А ви коштували равлика з лимоном?

Тебе жрать нечего? Нехуй говно всякое до рота тянуть!

Жрать есть дохуя чего, погреб в гараже затарен, бочковіми огурцами, помидорами, моченіми яблоками, картофаном, вином, морковкой, луком.

А єто просто по приколу - єкзотіка! :)
 
В Стамбуле мидий продают на всех углах, с лимонным соком - я заочковал такое покупать на улице да еще и с рук.

Я до окупаціі в кріму жрал мідій шо хлеб - нормально заходіло.

Да і сам їх ловіл.
 
Я на вихідних вкривав виноград на зиму і знайшоа поряд 10 шт. равликів. Цілу неділю я їх годував сметаною, а вчора відварив, збризнув лимонов, притрусив чорним перцем і з"їв!

Сейчас модно равликовые фермы делать, подумай. Стоимость икры - около 70 у.е. за 50 гр. Да и мясо равликов, откормленных сметаной - нежное и вкусное.
Форумчан в гости на дегустацию приглашать можно будет. :)
 
Сейчас модно равликовые фермы делать, подумай. Стоимость икры - около 70 у.е. за 50 гр. Да и мясо равликов, откормленных сметаной - нежное и вкусное.
Форумчан в гости на дегустацию приглашать можно будет. :)

Я розгубився, що ж робити - займатися виноградом, чи розводити равликів?
Що скаже спільнота? :confused:
 
равлики - переносчики яиц страшных паразитов
 
Что такое равлик?

eac5db.jpg
 
Я розгубився, що ж робити - займатися виноградом, чи розводити равликів?
Що скаже спільнота?

Це капець :іржач: гугл видав позу для сексу - равлик, називається. Чи равликом.:confused: Як правильно.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ой тс на фіг тебе з твоїми равликами у сметані :іржач: ржу з коментів, а мені ще працювати треба.
 
Улиток сырыми не едят. Потому паразиты не опасны.
ну тогда, Bon appetit... но без меня в этот раз... а вообще, мнение мое таково, что население планеты плавно подводят к тому, что скоро придется есть насекомых и членистоногих - мяса на всех скоро не хватит...
 
население планеты плавно подводят к тому, что скоро придется есть насекомых и членистоногих - мяса на всех скоро не хватит
Так азиаті харчуют єту живность уже давно, кста у меня знакомій на спор хробака сожрал живьем за пляху водовки.
 
слышала, что всі равлики заражені якимось глистами? не страшно вам їсти їх
 
у сильпо на розвес равлика продают!
 
Назад
Зверху Знизу