С каждого по 1500грн. А вы не знали?

  • Автор теми drugtaysona
  • Дата створення

drugtaysona

D
С каждого по 1500грн. А вы не знали?

Обратился по своим делам в Горгаз. Мне мило улыбаясь сообщили, что хер что будут делать пока не погашу задолженность.
Я в непонятках, т.к. плачу за газ исправно в полной сумме и вовремя.
А мне сослались на судебное решение по иску 2 сособ против всех украинцев, у кого не поставлен газовый личильник и предьявили долг, согласно судебного решения в 1500грн.

Вы не знали, что должны? А ведь должны - читайте судову справу № 826/16447/15, каждый украинец у кого не установлен газовый счетчик задолжал.

Обратился в отдел субсидии, т.к. в доках Горгаза написано, что порядок компенсации определяется именно соцзащитой - там развели руками :незнаю: и мило улыбаясь сказали, что ничего не знают и компенсировать часть из 1500грн. не будут.

Сумма долга чуть больше моей месячной пенсии - сижу думаю - когда они уже нажруться?
 
хехе
голосуйте за кернеса и дальше.
а лучше всего ставьте счетчик на газ, тепло и воду.
 
Обратился по своим делам в Горгаз. Мне мило улыбаясь сообщили, что хер что будут делать пока не погашу задолженность.
Я в непонятках, т.к. плачу за газ исправно в полной сумме и вовремя.
А мне сослались на судебное решение по иску 2 сособ против всех украинцев, у кого не поставлен газовый личильник и предьявили долг, согласно судебного решения в 1500грн.

Вы не знали, что должны? А ведь должны - читайте судову справу № 826/16447/15, каждый украинец у кого не установлен газовый счетчик задолжал.

Обратился в отдел субсидии, т.к. в доках Горгаза написано, что порядок компенсации определяется именно соцзащитой - там развели руками :незнаю: и мило улыбаясь сказали, что ничего не знают и компенсировать часть из 1500грн. не будут.

Сумма долга чуть больше моей месячной пенсии - сижу думаю - когда они уже нажруться?

с кагого времени должны? Есть ли этот долг в квитанциях?
 
скасували постанову уряду Яценюка

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 р. № 619 (ЗП України, 1996 р., № 13, ст. 360; Офіційний вісник України, 1998 р., № 23, ст. 834; 2001 р., № 26, ст. 1164; 2002 р., № 44, ст. 2031; 2014 р., № 73, ст. 2064), такі зміни:

у графі “Норма споживання” цифри “6”, “9” і “18” замінити відповідно цифрами “3”, “4,5” і “9”;

в абзаці першому пункту 5 приміток до норм цифру “9” замінити цифрами “4,5”.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 21
 
Обратился по своим делам в Горгаз. Мне мило улыбаясь сообщили, что хер что будут делать пока не погашу задолженность.
Я в непонятках, т.к. плачу за газ исправно в полной сумме и вовремя.
А мне сослались на судебное решение по иску 2 сособ против всех украинцев, у кого не поставлен газовый личильник и предьявили долг, согласно судебного решения в 1500грн.

Вы не знали, что должны? А ведь должны - читайте судову справу № 826/16447/15, каждый украинец у кого не установлен газовый счетчик задолжал.

Обратился в отдел субсидии, т.к. в доках Горгаза написано, что порядок компенсации определяется именно соцзащитой - там развели руками :незнаю: и мило улыбаясь сказали, что ничего не знают и компенсировать часть из 1500грн. не будут.

Сумма долга чуть больше моей месячной пенсии - сижу думаю - когда они уже нажруться?

не расстраивайся, у тех у кого стоит счетчик, не меньше проблем...по всей Украине Горгазы пересчитали показания счетчика за последние 5 лет и привели их к "робочим умовам" (раньше счетчик считал типа как по стандартных умовах)...теперь на каждом потребители весит долг в несколько тысяч гривен. Пока Кабмин запретил взыскивать этот долг...но придет время и всем придется заплатить.
 
Обратился по своим делам в Горгаз. Мне мило улыбаясь сообщили, что хер что будут делать пока не погашу задолженность.
Я в непонятках, т.к. плачу за газ исправно в полной сумме и вовремя.
А мне сослались на судебное решение по иску 2 сособ против всех украинцев, у кого не поставлен газовый личильник и предьявили долг, согласно судебного решения в 1500грн.

Вы не знали, что должны? А ведь должны - читайте судову справу № 826/16447/15, каждый украинец у кого не установлен газовый счетчик задолжал.

Обратился в отдел субсидии, т.к. в доках Горгаза написано, что порядок компенсации определяется именно соцзащитой - там развели руками :незнаю: и мило улыбаясь сказали, что ничего не знают и компенсировать часть из 1500грн. не будут.

Сумма долга чуть больше моей месячной пенсии - сижу думаю - когда они уже нажруться?

Ты за кого голосовал?
 
все таки страна дебильная.
кабмин принимает решение на уменьшение норм потребления, какие то 2 чувака через суд их отменяют, в то же время суд принимает решение на отмену повышения цены на проезд, горсовет ее не исполняет.
Здесь реально не известно что будет завтра.
Такая страна черных лебедей, причем все эти лебеди почему то действуют против пересичного уркайнця.
 
с кагого времени должны? Есть ли этот долг в квитанциях?

Как оказалось должны с 2016 года. В квитанциях этих сумм не было никогда. Но долг, как оказалось есть и ни одну из операций с газом или недвигой без уплаты долга совершить, до погашения долга, невозможно.
 
Как оказалось должны с 2016 года. В квитанциях этих сумм не было никогда. Но долг, как оказалось есть и ни одну из операций с газом или недвигой без уплаты долга совершить, до погашения долга, невозможно.
красивый развод:D:клас:
 
На котел? На плиту? На все сразу?
ТС, можно больше вводных..

В березні 2015 року було збільшено роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
приблизно в 5,5 раз
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Однак, Уряд України піклуючись про найбідніших та діючи із чистого альтруїзму, 29 квітня 2015 року Уряд прийняв Постанову № 237
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

Що Постанова № 237 від 29.04.2015 року означає? Якщо казати людською мовою, якщо у Вас немає газового лічильника, Уряд встановив Вам норму споживання за газ у 2 рази менше, ніж було встановлено до цього. Тобто Ви мали б платити у 2 рази менше, ніж до того. Якби ціни не виросли…

Припустимо, у Вас централізоване гаряче водопостачання (не колонка, а вода просто з крана йде тепленька, а якщо пощастить, то й гаряча, мені ось щастить лише у мороз), Ви живете вдвох, газового лічильника немає. Значить, Ви платитиме на місяць:

3 (норма) х 7,19 (ціна) х 2 (людини)= 43,14 грн.

Однак, у нас правова держава і кожний має право боротися за свої права. Тому до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулися позивачі - Особа_1 та Особа_2, з вимогою визнати незаконною та скасувати Постанову Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 237. Що це за особи, я сказати не можу, бо про судову справу № 826/16447/15 знаю лише з єдиного державного реєстру судових рішень, а там прізвища та ініціали фізичних осіб "шифруються". Можу лише припустити, що Особі_1 та Особі_2 більше 18 років і вони дієздатні (тобто пишуть позови не з психлікарні).

Як вбачається з Постанови суду від 21.09.2015 року
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, Особу_1 та Особу_2 "задавила жаба", що у них лічильники на газ, і вони вимушені платити більше, ніж споживачі без лічильників. "Жабу" вони загорнули у гарну юридичну обгортку і назвали це: "На переконання позивачів, оскаржувана постанова суттєво порушує основні приписи Конституції України та законів України щодо гарантування рівних прав громадян."

Як і належить правовій державі, суд виявився гуманним та прийняв Постанову на користь позивачів, вказавши: "Визнати незаконною та нечинною Постанову КМУ № 237 від 29.04.2015 року. Зобов'язати Кабінет Міністрів України, після набрання Постановою суду законної сили невідкладно опублікувати резолютивну частину даної постанови суду у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. До речі, Публічне акціонерне товариство "Київгаз" також просило визнати Постанову КМУ № 237 незаконною (це я так, для інформації)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду у вказаній справі від 04.11.2015 року
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, Постанову від 21.09.2015 року було підтримано, Постанову КМУ визнано незаконною та нечинною. Ухвала набула законної сили.

Людською мовою це означає, що КМУ повинно було повідомити громадськість, що платити за газ слід у 2 рази більше. Ви про це чули? Я – ні. Однак, це пояснюється дуже просто.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
В Ухвалі ВАСУ від 23.11.2015 року, клопотання КМУ про зупинення виконання рішень було задоволено. Іншими словами: до закінчення касаційного розгляду справи Постанова КМУ № 237 від 29.04.2015 року все ще вважалася чинною аж до 28.01.2016 року, коли ВАСУ визначив її незаконною
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ты за кого голосовал?

В своей жизни я голосовал всего 2 раза - первый на рефрендуме за самостийнисть Украины, второй на предыдущих выборах за реальную пенсионную реформу в 3 уровнях и за единственного политика, который пытался ее провести - за С.Л. Тигипко.

А ты 1500 уже заплатил долга за газ?
 
не расстраивайся, у тех у кого стоит счетчик, не меньше проблем...по всей Украине Горгазы пересчитали показания счетчика за последние 5 лет и привели их к "робочим умовам" (раньше счетчик считал типа как по стандартных умовах)...теперь на каждом потребители весит долг в несколько тысяч гривен. Пока Кабмин запретил взыскивать этот долг...но придет время и всем придется заплатить.

На моей бизнес недвиге сертифицированный французский газовый счетчик простоял лет 20. Раз в сколько-то лет я возил его на поверку и никогда об абсурде о "рабочих умовах" не слыхал.
Шо за бред - 2 лет считали по пропускной способности крыльчатки счетчика. а теперь что за хрень придумали - "рабочие умовы"?
 
А мне сослались на судебное решение по иску 2 сособ против всех украинцев, у кого не поставлен газовый личильник и предьявили долг, согласно судебного решения в 1500грн.
Ха-ха-ха. Это то решение, по которому они насчитали сначала, а потом отменили и за которое их сейчас штрафуют?
 
Обратился по своим делам в Горгаз. Мне мило улыбаясь сообщили, что хер что будут делать пока не погашу задолженность.
Я в непонятках, т.к. плачу за газ исправно в полной сумме и вовремя.
А мне сослались на судебное решение по иску 2 сособ против всех украинцев, у кого не поставлен газовый личильник и предьявили долг, согласно судебного решения в 1500грн.

Вы не знали, что должны? А ведь должны - читайте судову справу № 826/16447/15, каждый украинец у кого не установлен газовый счетчик задолжал.

Обратился в отдел субсидии, т.к. в доках Горгаза написано, что порядок компенсации определяется именно соцзащитой - там развели руками :незнаю: и мило улыбаясь сказали, что ничего не знают и компенсировать часть из 1500грн. не будут.

Сумма долга чуть больше моей месячной пенсии - сижу думаю - когда они уже нажруться?
да эти пидорасы вообще никогда не нажрутся .их надо только коктейлем молотова жечь . суки .
 
Назад
Зверху Знизу