ХФ по умолчанию будет на украинском? (Знакомимся с текстом Закона про мову)

Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2009
Повідом.: 44433
ХФ по умолчанию будет на украинском? (Знакомимся с текстом Закона про мову)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


jag5jb.jpg
 
ХФ - это место паломничества. :увага: На религиозные обряды данный закон не распространяется...
 
ТС рекламирует 24 канал
ТС давай плати за рекламу
 
И находится он не в Украине
 
Заодно вопрос, какая ответственность за незнание и неиспользование украинского? Я сразу на нары отъеду как сепар и ватник?
 
а если я приватнопублично общаюсь
 
Заодно вопрос, какая ответственность за незнание и неиспользование украинского? Я сразу на нары отъеду как сепар и ватник?

почитайте Конституцию :)
этот закон нарушает статью 10.
А если нарушает, значит это не закон, а херня.
 
А если я не обучусь, тогда что?

тоді пляшку радянського шампанського в твоїй дупі замінять на вогнегасник і придадуть твоїй триколорній дупі прсикорення у бік Ростовської області
 
ТС рекламирует 24 канал
ТС давай плати за рекламу

да я ссыль свежую на полный текст закона привел - изучай.:кручусь:

кстати все ваши проги (на гос предприятиях) должны быть только с интерфейсом пользователя на украинском (пока не переведете- можно и на английском)

3. У роботі органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності використовуються винятково комп'ютерні програми з користувацьким інтерфейсом державною мовою.

До створення користувацького інтерфейсу державною мовою для відповідної комп'ютерної програми може використовуватися комп'ютерна програма з користувацьким інтерфейсом англійською мовою.

4. Під час закупівлі комп'ютерних програм для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності обов'язковою умовою є наявність користувацького інтерфейсу державною мовою, крім випадків, визначених абзацом другим частини третьої цієї статті.
 
Назад
Зверху Знизу