Міграція як соціальний протест

Статус: Offline
Реєстрація: 16.12.2009
Повідом.: 46104
Міграція як соціальний протест

Ганді пропагував ненасильницький вид спротиву як самий дієвий. І я з ним погоджуся все більше останнім часом.
Всі ми розуміємо що головна халепа в нашій державі у тому, що ми не можемо замінити ніяким (навіть варварським) способом людей, котрі приймають рішення у цій державі на людей порядних.
Я не кажу про професійних. Я кажу про порядних. А професійних в нас і так дуже багато.

Але вихід є. Влада без підлеглих - ніщо. Саме наявність лояльних підлеглих і є влада.
І якщо наш народ не може ніяк прибрати від керівництва корупційну запроданську керівну ланку, то він повинен прибрати себе з цієї схеми. Інакше кажучи, міграція - це єдиний залишившийся вихід з прийнятними втратами. Тимчасова, або постійна. Ви самі, чи то діти чи то внуки - повині поїхати з країни. Країна - це перш за все люди, а не цегла чи земля. Так чи інакше ми вийдемо з під впливу кланів.

За останні 4 роки з країни поїхало біля 700000 людей професійної робітничої праці, 50000 програмістів, 2000 вчених та провідних лікарів.
Та жодного поліцейського, митника, депутата, чи ще якогось чиновника. Для них там вкрай несприятливі умови існування, якщо їх не кормлять дома.

Я пропоную міграцію конструктивної дії побудові майбутнього, та протесту. Герою України Степану Бандері теж довелося цим шляхом, то напевно і наша доля така. Саме міграція повинна стати тією національною ідеєю на найближчі пів століття. Це єдиний спосіб зберегти Україну. І вас дуже прошу, допомагайте щирим українцям, своїм побратимам за кордоном, робіть діаспори.

Дякую за увагу.
 
ТС ты забыл указать, что выехал даже один президент Украины:D
 
ТС, у тебя клава заклинила. Во всех темах одно и тоже.
Купи билет, я поеду.
 
ТС, у тебя клава заклинила. Во всех темах одно и тоже.
.

я буду повторюватися ще багато разів

Купи билет, я поеду.
кожен українець може купити білет. Якщо ти не можеш купити білет - ти не українець
 
Саме міграція повинна стати тією національною ідеєю на найближчі пів століття. Це єдиний спосіб зберегти Україну. І вас дуже прошу, допомагайте щирим українцям, своїм побратимам за кордоном, робіть діаспори.

Какая то иудейская концепция однако. Пока будет коррупция - будет и Украина!
 
Все нахуйв Ростофф
 
Норм.. Главное что бы конкуренты мои уебали...
Катитесь кхуям

Обама, запускай арабов и негров :)
 
Це єдиний спосіб зберегти Україну.

ага, все нах из Украины и тогда точно ее сбережем!:yahoo:

а шо свято место пусто не бывает(с) ТС забыл наверное?

вчера в РОСТе на 2х соседних кассах сидели девушки азиатской внешности...дали будэ:D
 
ага, все нах из Украины и тогда точно ее сбережем!:yahoo:

а шо свято место пусто не бывает(с) ТС забыл наверное?

вчера в РОСТе на 2х соседних кассах сидели девушки азиатской внешности...дали будэ:D

Да не гони. ТС невъябнопиздатый патриот в прошлом. Вот только сдулся :(
Уже этими "сбережем" его не купишь, шоколадный петябот :іржач::іржач::іржач:
 
Сегодня шел по району, у дороги груша, груши спеют и падают...
Ни одной осы, пчелы, муравья, пионера, бляди груши не собирают и не грызут...
Все в Польши уехали гастербайтерничать....

(лирическое)
 
когда есть бабулески
мигрируйте
хотя...

є навчальна та трудова міграція. Є міграція до родичів. Міграція - це морально тяжке рішення. Але доступне для всіх верст населення.
 
Хай щастить чи... нехуй шастать!

Только те, кто не жил в других странах или был там лишь туристом, мечтают съехать. Текайте быстрее, там вы всегда будете людьми последнего сорта, мигрантами... это ваш выбор и ваша судьба! Только не нойте и не создавайте пустых тем, имейте хоть немного чести, свалите молча! Уважения к таким никакого!
 
не бачу пости тих, хто в ігнорі, але хто має сумнів в моєму патріотизмі - помиляється. Я лише шукаю нестандартні рішення, і не вважаю як більшість можновладців, що патріот синонім лоха.
 
Только те, кто не жил в других странах или был там лишь туристом, мечтают съехать.
я не кажу, що там краще. Ні. Ціль інакша. Громадяни є ресурсом. Для нинішньої влади це дешевий ресурс. І так завжди було. В народу немає переговорної позиції в рамках існуючої системи. І він може або бунтувати, і це поганий шлях, або знайти інші дієві та непідконтрольні механізми впливу на еліту держави. Якщо ви знаєте такі механізми, ми можемо подискутувати на цю тему.
 
там и на хуй послать некого будет))))))))))))))))
 
я останусь сдесь и умру сдесь
адаптация в чужом социуме это тяжело

так, це шлях тяжкий, і лише співвідчиники, котрі його пройшли, можуть полегшити цей процес. Ідея не в тому, щоб краще жити за кордоном. Коли Сенцов вімовляється від їжі - це єдине що в нього залишилося як спротив у існуючий системі. Тут теж саме самопожертвування.

Це надасть змогу по перше давити на еліту. А по друге, вирастити якісно іншу еліту, з іншими цінностями та звичками, в іншому соціумі, але з урахуванням національної частки. Бо нам потрібні люди, котрі можуть рулити державою порядно та без терору. І по третє, це дасть можливість не втратити головний ресурс - патріотично налаштованих людей.
 
Назад
Зверху Знизу