Янукович не может остановиться. Теперь он стырил пушки

Статус: Offline
Реєстрація: 05.01.2007
Повідом.: 26812
Янукович не может остановиться. Теперь он стырил пушки

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


У Севастополі на причалі Артилерійської бухти раніше можна було побачити націлені на море дві старовинні гармати часів Кримської війни 1854-1856 років. Біля них любили фотографуватися туристи, лазили діти, вигрівали пухнасті животики коти, як на цьому фото: «Вахту здав, вахту прийняв».

Зрештою, Артилерійська бухта на те і Артилерійська, без гармат її назва втрачає будь-який сенс...

Але не судилося – історичні артефакти зникли. Коли вранці 25 листопада 2010 року сонце освітило місто і море, заспані працівники ресторану «Рибацький стан» помітили, що причал поблизу їхньої літньої тераси виявився підозріло пустим. Це було дивно, бо в ресторані давно звикли, що тут знаходилася справжня «нерухомість» – гармати вагою майже п’ять тонн.

.........

Олександр Рудометов досі переживає і вважає, що втрачені артефакти не повернути. «Пошуком гармат займалося СБУ. Не знайшли. Якщо таке серйозне відомство не відшукало, то вони вже ніколи не знайдуться», – скрушно каже він.

Однак нині у журналіста є для директора музею дві новини. Одна хороша, друга погана. Хороша: LB.ua вдалося знайти гармати.

Погана: навряд чи у музейників вистачить духу забрати експонати.

Адже старовинні артефакти нині валяються під сосною на території приватної бази відпочинку «Мис Айя» недалеко від Севастополя. Ця база була приватизована в 2007 році, тоді ж, коли відчуджувалася державна резиденція «Міжгір’я». Та сама, на якій нині проживає Президент України Віктор Янукович. І що найголовніше в нашій темі, приватизацію цих двох об’єктів – резиденції «Міжгір’я» та Бази «Мис Айя» – проводили одні й ті самі фізичні та юридичні особи.

ЗЫ Лингвоинвалиды, которые "на мове не разумею" и "гаварите на нармальнам езыге" - могут сразу идти нахуй.
 
Теперь он стырил пушки
На вертолет установить хочет
 
Надо всё 3.14здить. Политики-они, как Шура Балаганов в Золотом Теленке, который машинально с3.14здил кошелек, когда у него в кармане было 50000.
 
Ну, не "политики", а данный конкретный. Среди остальных - большинство, но не все поголовно.
 
Почему "не может"? Просто:"Не хочет,не собирается"
 
Почему "не может"? Просто:"Не хочет,не собирается"

Это у него уже болезненное состояние. Я так думаю.

Не согласен. Именно поголовно. Отличаются они только ценой и формой сворованного.

Хм. Ну, у нас презумпция невиновности, так что пока недоказано - не будем наезжать. Лично я верю, что есть идеалисты.
 
Не согласен. Именно поголовно. Отличаются они только ценой и формой сворованного.

Кириленко, Гриценко, Томенко, Катеринчук, Немыря... Никогда никакого компромата. ;) Добавлю Дония. ;)
 
Пиздец какой-то. Причем полный и бесповоротный. Тупо спиздить такие вещи, что бы потом самому любоваться, этополныйпиздец . Мля, даже слов нету..
 
Пиздец какой-то. Причем полный и бесповоротный. Тупо спиздить такие вещи, что бы потом самому любоваться, этополныйпиздец . Мля, даже слов нету..
Мне кажется что такая клиника не имеет смысла обсуждения. определение "Ебанный стыд" боее- менее - подходяще.
 
Может в этом есть что-то хорошее. ВФЯ лично восстановит боеспособность этих пушек и будет держать оборону Севастополя от СатоНАТО.
 
Мне кажется что такая клиника не имеет смысла обсуждения. определение "Ебанный стыд" боее- менее - подходяще.
Полностью с тобой соглашусь. Я сам долго подбирал слова, но ...мля...просто слов нету..

Це ваш президент! :yahoo:

Це наш президент
 
какой хороший человек...пушки спиздил и не побрезговал...
 
Може бути, якщо ти в несвідомі записався.

Янукович президент України. Україна - моя держава. Значить Янукович і мій президент. Раніше, коли президентом був Ющенко, деякі кричали - це не наш президент, це їх президент, став президентом Янукович - друга частина кричить - це не наш президент, це їх президент, вони його вибирали , не ми. Надоїло... Це моя держава, це мій президент, це моя влада, як би пафосно це не звучало...І я також несу за їхню діяльність - відповідальність , хоча і не голосував за них..
 
Блядь! Шапок мало, что ли, в стране стало?
 
Назад
Зверху Знизу