Томос УПЦ (ПЦУ)

Томос?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    339
что тут иудеи вообще забыли?

а я о чем.. что забыли в Украине гросйманы, капительманы, вальцманы, рабиновичи, добкины, кернесы, зеленские, фельдманы, коломойские, суркисы , пинчуки, боголюбовы и прочие и прочие ...
 
такой хоккей нам не нужен
 
так а хз,, может они христиане, а не иудеи.. ведь не запрещает христианство евреям быть христианами.. а вы опять все путаете. да и Христос же по вашему был иудеем

да не помоему. а по факту он был обрезанным иудеем. как и лантух турман перипланета и прочие местные пгмщики
 
a также кемто поуправлять, например стадом баранов верящих в томоса.

Какого именно томоса?
Я в этого верю
fe2gfg.png
 
Он даже одного мелкого серого засранца никак поймать не может...
Чего же в него верить? :D

Ну, то есть, ты не сомневаешься, что он есть, раз он чего-то там может-не может. То есть - ты тоже в него веришь.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:D

...
- Філарет заявив, що не збирається ліквідовувати Київський Патріархат і міняти реєстрацію на ПЦУ. Чи змінила реєстрацію Ваша церква, яка також увійшла до ПЦУ?

- Ми поки також не ліквідовані у державному реєстрі. Поясню чому. Неправду говорили деякі державні чиновники, публічно заявляючи, що Київський Патріархат ліквідовано. Справа у тому, що почесний патріарх Філарет надав лише копії, а не оригінали документів, які необхідні для ліквідації. Коли мене попросили здати документи для ліквідації, я відповів, що до того часу, доки не побачу оригіналів з іншої сторони, не віддам своїх.

- Не вірите у ПЦУ?

- Віра у ПЦУ в мене тверда. Я й надалі буду робити все для єдності і розвитку церкви. Саме для цього і потрібно, щоб обіцяне виконували всі сторони, зокрема, щоб разом були ліквідовані УПЦ (КП) і УАПЦ. Я передбачив подібні труднощі, тому й відмовився від ордену Ярослава Мудрого, нагородити яким мене пропонував Порошенко. Не хотів, щоб мене разом з Героєм України (патріарх Філарет, якого президент Порошенко нагородив цим званням у січні 2019 року, - "Апостроф") журналісти критикували за чвари у новій церкві. Якби тоді діючий президент Порошенко спитав моєї поради, то я б запропонував йому, що перш ніж присвоювати звання Героя України владиці Філарету, необхідно було останньому здати оригінали документів для ліквідації УПЦ (КП).

- Як ставитесь до ідеї Філарета на Соборі змінити Статут, щоб замість митрополії вимагати патріархію?

- То є безглуздям! Церква, яка щойно отримала Томос, має не посади ділити, не двовладдя створювати і тим більше не Статут міняти, а гуртувати священників та парафії, можливо, із церкви, яка не приєдналася.
...
 
лантушенко а как ты смог удалить пост?
 
Сьогодні наша велика родина Православної Церкви України поповнилась новим співбратом: архімандрита Епіфанія (Дімітріу) було рукопокладено у сан єпископа Ольвійського для грецьких православних парафій в Україні. Він народився та зростав у Греції, отримав у Афінах богословську освіту, у Римі - університетську. Вирішивши служити Господу, він склав обітницю перед Спасителем і братією на Святій горі Афон, і вже 35 років служить у священному сані.

Архієрейську хіротонію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі звершив Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

affdf7.jpg


пиздец, это шо ли христиане такие?? ебать их в рот.. шо за клоунада? шо у них за халаты, почему все в золоте? :іржач::іржач:
скромненько

я такое где то видел

 
Назад
Зверху Знизу