• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 25

По ссылке -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- не смотреть!
И не читать -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
!
------------------
никакого влияния.
Спасибо. - не смотрел и - не читал. Хорошо - что предупредила. --,.
 
А, Ракитное, знаем. У него еще дед каскады прудов там сделал кажется.
 
Уничтожить (съесть) сообщение не читая!
hqdefault.jpg
 
Это военный пенсионер, почвенник из Ракитного.
У нас свободная страна! Если пенсионер хочет быть дамой, мы просто обязаны уважать её желание!
Это еврейские ценности... или европейские, я не уточнял. Но ценности- факт!
 
У нас свободная страна! Если пенсионер хочет быть дамой, мы просто обязаны уважать её желание!

А, с такой стороны ради бога. Я просто ясность вношу кто это. А так хоть кем волен быть, у нас не рашка.
 
Ретвитнул(а) Ледокоин Гетьмана
Хуёвый Харьков @xyevii_kharkov · 8 мин

С этим алкашом Украина вела переговоры. Ебаный стыд
BwzMxWUIIAA0M5u.jpg:large
 
У нас свободная страна! Если пенсионер хочет быть дамой, мы просто обязаны уважать её желание!
Это еврейские ценности... или европейские, я не уточнял. Но ценности- факт!

:D:клас:
Взагалі, ця Веселка71 схожа на мою колишню подругу Машу, ту ще сепаратутку. Тулить своє бавовняне марево. Я їй вже "Машо, йди на хуй!" А вона:"Наваросія...Адєсу нє прастім!...Дєди ваївалі!.."
Власних думок - 0. Проте на антимайдані видали низку лінків. Ними можна оперувати нескінченно. Але ж ми не вата. Ми не всотуємо будь-що без розбору...
Ну ви зрозуміли)))

А про прихований сексуальній потяг українців до путлєра - це з розряду "Назви мене ватніком - я пишатимусь цим!", потім "Хуйло - це і не образа, а комплімент", тепер "Українці ненавидять путіна, бо вони його люблять". Фальшива логіка, яка у підсумку виливається у "Живу в багні, бо люблю жити у багні".
 

Так я не пойму, зачем тебе цп 866?
Платёжки из досявого фокс про печатать на матричном принтере? )

Сохраняй всё в уникоде, как прогрессивное человечество.

ZsURmnn.png


Ну ви зрозуміли)))

Уеллс в «Машині часу» вже описав «руських людей». Письменник назвав їх Елої.
При денному світлі вони безтурботно радіють життю і веселяться. А вночі забиваються по кутках і тремтять від страху.
Тому що з-під землі з'являються морлоки що пожирають самих дебелих та апетитних.
І не треба чекати 802701 року. Він вже настав.
 
:"Українці ненавидять путіна, бо вони його люблять".
Учёные доказали, что если человек говорит, что ненавидит Путина, то он явялется латентным путинофилом.
Учёные врать не станут!
 
Помітила про себе, що за три роки по реєстрації на форумі написала 824 пости. Решту 900 - за останні три місяці. Сумно.

Хочу записатися на заняття до товариства "Просвіта", збагатити свою українську)))

2:32 ночі саме час для роздумів)))

Учёные доказали, что если человек говорит, что ненавидит Путина, то он явялется латентным путинофилом.
Учёные врать не станут!

В принципі, я давно це підозрювала.
Ось чому ті, хто має захищати закон, найбільше його порушують, а ті, хто має представляти у раді народ, найменше про нього піклуються.
Стосовно росіянців, за тою логікою усі вони латентні жидонєгри-підараси. Вітаю.

Сохраняй всё в уникоде, как прогрессивное человечество.

Шо є таке "унікод"?
Ні, можна не відповідати, я знаю, гугл мені у поміч)))
 
Ша. Переговоры вёл кучма. Всё очень гармонично.
А что тут грамотного? Если Путин или просто Кремль с ним захотели "базарить", то это отражает совершенно специфическую традицию "старших", "уважаемых", аксакалов выводить на политическое пространство в качестве послов. Она не новая же. Это все как обычно, согласно официальному советскому и постсоветскому этикету. У нас на международной арене перемены пошли, когда молодых двигать начали вперед. Что, кроме Кучмы никого не нашли? Никого нет? Они есть, просто рожи не меняются на небосводе. И Кучма это символ такого порядка. Символ выгодный и удобный Кремлю. Кучма там? Это как добрый шаг. Как указание на то, что: "Мы обещаем, изменится очень мало, вам будет с нами удобно". А если война, то выпадает Кучма из общей логики. Хотя может это вообще условие или предложение Лукашенко. Он любит всю вот эту хуету откровенно совковую. У меня вообще такое ощущение, что Путин Россию строит по образу Белорусии. Только у него рука жестче, нахальнее, злее.
 
Хочу записатися на заняття до товариства "Просвіта", збагатити свою українську)))

Для експрес методу ім. Тараса Григоровича Бандери тобі просто трохи треба пожити і поспілкуватися серед носіїв. Та хоч в Полтавській області, на західну не обов'язково. Дуже швидко перестаєш бекати-мекати, швидесенько почнеш думати українською замість перкладання с російскої. Особливо якщо щодня на базар ходити, розмовляти з місцевими про усіляку фігню. Українська мова записана у нас в мозок, але в російськомовному сучасному Харкові практики спілкування немає. Дуже швидко перемикає, на західній трохи довше — там в них свої приколи бандерівскі. Слова деякі екзотичні для сходу та центру України.
 
Беріть цікаву книгу українською й читайте. Ото й уся "Просвіта".

Так, вчора читала звичайний старий підручник для четвертого класу. Українська все-таки найкраща з мов)))

Ви мені вибачте, вимушена додати вірш Малишка Андрія "Яблука". Для дитини українські автори - це скарб.
Отже:

Яблука
Я люблю, як буває осінню
пахне яблуками у хаті.
Он лежать вони, повні просині,
повні сонця, немов на святі;
крутобокі і вітром точені,
на весілля десь приурочені,
повисають на гільце зрубане
і самі бубонять, як бубони...
Звуться зорями і ранетами,
повні пахощів, соком гожі,
доспівали попід планетами,
і планети — на них же схожі.
Мились росами десь під тучею,
в землю падали в добрім літі,
і ставала земля пахучою,
ніби яблуко на орбіті...

А вже Сосюра і Сухомлинський - то взагалі обов'язково для читання.
 
А что, с кучмой в данном случае путин базарил?
Вот они собрались, дёрнули с пацанами, кучма пожурил их эдак по-отечески - и по домам, баиньки.
А кто? У них в Орде только главный базарит. Все предъявы от его имени кидаются. Там таковы правила. Тирания это называется. Может быть это слегка античное слово, но все же оно полностью тут подходит.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Орда_(фильм)
Орда - фильм всего 2012 года. И никого вообще не интересует, почему Путин в Монголию мотался? Просто так? А заплакал чего? У меня вопросов нет. Он видит от Монголии преемственность.
 
Назад
Зверху Знизу