Харьков Форум
Важная информация

Харьков Форум > Харьков > Анонсы

Старый 8.04.2019, 21:56   #1
ZЗоя
Модератор

Из: Ukraine

По умолчанию Крим. Оточенi зрадою.

12 апреля в кинотеатре БоммерЪ

документальный фильм производства вту

Крим. Оточенi зрадою.

..реальна історія боротьби 36 бригади берегової оборони під час окупації Кримського півострова.
Автор фільму одним з останніх виходив із заблокованої військової частини у с. Перевальному АР Крим, де на той час розташовувалась бригада.
Ексклюзивні інтерв’ю з очевидцями та безпосередніми учасниками тих подій:
Ігорем Воронченком, Мустафою Джемілєвим, Юрієм Головашенком, Віктором Сікозою записані у наш час.
Як усе відбувалося у 2014-му та як склалися долі військових 36 бригади берегової оборони
після виходу на материкову частину України ..

Вверх
Старый 11.04.2019, 20:45   #2
ZЗоя
Модератор

еще раз, премьера уже завтра,
вход - свободный.

Презентация документального фильма
военного корреспондента Виктора Грома
«Крым. Окруженные предательством»
от Информационного агентства МО Украины.

Вверх
Старый 12.04.2019, 00:42   #3
Пиранья

Как свободный? Количество мест же ограничено

Вверх
Старый 12.04.2019, 08:34   #4
Good_mistress

Ого. Насыщенные дни, не успевается за всем следить. Показы в Боммере я люблю.

Цитата:
Сообщение от Пиранья
Наверное, имеется в виду, что желающие в отсутствии свободных сидячих мест могут постоять.

Старый 12.04.2019, 19:00   #5
zac

770609711

Кто ходил? Какие впечатления?

Вверх
Старый 12.04.2019, 23:16   #6
Циферки

Цитата:
Сообщение от zac
Я ходил. Отпишусь позже

Старый 12.04.2019, 23:28   #7
Good_mistress

Цитата:
Сообщение от Циферки
Я ходил. Отпишусь позже
Ждем.

Старый 13.04.2019, 14:51   #8
demetrio3

Из: Bulgaria

Цитата:
Сообщение от Пиранья
Когда предыдущий раз в кинотеатре показывали док. фильм про Крым (его позже и на ютубе выложили) в зале было 2 человека (включая меня). Так что я сомневаюсь в проблеме с местами на этот раз. "Ватная столица" как-никак.

Старый 14.04.2019, 07:47   #9
Шмуэль_Розенцвайн

Из: Latvia

интересно там покажут наконец, как татары разворошили и напугали все русскоязычное население Крыма, захватили парламент, потом лидеры разогнали большую часть татар по домам, а вечером татары сдали парламент зеленым человечкам, специально, по тихому запустив их.

Армия, превосходящая в 7 раз! армию РФ, на тот момент. - (состоящая в основном из призывников центральной и западной Украины) получила приказ от еврея Турчинова = сдать ВСЁ оружие в оружейки, ничего не делать и сидеть в частях. (у меня как раз свояк там контракт проходил, в то время)

СБУ - тоже, способствовать референдуму.

Никакого приказа взять под охрану парламент так же не поступило.
и т.д.

покажут это?

Вверх
Старый 14.04.2019, 10:02   #10
demetrio3

Цитата:
Сообщение от Шмуэль_Розенцвайн
покажут это?
не забывай лекарства вовремя принимать.

Старый 14.04.2019, 10:31   #11
bibip

могу лишь сказать, что нужно быть клиническим имбецилом, чтобы давать солдатам черенки от лопат вместо вскрытия оружеек. Мне похуй какие там ррешения прринимали в Киеве. Ты командир, сука, и у тебя должны быть яйца и мозги.

Вверх
Старый 14.04.2019, 10:45   #12
Шмуэль_Розенцвайн

Цитата:
Сообщение от demetrio3
не забывай лекарства вовремя принимать.
Таких как ты расстреливать нужно, честно. Или в концлагеря добывать уран. Именно такие как вы, помогают паразитическим властям уничтожать цвет наций.

Вверх
Старый 14.04.2019, 10:51   #13
Шмуэль_Розенцвайн

Цитата:
Сообщение от bibip
Ты командир, сука, и у тебя должны быть яйца и мозги.
да, защита конституции, целостности - присяга в приоритете должна быть. Даже если с Киева шли приказы - отдавать Крым. + был еще вопрос легитимны ли такие приказы.

Вывод - командиры Крыма никчемные трусы, я бы их отправил в штраф батальоны в АТО, захватывать ДонОГА

Вверх
Старый 14.04.2019, 14:39   #14
Psx

Сподіваюсь що це чудовий європейський фільм!

Старый 15.04.2019, 10:35   #15
Циферки

Цитата:
Сообщение от zac
Цитата:
Сообщение от Good_mistress
Ждем.
Не претендую на об’єктивність оцінки даного фільму, оскільки його автор, режисер і сценарист - мій давній товариш і колега, а я був ініціатором і організатором його показу у Харкові.

Відразу почну з наповненості зали: люди прийшли. Більшість - військові. Офіцери, курсанти та викладачі. Прийшли без примусу, за власним бажанням. Були караіми – представники кримського народу, були журналісти, були рідні одного з героїв фільму, який, на жаль, загинув, були також і звичайні харків’яни, яким небайдужа історія України.

Оскільки фільм документальний, в ньому немає візуальних ефектів, відточених сценаристами діалогів і прилизаних саундтреків. Втім, не зважаючи на це, фільм захоплює з першої хвилини і не відпускає до кінця. Хронометраж – 40 хвилин (хоча в першій версії, до остаточного монтажу, було втричі більше) і вони проходять миттєво. Ну і не зайвим буде зауважити, що з екрану кінотеатру фільм сприймається якось глибше та емоційніше, ніж з екрану комп’ютера – непевно, спрацьовує магія кінематографа)).

Щодо сюжету. Як зазначено в анотації, фільм показує одну з трагічних сторінок нашої історії – окупацію Росією українського Криму. Об цю тему диванними експертами і мамкиними стратегами зламано не один спис у боротьбі з аргументами і здоровим глуздом. Втім, хочу нагадати назву: «Крим. Оточені зрадою». Отже, про зраду. Ось цитата з інтерв’ю тодішнього командира 36 бригади берегової оборони Сергія Стороженка:

«Когда мне Турчинов сказал: «Вы должны применить оружие», — я его спросил: «Против кого и на каком основании?» Боевой приказ я, как военнослужащий Украины, был готов выполнить в любую минуту без разговоров. А «вы должны» и по телефону устно — это не формулировка и не канал связи.
В конце концов они все-таки выпустили распоряжение по установленной форме. Но написали там: «Разрешается применять оружие согласно руководящим документам». И все. Это означало, что я сам должен принять решение. Буквально так: победишь — запишут в национальные герои, а если поражение — сам во всем виноват, мы тебя не просили.»

(https://www.novayagazeta.ru/articles...ak-konfetu-187)

У фільмі ясно показаний цей момент зради: замість прийняття командирського рішення, Стороженко віддає наказ роззброїти бригаду, натомість видавши особовому складу дерев’яні щити і палиці для відбиття можливих провокацій.

Зрада була і від тодішнього командуючого ВМС України контр-адмірала Дениса Березовського, який відразу після свого призначення на посаду віддав наказ не чинити опору військам РФ і скласти зброю. До речі, хочу нагадати, що зрадники Сергій Стороженко та Денис Березовський – уродженці Харківщини.

Мені було гірко дивитися цей фільм не лише тому, що я побачив зраду у далекій армійській верхівці. У цьому фільмі я побачив зрадників і серед тих, кого знав особисто, з ким в одному строю складав Присягу на вірність українському народу, ділив пайку і пив горілку у далеких 90-х наших спільних курсантських роках.

Зламані люди, зламані долі, зламана дружба, зламана, але не зломлена Україна.

Втім, у фільмі є і герої. Справжні, нові герої України. Священник отець Іван, який намагається протистояти озброєним до зубів «зеленим чоловічкам» молитвою, адмірал Ігор Воронченко, який вів переговори, якого росіяни кілька днів протримали у полоні, намагаючись перетягнути на свою сторону, майор Юрій Загребельний, який до останнього був разом зі своїм підрозділом, вивів людей і техніку та вивіз на материк прапор ВМС у дитячому візочку. Згодом він загинув на Донбасі. До речі, хочу нагадати, що Герої Ігор Воронченко та Юрій Загребельний – також уродженці Харківщини.

Героїзм та зрада, сміливість і боягузництво – це обов’язкові складові військової тематики чи у художньому, чи у документальному її відображенні. Наприкінці показу у залі лунали оплески. Щирі, чесні. Були слова подяки і сльози. Я вважаю, що у Харкові фільм «зайшов». Так само, як і у Києві, Львові, Одесі, Маріуполі. Думаю, так само він «зайде» і у Канаді, США та Австрії, де невдовзі відбудуться його покази.

Хм. На ХФ я прочитав відгуки про фільм від тих, хто його навіть не дивився. Не дивно, що і його намагаються оточити зрадою – вищі сили не прищеплюють любов і повагу до своєї Батьківщини та її героїв, ці почуття формують суспільство, сім’я, родина.

Ну і наостанок. Ще раз дякую всім, хто прийшов на перегляд! Окрема велика подяка кінотеатру БоммерЪ.

Старый 15.04.2019, 11:11   #16
demetrio3

Цитата:
Таких как ты расстреливать нужно, честно. Или в концлагеря добывать уран. Именно такие как вы, помогают паразитическим властям уничтожать цвет наций.
Сегодня понедельник - отличный шанс начать жизнь заново!
Начни принимать свои лекарства уже сегодня!

Старый 16.04.2019, 18:12   #17
snaik07

Ладно 2014-й год - можно всё списать на Януковича, но сейчас идёт война, а кролик Сеня украл деньги со "стены", Свинарчуки - с армии. С воюющей армии!!! Они такие же твари как и мураевы-вилкулы-бойки-медведчуки которые пытаются уничтожить желание народа быть свободным от "братишек"!

Вверх
Старый 19.04.2019, 14:14   #18
zac

770609711

Цитата:
покажут это?
Выпей ебанатина. По-другому судорги мозг не отпустят.

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Анонсы