За кого би проголосували у другому турі виборів харківського мера? Фантастика.

За кого проголосуєте у другому турі виборів міського голови Харкова?

  • За Авакова А.Б.

    Голосів: 210 36.0%
  • За Кернеса Г.А.

    Голосів: 200 34.2%
  • Проти обох.

    Голосів: 147 25.2%
  • Не піду на другий тур взагалі.

    Голосів: 27 4.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    584
Статус: Offline
Реєстрація: 22.04.2009
Повідом.: 20422
За кого би проголосували у другому турі виборів харківського мера? Фантастика.

Давайте пофантазуємо!.Уявімо таку собі ситуацію. На виборах міського голови Харкова жоден із кандидатів на цю посаду не набрав половини голосів. Найбільшу кількість голосів набрали два кандидати: Арсен Аваков і Геннадій Кернес. Завтра відбудеться 2-ий тур виборів. За кого ви проголосуєте? :)
 
Лучше спросить у Эскобара, он подскажет.
 
За кого би проголосували у другому турі виборів харківського мера?

Почему бы не задать этот вопрос в соседней теме?
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=4277907

Кроме того, вариант "проти обох" в современных бюллетенях не предусмотрен, хоть его и выбрали большинство проголосовавших в голосовалке.
 
Почему бы не задать этот вопрос в соседней теме?
Через це, що там розглядаються усі ймовірні кандидатури. А я зробив фантастичне припущення про ймовірні події у 2-ому турі.

Кроме того, вариант "проти обох" в современных бюллетенях не предусмотрен.
Ну, це ж фантастичний проект і я мені цікаво знати настрій юзерів. Через це я і включив таке запитання.
Хоча це опитування не може претендувати на резпрентативність. Але все рівно, дуже цікаво.
 
Я би вiддала свiй голос за Авакова,але не тому,що вiн менi до вподоби,а тому,що проти Кернеса.
 
Я би вiддала свiй голос за Авакова,але не тому,що вiн менi до вподоби,а тому,що проти Кернеса.
Звичайно. Але ж я, наприклад, досі не бачу достойної кандидатури на пост міського голови, на противагу Кернесу, окрім Авакова. Через це і зробив таке опитування. Може це, дійсно, фантастика. Хоча, думаю на пост міністра МВС може піти знову Ю.Луценко, тим більше. що він зараз дуже багато працює над проектом Закону про реформування поліції. А ось більш потужної фігури ніж Аваков, на противагу Кернесу, на мій погляд наразі немає.
 
"Проти обох."

забудьте о такой графе!ее нет и уже не будет!только порча бюллетеня!!!
 
За Яроша :D
А если серьёзно,то к сожалению придётся выбирать из двух зол,по этому наверное Фейсбукович
 
Лучше спросить у Эскобара, он подскажет.
Я то подскажу, да кто ж меня услышит. Думаю что все будет как обячно. Маразматички и свиноматки вприпрыжку поскачут ставить крестики за "гену-хотьчтотосделал" а более взвешенные понимая, что их меньшинство, вообще забьют на выборы.
 
в гараже можно предвыборный штаб замутить...но это я так, ни разу на подпись не намекаю
 
"Проти обох."

забудьте о такой графе!ее нет и уже не будет!только порча бюллетеня!!!
Звичайно. Але ж це фантастика і ФБ. Просто цікаво.

Я то подскажу, да кто ж меня услышит. Думаю что все будет как обячно. Маразматички и свиноматки вприпрыжку поскачут ставить крестики за "гену-хотьчтотосделал" а более взвешенные понимая, что их меньшинство, вообще забьют на выборы.
Маєте рацію. Але ж треба зробити так, щоб цього не відбулося. Я гадав, що суд швиденько виключить Кернеса із гри. А воно, щось пішло, як кажуть борці, на утримання.

чого це? можна розкрутити радника Фейсбуковича. Маючи час та медіаресурси це цілком можливо.
Хто це - Фесбукович. Це Ви маєте на увазі пана Геращенка? Якщо так, то він же не потягне. Посада мера передбачає практичні знання. Треба бути більше господарником, ніж політиком. А що вміє робити пан Геращенко. Хіба що. тільки язиком спікать. А питання матеріальних та інформаційних ресурсів. звичайно, має дуже великий вплив на виборчу кампанію. Це правда. Але від цього вже нікуди не подінешся.



На жаль, часу вже обмаль, щоб розкрутити якусь фігуру. Але, на жаль, таких фігур досі на горизонті не видно. Хтось на ФБ пропонував Ярославського. Але ж він, по-перше десь ховається, і якби мав таке бажання, то розпочав би вже таку розкрутку. Але його щось досі не видно. Ще, колись, пропонували колишнього депутата Гавриша, але й він теж щось не проглядається ніде. Та й навряд чи він піде на цю посаду. Через це, на мій погляд, натепер тільки Аваков може посуперничати з Кернесом.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу