Что с сайтом 104.ua?

Тебе предложили вспомнить уравнение Клапейрона-Менделеева из школьного курса физики.



Помимо этого они предлагают мне отдать им больше денег, чем я планировала.
Предложение мужа демонтировать колонку и поставить бойлер становится все более убедительным.
 
Помимо этого они предлагают мне отдать им больше денег, чем я планировала.
Предложение мужа демонтировать колонку и поставить бойлер становится все более убедительным.
Меня это натолкнуло на мысль, что надо переходить на электрокотёл.
 
Помимо этого они предлагают мне отдать им больше денег, чем я планировала.
Предложение мужа демонтировать колонку и поставить бойлер становится все более убедительным.
Бойлер будет жрать столько же денег, сколько и колонка.
 
Кто-нибудь может это объяснить человеческим языком ? Что за удельные потери и каким боком тут потребитель?
Прочитав пояснення на сайті щодо коефіціентів.
Проаналізував таблиці і зрозумів - лічильник, як і жопа, повинен бути в теплі. Тоді коєфіціенти найменші. Ті, у кого лічильник на вулиці, попадають на коефіціент, котрий у зимові місяці сягає +10% до показань лічильника.
У мене лічильник розташований на відстані 2 метри від входу газопроводу в будинок, тобто коефіціент повинен бути найнижчий - 2% взимку. Це при умові,якщо Харківгаз про це знає, адже в технічній документації відстань від входу до лічильника не вказана. Звідки вони беруть ці дані - не знаю.
 
Прочитав пояснення на сайті щодо коефіціентів.
Проаналізував таблиці і зрозумів - лічильник, як і жопа, повинен бути в теплі. Тоді коєфіціенти найменші. Ті, у кого лічильник на вулиці, попадають на коефіціент, котрий у зимові місяці сягає +10% до показань лічильника.
У мене лічильник розташований на відстані 2 метри від входу газопроводу в будинок, тобто коефіціент повинен бути найнижчий - 2% взимку. Це при умові,якщо Харківгаз про це знає, адже в технічній документації відстань від входу до лічильника не вказана. Звідки вони беруть ці дані - не знаю.

Если они не знают, то посчитают оп максимуму. Сам соберешь документы и отнесешь им, чтобы правильно считали. В проекте должны быть все размеры.
 
Что с сайтом 104.ua?

У меня другой вопрос - с какого перепугу вдруг эти коэффициенты появились ?
И что касается держать счётчик в тепле : счётчик у меня в квартире, а в квартире жара - 26 градусов
 
Если они не знают, то посчитают оп максимуму. Сам соберешь документы и отнесешь им, чтобы правильно считали. В проекте должны быть все размеры.
Копії проекту і інших технічних документів у них і так є. Без цього ніхто не дозволить користуватись газом. Відстань від входу до лічильника там не вказана.
У меня другой вопрос - с какого перепугу вдруг эти коэффициенты появились ?
Цікаве питання, особливо якщо згадати, що цей наказ датується 2004 роком. 14 років його ніхто не помічав.
 
;64658005 сказав(ла):
И давно эта рекомендация?А то у меня лет уже,как сто счетчик на улице:D



Выше Румцайс написал, что наказ датируется 2004, на сайте это муть опубликована в январе 2017. Как бы задним числом не пересчитали, они любители такое исполнять
 
Ось цей Наказ №116. 26.02.2004р.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


До речі, цікавий пункт у цьому наказі:

"5.1.7. Газопостачальна організація і споживач газу з
обстеженням на місці складають двосторонній акт про фактичне
розміщення лічильника
з внесенням до нього номера додатка, який
буде використовуватись під час розрахунків об'єму спожитого газу.
Акт складається у довільній формі і підписується відповідальними
представниками сторін."
Хтось колись робив щось подібне у своєму житті? Я не пам'ятаю.
А звідки тоді вони беруть потрібний коефіціент? Із стелі?
Може треба було б обійти всіх споживачів (хоча б і контролеру), заміряти відстані, скласти акти, а вже потім застосовувати коефіціенти згідно актів?
А так, виходить - коефіціенти застосували, а на основі чого? Акти де?:confused:
 
Выше Румцайс написал, что наказ датируется 2004, на сайте это муть опубликована в январе 2017. Как бы задним числом не пересчитали, они любители такое исполнять


Мне на улице устанавливали еще до наказа.Году этак в 2001+- год.Уже точно и не помню.
 
Хтось колись робив щось подібне у своєму житті? Я не пам'ятаю.
А звідки тоді вони беруть потрібний коефіціент? Із стелі?
у меня только акт на "хранение" их счетчика
когда счетчик ставили, то какой-то проект на коленке рисовали, может оттуда и взяли фактическое размещение
 
у меня только акт на "хранение" их счетчика
когда счетчик ставили, то какой-то проект на коленке рисовали, может оттуда и взяли фактическое размещение
Ні в кого з побутових споживачів немає такого акту.
Якщо уважно прочитати наказ від 2004 року, то він і його методика розроблялись для використання юр. особами та громадянами-підприємцями, щоб дозволити їм використання побутових лічильників.
Цитата:
"4. Терміни та їх визначення
Споживач газу Юридична особа та громадянин - підприємець без
статусу юридичної особи, які використовують
лічильник для визначення об'єму спожитого газу "
От вони, можливо, складали такі акти.
Оскільки Харгаз сподобився відкопати наказ 14-річної давнини, то могли б хоч прочитати його до кінця.
Без наявності акту я не розумію - на підставі чого беруться коефіціенти для побутових споживачів.:незнаю:
 
Ні в кого з побутових споживачів немає такого акту.
Якщо уважно прочитати наказ від 2004 року, то він і його методика розроблялись для використання юр. особами та громадянами-підприємцями, щоб дозволити їм використання побутових лічильників.

Так и есть. Приказ делался под юр.лиц. Каждый месяц составлялся баланс газа. Что куда и как. И этот коэффициент использовался, чтобы по физ.лицам посчитать в свой баланс притоки/оттоки. Сюда же уходит и разница между реальным расходом газа и посчитанным по норме, тем у кого нет счетчиков. Сейчас они натулили счетчики почти всем. Многие в многоквартирных домах и не знают. что им на весь дом счетчик поставили. Поставили бытовые счетчики с теми же проблемами учета при разной температуре на улице. И потери зимой на бытовых счетчиках перестали покрываться излишними начислениями по норме. Вот кто то и придумал вспомнить этот приказ, а не делать новый. Иначе вонь поднимется.
 
Оскільки Харгаз сподобився відкопати наказ 14-річної давнини, то могли б хоч прочитати його до кінця.
Без наявності акту я не розумію - на підставі чого беруться коефіціенти для побутових споживачів.
Я выше писал. с потолка. Кому не нравится, обратятся к ним и те зашлют контролера акт сделать и т.д. В частном секторе, у кого в доме счетчик, так и сделают. А в многоквартирных домах этим заниматься некому и там весело добавят 10% всем и ура. А средняя температура за месяц это вообще херня. Ночью она всегда ниже, но в квартире ночью мало кто жрать готовит и расхода почти нет. А ночная температура влияет на среднюю за месяц.


Оскільки Харгаз сподобився відкопати наказ 14-річної давнини,
Я думаю, что это не Харьковгаз вспомнил, а где то, кто то в Киеве. Харьковгаз даже своей базы потребителей не имеет. Все расчеты в "Киеве" (реально в Виннице) происходят. По всей стране.
 
Я выше писал. с потолка.
Зрозуміло. Тобто, скоріше за все, по максимуму.
Я думаю, что это не Харьковгаз вспомнил, а где то, кто то в Киеве. Харьковгаз даже своей базы потребителей не имеет. Все расчеты в "Киеве" (реально в Виннице) происходят. По всей стране.
У 2015 році НКРЕКП затвердила Кодекс газорозподільних систем, у якому термін "споживач" - це "фізична особа, фізична особа – підприємець або юридична особа, об’єкти якої в установленому порядку підключені до/через ГРМ Оператора ГРМ, яка отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб, зокрема в якості сировини, а не для перепродажу". Тобто вже немає розподілу на побутових споживачів чи підприємців. Усіх в одну купу.

І у цьому ж Кодексі у розділі XV написано:
"Для проведення розрахунків по вузлах обліку, які не обладнані корекцією тиску та температури, коефіцієнт приведення до стандартних умов (k) необхідно визначати за відповідними додатками до Методики приведення об'єму природного газу до стандартних умов за показами побутових лічильників у разі відсутності приладів для вимірювання температури та тиску газу, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 26 лютого 2004 року № 116, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 19 березня 2004 року за № 346/8945.
Оператор ГРМ зобов’язаний розмістити на власному сайті інформацію про розміри коефіцієнтів приведення об’ємів природного газу до стандартних умов, у разі якщо вузли обліку природного газу споживачів не забезпечують такого приведення."

Ось вам і підстава для введення коефіціентів для всіх споживачів, з посиланням на стародавню методику.
І інформацію про коефіціенти швиденько на сайті розмістили.
Ось тільки про акти якось "забули".
 
Оператор ГРМ зобов’язаний розмістити на власному сайті інформацію про розміри коефіцієнтів приведення об’ємів природного газу до стандартних умов, у разі якщо вузли обліку природного газу споживачів не забезпечують такого приведення."
"Оператор ГРМ" и та контора, что нам продает газ (кому мы платим за газ) это две разные конторы. "Оператор ГРМ" - ХарьковГаз а поставщик газа ХарьковГазЗбыт. Два разных юр.лица. А так все верно.


Ось вам і підстава для введення коефіціентів для всіх споживачів, з посиланням на стародавню методику.
І інформацію про коефіціенти швиденько на сайті розмістили.
Ось тільки про акти якось "забули".

Не клеится. Вы выше выкладывали ссылку на наказ.

2. Галузь використання

Дія цієї Методики поширюється на суб'єкти господарювання, які
у господарсько - виробничій діяльності для вимірювання об'єму
спожитого газу використовують лічильники, крім випадків
використання газу за показами лічильників громадянами -
підприємцями для власних потреб.
То есть на бытовых потребителей эта методика не распространяется. Это однозначно следует из моей цитаты части наказа.
 
Назад
Зверху Знизу