Супер лекции и экзамен по тыще гривен в ХНЭУ

Статус: Offline
Реєстрація: 25.09.2006
Повідом.: 476
Супер лекции и экзамен по тыще гривен в ХНЭУ

Вот так замечательно, залипнув в телефон, преподаватель Харьковского национального экономического университета проводит лекцию.
Цена вопроса на сессии 1 тыс грн
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Фото хероя
 

Вкладення

  • 20180922_091215.jpg
    20180922_091215.jpg
    35.2 КБ · Перегляди: 1219
Инжэк шоли? Норм.
 
Цена вопроса на сессии 1 тыс грн
І чому я завжди останнім дізнавався про ціну питання?
Хоча, брешу, не завжди, сакральне: ну шо сірьога, скока? - лунало зазвичай на весь коридор.
 
І чому я завжди останнім дізнавався про ціну питання?
Хоча, брешу, не завжди, сакральне: ну шо сірьога, скока? - лунало зазвичай на весь коридор.

Цена объявлена заранее на начитке еще ДО сессии
 
Цена объявлена заранее на начитке еще ДО сессии
зовсім знахабніли, хоча після прейскурантів в Каразіна - не дивно

Ану-ка, на переатестацію, та під наглядом якої-небудь умовної "НАБУ". Що скажуть ці "прєподи", готові регалії втратити?
Ну реально смішно, коли студент(я блєать) краще знає предмет ніж "прєпод".
 
Вот так замечательно, залипнув в телефон, преподаватель Харьковского национального экономического университета проводит лекцию.
Цена вопроса на сессии 1 тыс грн
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:незнаю: а чё - сюда?
Ректору.
Ректор там из штанов выпрыгивает уже лет 10, небось, пытаясь прибрать эти неуставные отношения. Выгонит этого преподавателя нахрен, аж свистнет. А устроиться сейчас в ВУЗ довольно проблематично: везде сокращения.
 
:незнаю: а чё - сюда?
Ректору.
Ректор там из штанов выпрыгивает уже лет 10, небось, пытаясь прибрать эти неуставные отношения. Выгонит этого преподавателя нахрен, аж свистнет. А устроиться сейчас в ВУЗ довольно проблематично: везде сокращения.

Вот ректор как раз этого п... препода и покрывает.
 
зовсім знахабніли, хоча після прейскурантів в Каразіна - не дивно

Ану-ка, на переатестацію, та під наглядом якої-небудь умовної "НАБУ". Що скажуть ці "прєподи", готові регалії втратити?
Ну реально смішно, коли студент(я блєать) краще знає предмет ніж "прєпод".

Этот пошел дальше-выдает тесты с отсутствием правильных ответов(что легко гуглится). Так и ставит студентов в нужную позицию на сессии
 
Проффессорсский ссынок? Или уночок?
Та біс його знає, але вже дістав.
Думає ніхто окрім продажних цю кухню зсередини не бачив, тому не знає, не розповість. А система реально така, що не продажних або виживають, або самі йдуть.
 
а откуда известно, что это лекция, а не тест, к примеру?

А разрешение на съемку у тела было?
Конституция Украины

Стаття 34.*Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя

Снимали не всю лекцию, а кусочками. Из видеоматериала не возможно услышать или увидеть материалы и или текст лекции

Не ссы все продумано
 
Имеем массовое самовоспроизводство лузеров. Феодальной стране умные люди не нужны. Вполне достаточно иметь в сырьевой и аграрной экономике стада офисного планктона, состоящие из манагеров-лузеров с "бумажками", купленными "за сало".
 
Назад
Зверху Знизу