавливацца! Переименовывать, так всё!!!

Чому б не перейменувати державу на Україна-Русь. Томос — це стимул. Якщо ми повертаємо собі колись поцуплене, то не хочу віддавати період між IX та XVII століттям комусь там назовні. Наше. Русинське.

Богдан Хмельницький був "єдиновладцем руським". Іван Виговський — гетьманом України і очільником Великого князівства Руського. Це було за Рюриковичів та Свидригайла Ольгердовича з роду Гедиміновичів.

10-томна монографія "Історія України-Руси" Михайла Грушевського. Акценти тоді розставила війна. Засновник Української академії наук Володимир Вернадський у споминах називав "українцями" тих, хто воює в армії Петлюри. Малороси сиділи вдома.

У першій згадці у 1187 р. "Україна" — бойовий кордон Русі. Цей нюанс ми також відчуваємо.

Пропоную відійти від комплексу меншовартості. Брати усе своє. Без компромісів. Ну піде на це років із десять. Але ж ми — спільнота, яка все робить, як їй хочеться. А не комусь. Що країна — Україна, то ясно. А що держава Україна-Русь, — то треба. Не хочу ділитися українськими скарбами з крадіями.

Уявіть, як потім будуть у європейських підручниках історії перекладати усе із "росіяни" на "русини". Від Росії лишиться пшик історії від Івана III до Володимира Путіна. Треба встигнути, поки Путін та московський патріарх Кирило Гундяєв працюють невтомно. Саме вони дають нам шанс. Не втратьмо!
 
это прекрасно.
на очереди район и проспект.
ибо нехуй.
предлагаю-турбопроспект)....Убрать все светофоры и переходы сделать над\подземными))...Даешь честные 130кмч в городе))). Хотя блин перекрестки останутся(.
 
Я уж подумал, что новую станцию построили. Ан нет..переймэнували.
 
Назад
Зверху Знизу