План розвитку Донбасу

Статус: Offline
Реєстрація: 07.06.2010
Повідом.: 6848
План розвитку Донбасу

Пропоную свідомому панству заздалегідь обговорити подальшу долю цього чи не найбільш проблемного регіону України. Чекаючи на крах ПР треба вже думати про подальший розвиток Української держави.
Згодом додам до теми опитування із найбільш популярними адекватними пропозиціями.
Мої пропозиції:
1.Усі податки і збори з Донбасу залишати в Донбасі, але забрати усі державні дотації. Провести там з цього приводу місцевий референдум. Якщо думають що це вони годують Україну - подивимось як вони прогодують самі себе.
2.Прийняти програму соціально-культурного розвитку Донбасу. Російську там зробити регіональною, але взяти місцеві ЗМІ під державний контроль. Запровадити кримінальну відповідальність за розпалювання міжнаціональної ворожнечі - особливо за українофобію.
3.Позбавити права голосу ув'язнених, психічнохворих, частково-недієздатних (приміром хронічних алкоголиків).
 
вброс))
главных в региональных СМИ назначить выходцев из львовской и иванофранковской области
 
главных в региональных СМИ назначить выходцев из львовской и иванофранковской области
Нащо? За "Свободу" і на Донбасі голосували. Вони вже знають кого саджати місцевий люд ;)
Але якщо без жартів - якщо б це зробили із самого початку то партію Донбасу всій Україні не нав'язали би. Вони Партія Регіонів - то хай працюють у регіональній, а не державній владі.
 
Руки чешутся покерувать в Донбассе? Забрать дотации и отдать культурному Пьемонту на сооружение памятников пособникам фашизма? Или просить Фарионшу навести порядок с мовою в донецких маршрутках?
 
Я предлагаю отдать этот регион России.
 
Я предлагаю отдать этот регион России.
Ні, Росії тільки чемодан і вокзал :)

Руки чешутся покерувать в Донбассе?
В покер не граю.
Забрать дотации и отдать культурному Пьемонту на сооружение памятников пособникам фашизма?
Безсоромний наклеп. Я чітко сказав - провести на Донбасі референдум. Люди самі відмовляться. Решта твого речення - провокація.
Или просить Фарионшу навести порядок с мовою в донецких маршрутках?
Не завадило б.
 
Перш за все Донбас треба очистити від совків!

Інакше обгородити колючкою
 
Да почему же? Регион проблемный, пусть Путину касками стучат. :ги:
По-перше тому що ми усі українці, а нація своїх не кидає.
По-друге цей регіон проблемний лише тому що потребує додаткової уваги. Якщо їм якісно займатися то і проблем не буде.
По-третє це утворить більше проблем ніж вирішить.

Перш за все Донбас треба очистити від совків!
Це не першочергово. Перш за все жителям Донбасу дати альтернативу, навести там лад а тоді вже із совкізмом розберемося.

Інакше обгородити колючкою
Слова слабкої людини.
 
По-перше тому що ми усі українці, а нація своїх не кидає.
По-друге цей регіон проблемний лише тому що потребує додаткової уваги. Якщо їм якісно займатися то і проблем не буде.
По-третє це утворить більше проблем ніж вирішить.

Ну, вот уж нет. Нация своих кидает - нас же кинула.:D:D:D
 
был я недавно в этом Донецке. И что его все боятся?
 
был я недавно в этом Донецке. И что его все боятся?
Тому що у них навіть наша збірна не виграє :D
А якщо серйозно:
1.Там толерантні до українофобії.
2.Вони судять не по чеснотам, а по походженню.
3.Це батьківщина ПР та Януковича.
 
Нас кинула не нація, а держава. На Донбасі так само є люди що голосували за опозицію.

Ага.
Спасибо жителям Донбасса.
Ну и далее, по тексту. Надеюсь, все помнят.

был я недавно в этом Донецке. И что его все боятся?
Его никто не боится.
Но рабы, населяющие его, слишком рабы даже для нас.
 
Его никто не боится.
Но рабы, населяющие его, слишком рабы даже для нас.

Вставай, проклятьем заклеймённый,
Весь мир голодных и рабов!
Кипит наш разум возмущённый
И смертный бой вести готов.
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим, —
Кто был ничем, тот станет всем.

типа так?:D
 
Назад
Зверху Знизу