Власник "Хортиці" радить тікати з України

Статус: Offline
Реєстрація: 07.10.2015
Повідом.: 859
Власник "Хортиці" радить тікати з України

А как же, где родился там и пригодился?


Співвласник і голова наглядової ради Global Spirits (ТМ "Хортиця") Євген Черняк, порадив жителям Запоріжжя, де він раніше жив, покинути місто і перебратися працювати в США.
Про це він заявив під час виступу на запорізькому IT-форумі, який пройшов 16 вересня, передає epravda з посиланням на 061.

У Запоріжжі не живу. Вибір усвідомлений. Повертатися не збираюся. У політиці участі не беру. Вам всім співчуваю. У кого є можливість - їдьте швидше з цього міста. Питання не в тому, що тут погано, а в тому, що в світі є величезна кількість інших міст, які передбачають максимальну капіталізацію кожної людини
- сказав Черняк.

За словами власника "Хортиці", він приїжджає до Запоріжжя всього два-три рази на рік, а решту часу живе в Маямі в США.

Тому при всій повазі до мого рідного міста... хлопці - у кого є можливість... Америка - це просто бізнес-інкубатор, це найкраща країна в світі для ведення бізнесу, це інші масштаби. Всі, кому є з чим їхати і можна щось евакуювати, зробіть це негайно. Я сюди приїжджаю два-три рази на рік і мені цього вистачає, щоб побачити, наскільки я відрізняюся від своїх колишніх однокласників

- додав він.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Отож, пока ездил по заграницам, его водка превратилась в шмурдяк.
 
А Немиров не выебывается и тусует с Гагой
 
Всі, кому є з чим їхати і можна щось евакуювати, зробіть це негайно.
В США можно гараж евакуювати?

ed0duy.jpg
 
Резервация?
 
Так работай блядь!!!Головой сука,руками.Чем угодно.Не дрочи на хуйлостан,не еблань тут на ХФ а блядь РАБОТАЙ!!!

Вi в турциях не ммм занимаетесь? Риторика похожая? Хотя, все правильно.
 
А никто не помнит серию из саус парка, где какой-то богатый негр перемолол свои доллары вколол их себе и излечился от спида. А после момент, он едет по африке среди тощих от голода негров и кричит им - вы спасены! берите все свои доллары и вкалывайте себе.

Ситуация просто очень похожая.
 
За словами власника "Хортиці", він приїжджає до Запоріжжя всього два-три рази на рік, а решту часу живе в Маямі в США.
Нахерна приезжать спрашивается? За бизнес переживает наверное.

Больше кислорода будет?

Намного.
 
Ой біда-біда, ой біда... А що ж він свій шмурдяк не перевіз в штати? Щось пішло не так?
 
Ой біда-біда, ой біда... А що ж він свій шмурдяк не перевіз в штати? Щось пішло не так?
Его шмурдяк и тут прекрасно продается. А миллионы от продажи капают на его американский счет. Молодец мужик.
 
Он раньше ЛИЧНО в суперы приезжал и смотрел как выложен товар на полках. Бизнесмен он классный.

Это в те три раза на год? Пусть живёт в США. И бизнес там делает, чтоб попустило его уже.

Ой біда-біда, ой біда... А що ж він свій шмурдяк не перевіз в штати? Щось пішло не так?

Во-во. Хай пиздует.
 
Это в те три раза на год? Пусть живёт в США. И бизнес там делает, чтоб попустило его уже.



Во-во. Хай пиздует.

Не, когда жил в стране на постоянке. Не завидуй ему. У него свои проблемы.
 
Назад
Зверху Знизу