Помираю

Re: Помираю

Хантер, как вас зовут? Если можно, конечно...
 
Re: Помираю

Мне этот дядька помог. В минимуме в марже - гривень на сорок и в максимуме еще немножко встряхнул, что и немножко до сих пор помню. Спасибо.
 
Re: Помираю

Співчуваю!Вам доля дає шанс сказати близьким людям,що ви їх любите.Людина в яку прилетіла ворожа залізяка вже нічого нікому не скаже.
 
Співчуваю!Вам доля дає шанс сказати близьким людям,що ви їх любите.Людина в яку прилетіла ворожа залізяка вже нічого нікому не скаже.
Який сенс в словах якщо віза не землі закінчується і не можеш нічого зробити. Може
 
Re: Помираю

Співчуваю!Вам доля дає шанс сказати близьким людям,що ви їх любите.Людина в яку прилетіла ворожа залізяка вже нічого нікому не скаже.
опять про снаряды...
выглядит так, что завидуете автору ?
 
Re: Помираю

Співчуваю!Вам доля дає шанс сказати близьким людям,що ви їх любите.Людина в яку прилетіла ворожа залізяка вже нічого нікому не скаже.

брехня это все.
сказал шо лублю.обложили хуями.на том любовь и закончилась.
о том что ходить на могилку будут-так мне будет похую..
стакан воды подать умираещему-можно проще-умирать возле краника.я предусмотрел-есть краник возле кровати.на всякий случай.
 
Re: Помираю

Який сенс в словах якщо віза не землі закінчується і не можеш нічого зробити. Може


У кожного колись віза закінчується,але не всім дається шанс зробити або сказати щось важливе, те,що відкладалось на потім.
 
Назад
Зверху Знизу