Про штрафы ГАИ

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що керівництво ДАІ неправильно розуміє завдання міністерства.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Інтер", коментуючи відеозапис, як керівництво ДАІ Бердянська давало вказівки інспекторам, скільки потрібно скласти протоколів.

"Винні ж не інспектора, а ті керівники, які намагаються за старими мірками ставити якісь абсолютно абсурдні завдання", - заявив він.

"У поточному році, от тільки за січень і поточний лютий, керівники трьох обласних аппраратов ДАІ позбулися своїх посад за те, що вони не зовсім правильно розуміли завдання які ставить міністерство. І вони потім, перекручуючи їх (завдання), ставлять завдання своїм підлеглим",-заявив Могильов.

"Я вдячний за те, що громадянська позиція є в того хто це зняв", - зазначив він.

Могильов повідомив, що керівник підрозділу, що проводив інструктаж, звільнений, а начальник ДАІ Бердянська, враховуючи, що він всього місяць пропрацював до цієї події, отримав зауваження про "неповну посадову відповідність".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Это как? Поделись опытом, плиз...

г Ваши документы?
я Зачем?
г Вы нарушили
я Я?Что?
г Ехали в левом ряду при свободном правом
я Неа,показалось,несите фото-видео доказательства...
г В суд принесу
я Доставая камеру..а в прокуратуру принесешь?
г Можете ехать...
 
г Ваши документы?
я Зачем?
г Вы нарушили
я Я?Что?
г Ехали в левом ряду при свободном правом
я Неа,показалось,несите фото-видео доказательства...
г В суд принесу
я Доставая камеру..а в прокуратуру принесешь?
г Можете ехать...

Спасибо. Но тут, видимо, еще играет роль как себя подаешь. Вообще это психологическая игра, кто кого. То-есть надо постоянно быть готовым к такого рода диалогам...вообще по жизни... Короче "пошел учить слова и вживаться в роль"...(с);)
 
Спасибо. Но тут, видимо, еще играет роль как себя подаешь. Вообще это психологическая игра, кто кого. То-есть надо постоянно быть готовым к такого рода диалогам...вообще по жизни... Короче "пошел учить слова и вживаться в роль"...(с);)

есть профи..есть на морозе...разведут как ни подавай )))
 
Назад
Зверху Знизу