Нам брешуть! Бензин по 70 гривень літр.

  • Автор теми Mr. Vision
  • Дата створення

Mr. Vision

M
Нам брешуть! Бензин по 70 гривень літр.

Добродії, щож це коїться?
Містом неможливо рухатись. Все місто забите машинками. Всі узбічча забити машинами. Я такого ще не пам'ятаю.

Нам брешуть!!!

Нам реально брешуть що стає гірше жити. Та хіба коли стає гірше жити люди купують машини?

Нам брешуть!!!

Нам реально брешуть що у нас дорогі машини. Від них вже тупо ніде подітися, всі двори в машинах, вісі узбічча в машинах, всі вулиці в тягнучках із за машин.

Нам брешуть!

Нам реально брешуть що у нас дороге паливо. Хіба при дорогому паливі їздять вісі на авто так що ніде ні поставити автівку ні проїхати із за машин?

Це реально піздос якийсь, як багато стало машин.
Паливо 35 грн\літр. А вони суки все їздять і їздять.

Не думав що коли не будь це скажу, але реально вже хочеться щоб паливо здорожчало вдвічі, щоб хоча би на третину стало менше авто!
 
Бензина ваще нет, вместо него продают ослиную мочу
 
Добродії, щож це коїться?
Містом неможливо рухатись. Все місто забите машинками. Всі узбічча забити машинами. Я такого ще не пам'ятаю.

Нам брешуть!!!

Нам реально брешуть що стає гірше жити. Та хіба коли стає гірше жити люди купують машини?

Нам брешуть!!!

Нам реально брешуть що у нас дорогі машини. Від них вже тупо ніде подітися, всі двори в машинах, вісі узбічча в машинах, всі вулиці в тягнучках із за машин.

Нам брешуть!

Нам реально брешуть що у нас дороге паливо. Хіба при дорогому паливі їздять вісі на авто так що ніде ні поставити автівку ні проїхати із за машин?

Це реально піздос якийсь, як багато стало машин.
Паливо 35 грн\літр. А вони суки все їздять і їздять.

Не думав що коли не будь це скажу, але реально вже хочеться щоб паливо здорожчало вдвічі, щоб хоча би на третину стало менше авто!

90% этих чудиков на газе, а по нынешним ценам на трамвай и автобус, на газе получается дешевле.
 
90% этих чудиков на газе, а по нынешним ценам на трамвай и автобус, на газе получается дешевле.

Жах! Треба срочно шото робить.
Раніше такого не було бардаку!

От щойно пройшовся мимо дороги - стоять іномарки 2014-2018 років. З газом дуже мало.
 
все предельно просто
поступаем как в японии
купил машину - принеси подтверждение что у тебя арендовано официально место в паркинге, автостоянке или гараже (или имеешь свое паркоместо в личном владении)
это раз
вы можете возразить, при нашей коррупции можно принести липовую справку
я отвечу - хорошо, тогда шаг номер два
все владельцы авто старше 5 лет платят ежемесячно налог на транспорт 1000 грн в месяц. старше 10 лет - 2000 в месяц. старше 20 лет - 4000 в месяц
вот тогда говна на дорогах резко поубавится
а может быть на эти деньги и дороги нормальные сделают
 
сколько там ща евробляха стоит?

Два бака палилва коштують більше за мінімальну зарплатню (навіть без податків якщо 3200).

Сама проста бляха з документами коштує 15 мінімальних зарплат. Більше року працювати треба.

Звідкіля гроші? :незнаю:
 
ехал бы на метро!

особенный шо ли, проехать довбур неможе містом!
 
все владельцы авто старше 5 лет платят ежемесячно налог на транспорт 1000 грн в месяц. старше 10 лет - 2000 в месяц. старше 20 лет - 4000 в месяц. вот тогда говна на дорогах резко поубавится.
А це до чого?
В мене машина в кращому стані і більш технологічна за багатьох нових.
Треба якийсь інший критерій за вік.

Сєня, запам'ятай у машини немає віку. У машини є стан!
 
ехал бы на метро!

особенный шо ли, проехать довбур неможе містом!

Я ненавиджу суспільство незнайомих мені людей. Я соціопат. І можу собі дозволити власне комфортне авто.

Моє питання в іншому.
Звідкіля у вас стільки грошей ?
 
понаїжають з села у місто, ось ї пробки утворюются
 
Назад
Зверху Знизу