Аваков звільнений.

Статус: Offline
Реєстрація: 27.09.2007
Повідом.: 895
Аваков звільнений.

Сьогодні гарант підписав указ...
 
пиииииииииииииииииии ,теперь будет НАСТЯЩАЯ демократия.
 
Захватить телеграф. телефон,почту....это пункт №1
пункт№2... В.И.Ленин (успех в революции)
 
не смешно,чел реально старался, а прыщ его в жопу.
 
"У цій редакції я вважаю указ Президента незаконним". Сергій Стороженко

Коментуючи указ Президента України Віктора Ющенка "Про відставку голови Харківської обласної державної адміністрації", заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко зазначив, що такий указ є нелегітимним.

" З правової точки, з юридичної точки зору указ бездоганний, як думає Президент. Я хочу, аби ви мені сказали, кого тут звільнено? Чи звільнено взагалі? Я хочу спитати, у яку відставку пішов голова Харківської обласної державної адміністрації Арсен Аваков, якщо не подавав прохання про відставку? І останнє питання, яке в мене є до цього документу, а з якого числа, до речі? Тут написано: прийняти відставку, а з якого числа? Аналіз правових норм свідчить про те, що українське законодавство не знає поняття "прийняття відставки", - наголосив заступник керівника Харківщини.

"Коли Арсен Борисович Аваков, безперечно, як законослухняна людина, буде реагувати на цей документ, він прийме рішення, з якого числа він видасть розпорядження, що залишає свою посаду. А коли це буде, буде вирішувати голова Харківської обласної державної адміністрації Аваков Арсен Борисович. Я хочу, аби усі розуміли, що Аваков Арсен Борисович є головою Харківської обласної державної адміністрації. Його трудова книжка не знаходиться в Секретаріаті Президента, вона знаходиться тут, у відділі кадрів. Як людина освічена, дуже толерантна, людина, яка 5 років супроводжувала команду Президента у всіх його справах, але мала власну позицію, своє відношення і на політичну діяльність, Арсен Борисович Аваков, будучі принциповим політиком всеукраїнського масштабу, звичайно, у робочий день, понеділок чи вівторок, порадиться зі своєю командою, прийме відповідне рішення, як йому перебувати на цій посаді і чи перебувати далі", - зазначив Сергій Стороженко.

Таким чином, за словами заступника голови облдержадміністрації, у такій редакції указ Президента є незаконним. "Як людина, я в праві, згідно з Конституцією, такі укази не виконувати", - резюмував заступник керівника Харківщини.
Сейчас по Форе и АТВК должен выйти эфир с Аваковым и Томенко.
 
Авакова сняли, а Бобкин и Герпес остались... Это пиздец...
 
Их снять нельзя - их ВЫБИРАЛИ.
 
а вы говорите ющ хороший, да мразь он конченая на последок слил все, один человек в области был достойный моего уважения... теперь димон наверно главный будет
 
а Вам они воняли???
 
а вы говорите ющ хороший, да мразь он конченая на последок слил все, один человек в области был достойный моего уважения... теперь димон наверно главный будет

Ющу сидеть очень не хочется. А что он - сука знали давно. Вот он и показал себя тем, кем является - сдаёт всех.
А Бандере героя дал - перестраховался.. в случае чего - он на местные выборы в каком-нибудь прикарпатье пойдёт, ему там националисты за героя Бандере устроят голоса и неприкосновенность, ну а там уже и из страны линять можно.
 
Те, кто за Лидера голосует? Почему воняли, они и продолжают вонять...

Во первых - он про заправки.
Во вторых - когда я тебе вонял???

И вообще, посмотри фильмец в соседней теме про Шухевича и пр... Тебе нравятся оранжевые потомки 3го рейха - дети коллаборатов? как.. они же евреев убивали.
 
Назад
Зверху Знизу